HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

kızlar ben çalısıyorum bu tüp bebek iğneleri benı zorlamaz değil mı birde iğneyi nasıl vurulacagım diye düşünüyorum çatlatma iğnesini bile hastanede vurulan birisiyim ben :KK43:

kızlar ben çalısıyorum bu tüp bebek iğneleri benı zorlamaz değil mı birde iğneyi nasıl vurulacagım diye düşünüyorum çatlatma iğnesini bile hastanede vurulan birisiyim ben :KK43:
Hic problem olmuyo canim..
yaparsin yaparsin.. allah cesaretlendiriyo kulunu.. hep bebisin icin düsünicreksincokta kolay olucak :-)

Evet cnm şimdi odaya aldılar 1 tane 3.gün embriyosu transfer edildi.Bi tane de 5.gün perşembe günü konacakmış ardışık.Çok dualarınızı bekliyorum.Herkes için hayırlısı!
Ayyy cok sevindimmmmm.. hadi hyirlisiii.. test gününü verdimi doktorun... donmuslarin olucak mi aceba.. cok heyecanliii

4 embriyodan 3 ü iyiymiş 1 ini bugün verdiler birini perşembe transfer edecekler geriye 1 tane kalıyor o da dondurulacak mı şu an belli değil cnm .

freyja1979 freyja1979 canimmm.. sende nasil durumlar? Batmalar devam ediyor mu? Günlük yasamina geri döndün mü.. yoksa yatiyormusun daha..
Hayır yatmıyorum ama raporum devam ediyor ise gitmiyorum genelde uzun oturma diye tabir edilen şekilde oturuyorum evet zaman zaman batmanlarım devam ediyor fakat bulantim olmadı bugün. Bi de heyecanlıyım galiba zaman çabuk geçsin istiyorum
Sen nasılsın bakalım varmi sikayetin:KK3:

Hayır yatmıyorum ama raporum devam ediyor ise gitmiyorum genelde uzun oturma diye tabir edilen şekilde oturuyorum evet zaman zaman batmanlarım devam ediyor fakat bulantim olmadı bugün. Bi de heyecanlıyım galiba zaman çabuk geçsin istiyorum
Sen nasılsın bakalım varmi sikayetin:KK3:

Yok sikayetim cok sükür canim..
Benimde arada batmalarim oluyo ..
Bazende adet gibi sanci.. ondan korkuyom ama :KK17:

X