HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar bugün transferin 19. Günü b hcg 2855 cıktı düşük geldi bana normal midir sizce 10. Gün 333 tü...
10-12-14 de bakılması yeterli sonrasında artış düzenli olmayabiliyor bu 3günde düzenli 2ye katladıysa gönlünü ferah tut ve 1hafta daha sabret keseyi görmek için canım hayırlı olsun :)

cnm daha başlamadık 15 ocak bat inş o zaman başlıyacagım
bu arada eşimin ve benım genetik testimiz temiz çıktı :))
sen ne yaptın maşallah yarılamışsın :)
kız bebekti değil mi?
çok sevindim canım sonuçlara, için daha rahat başlarsın yeni tedaviye
evet 20. haftaya girdim :KK37:
doktor 2 oldu büyük ihtimal kız diyo, kesin konuşmadı :sinirli:
o sebeple halen hiçbir şey almaya elim gitmiyo.. 18 inde kontrolüm var umarım bu sefer kesin der

çok sevindim canım sonuçlara, için daha rahat başlarsın yeni tedaviye
evet 20. haftaya girdim :KK37:
doktor 2 oldu büyük ihtimal kız diyo, kesin konuşmadı :sinirli:
o sebeple halen hiçbir şey almaya elim gitmiyo.. 18 inde kontrolüm var umarım bu sefer kesin der
cnm iyi yaparsın benım eltimin bebeğide bir türlü cinsiyetini göstermedi doktor %80 kız gibi dedi ... 24. haftada ise bebek erkek dedi... ve bebek erkek doğdu... sende biraz bekle Rabbim gönlüne göre versin inş

Hayırlı cumalar kaderdaşlarım.Bir süredir yazmadan takip ediyorum sizi.Temmuz ayındaki negatif sonrası bu ay dondurmuşlarla tekrar denedim veee çarşamba günü hamile olduğumu öğrendimm...Yaşadığım tüm acı elem keder vınn uzay boşluğuna tabbi.
Oyy bu mesajı yazarken ne kadar mutluydum.Hiç bu kadar mutlu olmadim Allahım çok şükür sana demiştim içimden.Minik guzum 9 haftalıkken şiddetli kanamayla hastaneye yattım.Kese altında kocaman bi kanama alanı vardı.Doktor düşer bu bebek demesine rağmen düşmedi bebeğim 8 gün direndi, ama dayanamadı 10. haftada kanama alanının plasentayı kapatması yüzünden kalbi durdu guzumun.O bana sıkı sıkı tutundu ama ben koruyamadım onu.

Oyy bu mesajı yazarken ne kadar mutluydum.Hiç bu kadar mutlu olmadim Allahım çok şükür sana demiştim içimden.Minik guzum 9 haftalıkken şiddetli kanamayla hastaneye yattım.Kese altında kocaman bi kanama alanı vardı.Doktor düşer bu bebek demesine rağmen düşmedi bebeğim 8 gün direndi, ama dayanamadı 10. haftada kanama alanının plasentayı kapatması yüzünden kalbi durdu guzumun.O bana sıkı sıkı tutundu ama ben koruyamadım onu.

Canımm çok geçmiş olsun zor olacak ama geçicek merak etme.. Yazmadan geçmek istemedim. Aynı şeyleri 7 ay önce ben de yaşadım. Şiddetli kanamaya hastanede yattım ve bebeğim 2 hafta dayanabildi. Hem de 14. Haftaya kadar gelmiştik. :KK43: Sonrasında genetik test yapıldı kan pıhtılaşması çıktı bende. Kanama olunca kan sulandırıcı iğneyi bıraktırmışlardı.Sen kullandın mı yoksa sana da bıraktırdırlar mı iğneyi?
Bu arada ben yeniden transfer oldum çarşamba günü test tarihim duayla bekliyorum :dua:

canım kıyamam sana
Allahım sabır versin, en kısa zamanda çok sağlıklı bir gebelik yaşa inşallah

Canımm çok geçmiş olsun zor olacak ama geçicek merak etme.. Yazmadan geçmek istemedim. Aynı şeyleri 7 ay önce ben de yaşadım. Şiddetli kanamaya hastanede yattım ve bebeğim 2 hafta dayanabildi. Hem de 14. Haftaya kadar gelmiştik. :KK43: Sonrasında genetik test yapıldı kan pıhtılaşması çıktı bende. Kanama olunca kan sulandırıcı iğneyi bıraktırmışlardı.Sen kullandın mı yoksa sana da bıraktırdırlar mı iğneyi?
Bu arada ben yeniden transfer oldum çarşamba günü test tarihim duayla bekliyorum :dua:
Ben pıhtılaşma testi yaptırmamıştım hiç ama ikinci üçüncü denemeden ölce kromozom pıhtılaşma hepsini yaptırıcam.İnşallah bu acıyı bir daha yaşamayız.

X