HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

az kalmış maşallah, inşallah çok güzel olur her şey canım
doktor ikili testte büyük ihtimal kız dedi, o hafta başka bir doktora gitmiştim bi konu için o da kıza benziyo dedi
bakalım inşallah sağlıklı olsun da, şu testler insanı acayip strese sokuyo
güzel haberlerini bekliyorum haberdar et bizi olur mu :KK37:
hiç sytrese girme cnm herşey Allahın izniyle güzel olacak inş
tabi haberdar ederım inş tez vakitte hayırlı haberler vermek nasip olur

Hayırlı cumalar kaderdaşlarım.Bir süredir yazmadan takip ediyorum sizi.Temmuz ayındaki negatif sonrası bu ay dondurmuşlarla tekrar denedim veee çarşamba günü hamile olduğumu öğrendimm...Yaşadığım tüm acı elem keder vınn uzay boşluğuna tabbi.
çok sevındım cnm bende eylül ayında negatif haberi aldım
aralık 18'de adetımle bende 2. denemeye başlıyacagım inş :))

çok sevındım cnm bende eylül ayında negatif haberi aldım
aralık 18'de adetımle bende 2. denemeye başlıyacagım inş :))
Yeni tedavin hayırlı olsun.İnşallahh hayırlı haberlerini alırız.Ben bu tedavide akapunktur tedavisi de gördüm stressle başa çıkabilmek için.Herkese öneriyorum ttansferden bir gün önce bir seans yapılsa bile çok faydası var.

Hayırlı cumalar kaderdaşlarım.Bir süredir yazmadan takip ediyorum sizi.Temmuz ayındaki negatif sonrası bu ay dondurmuşlarla tekrar denedim veee çarşamba günü hamile olduğumu öğrendimm...Yaşadığım tüm acı elem keder vınn uzay boşluğuna tabbi.
Maşallah çok tebrik ederim :KK37:

Canım çok sevindim ne güzel haber maşallah tebrik ederim :anneadayı:

H
hayırlı olsun canım Allah tamamına erdirsin inşallah

hu huuu
herkesler iyi mi?
Canım kimse takılmıyor artık. Beni sorarsan acaba bebeğimin kalbi hala atıyor mu paranoyalarım arada yoklasa da iyiyim. İyi olmaya çalışıyorum. İkili testin sonucu iyi çıktı. İnşallah ayrıntılı ultrason da iyi çıkar.haftaya kontrol. Dört gözle bekliyorum. Sen nasılsın?

Günaydınnnnnn.Tek kese gördük çok şükür 4 hafta 6 günlükken 10 mm miş.Yolku varmış kese düzgünmüş.Şimdi 5+4 oldu emmeee benim crinone jelle gelen çamurumsu siyah tortularım var iki gündür.Şiddetli olmayan ağrılarım da var normal midir.

Canım kimse takılmıyor artık. Beni sorarsan acaba bebeğimin kalbi hala atıyor mu paranoyalarım arada yoklasa da iyiyim. İyi olmaya çalışıyorum. İkili testin sonucu iyi çıktı. İnşallah ayrıntılı ultrason da iyi çıkar.haftaya kontrol. Dört gözle bekliyorum. Sen nasılsın?

benim de haftaya kontrolüm 1 aydır görmüyorum nerdeyse, aynı endişeler bende de var acaba iyi mi diye
hissetmeye başlayabilsem keşke
haftaya dörtlü testim var bir de, inşallah her şey yolundadır
kaç haftalık oldun? karnın çıktı mı? benimki kocaman oldu :anneadayı:

Günaydınnnnnn.Tek kese gördük çok şükür 4 hafta 6 günlükken 10 mm miş.Yolku varmış kese düzgünmüş.Şimdi 5+4 oldu emmeee benim crinone jelle gelen çamurumsu siyah tortularım var iki gündür.Şiddetli olmayan ağrılarım da var normal midir.

maşallah maşallah :nazar:
benim de jel siyah siyah çıkardı, doktor çok normal diyordu bana
benim kanama olmuştu 7. haftada içerde biriken kan diye düşünmüştüm
ama kanama olmayınca da içeride havasız ortamda jel öyle koyu renk geri gelebiliyormuş
kırmızı olmadığı sürece sıkıntı yok diye düşünüyorum canım

benim de haftaya kontrolüm 1 aydır görmüyorum nerdeyse, aynı endişeler bende de var acaba iyi mi diye
hissetmeye başlayabilsem keşke
haftaya dörtlü testim var bir de, inşallah her şey yolundadır
kaç haftalık oldun? karnın çıktı mı? benimki kocaman oldu :anneadayı:

maşallah maşallah :nazar:
benim de jel siyah siyah çıkardı, doktor çok normal diyordu bana
benim kanama olmuştu 7. haftada içerde biriken kan diye düşünmüştüm
ama kanama olmayınca da içeride havasız ortamda jel öyle koyu renk geri gelebiliyormuş
kırmızı olmadığı sürece sıkıntı yok diye düşünüyorum canım
İnşallah her şey yolundadır canım. 14 haftalık olduk. Karnım yok benim daha.

Maşallah canım. Canım benim de o zaman ağrım vardı canını sıkma. Jel bende de o renkte geliyordu normalmiş.

İnşallah her şey yolundadır canım. 14 haftalık olduk. Karnım yok benim daha.
cinsiyet belli olur senin haftaya, benimki de kesinleşir artık
benim çabuk çıktı karnım, hatta 8. haftada falan sanırım.. kimilerinin iç karnı mı darmış ondan çabuk çıkıyomuş
keşke seyyar ultrasonumuz olsa, arada baksak napıyolar :silah:

cinsiyet belli olur senin haftaya, benimki de kesinleşir artık
benim çabuk çıktı karnım, hatta 8. haftada falan sanırım.. kimilerinin iç karnı mı darmış ondan çabuk çıkıyomuş
keşke seyyar ultrasonumuz olsa, arada baksak napıyolar :silah:
Eşime diyorum eve ultrason alalım. Çocuğu radyasyondan ne hale getirirsin kim bilir diyor :) dün karnım niye çıkmıyor diye düşünüp netten araştırdım. Kimilerinin 20. Haftadan sonra çıkmaya başlamış. Ağzımda metal tat var, mide bulantılarım da geçti gibi.

X