HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

açıkcası düşünmüyorum çok erken çünkü moralimi bozmak istemiyorum büyük ihtimalle kan testini pazartesi yaptırıcam pazar günü belki idrar testi yaparım:)
Merhaba hoş geldin ya yapalım pazar günü babalar günü uğur getirir belki bizlere hepimiz bir olup pozitif bir enerji yayalım evrene ama tabi ki kendimizi çok kaptırmadan her sonuca hazır olarak

Merhaba hoş geldin ya yapalım pazar günü babalar günü uğur getirir belki bizlere hepimiz bir olup pozitif bir enerji yayalım evrene ama tabi ki kendimizi çok kaptırmadan her sonuca hazır olarak
evim hastaneye çok uzak pazar günü sanki sonucu geç çıkarırlarmış gibime geliyor haftasonuna yakalaşım belki kararım değişebilir:)

açıkcası düşünmüyorum çok erken çünkü moralimi bozmak istemiyorum büyük ihtimalle kan testini pazartesi yaptırıcam pazar günü belki idrar testi yaparım:)

Ayyy o zaman 18 haziranda deli gibi idrar testi olucak

freyja1979
nevesta81
A alya001

Yapalim mi bu deliligiiii ?

Slm kızlar ben çıktım opu dan 6 yumurta toplanmış her gün haber verecekler gelişmeleri

Ayyy hadi gecmis olsun canim..
Sagliklica döllensinler simdi...
ShinSeGi napti aceba?

PembeHelvam test günüm 27 si ardışık 2 embriyo transfer edileceği için 2.yi baz aldılar.İlk sayfaya yazarsın cnm

Tamam hemen ekliyorum canisi.

Bende bgün muayeneden geldim sağda 9 solda 8 yumurtam var iğnelere devam acaba daha kaç gün sürecekk

Masallah canim.. kacinci igne günün? Genelde 11-16 günde opu oluyo..

Bgün 8. İğne günüm ilk 5 günüm 300 ml gonal f daha sonra 200ml gonal f cetrotide0.25 ve menagon 75 kullanıyorum

Bgün 8. İğne günüm ilk 5 günüm 300 ml gonal f daha sonra 200ml gonal f cetrotide0.25 ve menagon 75 kullanıyorum

11-16 gün arasi olabilir opu.. masallah yumurtalarinda insallah kaliteli cikar canim.. sen kendini bu haftaya falan ayarla..haftasonunda olabilir.. tabi yine doktorun tam günü söyler sana

11-16 gün arasi olabilir opu.. masallah yumurtalarinda insallah kaliteli cikar canim.. sen kendini bu haftaya falan ayarla..haftasonunda olabilir.. tabi yine doktorun tam günü söyler sana
Ay inş hepimizin bebişleri olur sizcedurumlar nasıl iyimi sağdakiler 17*14 en büyüğü soldakilerin en büyüğü 16*11 sizce nasıl durum ben çok sıkıldım sabırsızlanıyorum kafamda deli sorular

Ay inş hepimizin bebişleri olur sizcedurumlar nasıl iyimi sağdakiler 17*14 en büyüğü soldakilerin en büyüğü 16*11 sizce nasıl durum ben çok sıkıldım sabırsızlanıyorum kafamda deli sorular

Bundan iyisi can saagligi canikom.
Önemli olan kalitesi.. insallah hepsi dolu dolu cikar döllenir güzelce canim.. hersey oldacagina variyo.. rabbim hayirlisini nasip etsin.. boool
Bol dua..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…