HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Günaydın canım
Benim dr bana 10. Gün kanda test dedi
5. Gün embriyo olduğu için diye düşüdüm çünkü genelde hep 12 . Gün test derler ama 3. Gün embriyo olanlara daha çok 12. Gün test diyorlar galiba
Senin embriyo kaçıncı gününde transfer ettiler
Cuma günü kanda baktırıcam inşallah
O zamana kadar regli olmam ve pozitifi görürüz
Ama perşembede belki idrar yaparım evde bir tane var kaç ayda beri o testi yaparım
benim de 5. gün embriyosu idi ama benim doktor biraz garantici o sebeple 12. gün yaptık ve bu sebeple değer yüksek çıktı
regl olmazsın o ilaçları kullandığın sürece
inşallah çok güzel haberlerini alırız

6.gün kan vermiştim kızlar 2.74 çıkmış yükselmez demi 10.güne kadar çok düşük çıkmış

6.gün kan vermiştim kızlar 2.74 çıkmış yükselmez demi 10.güne kadar çok düşük çıkmış

10 gğne kadar bence o katlanacak çünkü zaten çok erken yaptın
Ay heyecanlandım hamilesin yani şuan o değere göre sadece katlanması lazım dimi doğrumu anlıyorum

Lütfen bilgisi olanlar yazabilir mi arkadaşlar böyle bişey yaşayıp hamile olan oldumu kafam allak bullak oldu resmen Çöküş yaşadım

Günaydın canım
Benim dr bana 10. Gün kanda test dedi
5. Gün embriyo olduğu için diye düşüdüm çünkü genelde hep 12 . Gün test derler ama 3. Gün embriyo olanlara daha çok 12. Gün test diyorlar galiba
Senin embriyo kaçıncı gününde transfer ettiler
Cuma günü kanda baktırıcam inşallah
O zamana kadar regli olmam ve pozitifi görürüz
Ama perşembede belki idrar yaparım evde bir tane var kaç ayda beri o testi yaparım
Canım 9. Gün yaptım testi. 330 çıkmıştı değerim.

Lütfen bilgisi olanlar yazabilir mi arkadaşlar böyle bişey yaşayıp hamile olan oldumu kafam allak bullak oldu resmen Çöküş yaşadım
Bir şey söylemek için gerçekten çok erken
Bence sabırlı olup gününü bekle canım, zor biliyorum ama böyle strese girmek çok daha kötü bebek için

Kızlar ben çok mutluyum
Bebeğimi gördüm bu akşam, kalbini duydum
Tam tamına 8+5 im haftası ile uyumlu, boyu 2.12 cm
Her şey olması gerektiği gibi
Bir sonraki kontrol 21 kasımda, ikili test yapacak belki de cinsiyet tahmininde bulunacak
Ama seninki tüp bebek o sebeple riske atamam normal doğumu unut dedi
Ben hep normal doğum hayali kurdum ve bence bi sıkıntı yoksa tüp olması engel olmamalı
Ama doktorların kolayına geliyo sanırım
Neyse bunun için erken daha
Çok mutluyum çok rahatladım, kanamadan sonra ilk randevumdu

Kızlar ben çok mutluyum
Bir sonraki kontrol 21 kasımda, ikili test yapacak belki de cinsiyet tahmininde bulunacak
Ben hep normal doğum hayali kurdum ve bence bi sıkıntı yoksa tüp olması engel olmamalı
Canım çok güzel şeyler bunlar rabbim sonuna kadar götürsün inşallah darısı başımıza inşallah

Ya saçmalama tabikide yükselir benim negatiflerim hep 0,01 çıkıyordu :KK43: bence 6. Gün için çok iyi bir sonuç

Ya saçmalama tabikide yükselir benim negatiflerim hep 0,01 çıkıyordu :KK43: bence 6. Gün için çok iyi bir sonuç
Öyle mi diyosun canım bekliyorum cuma gününü ama içim buruk ağliycam diye sesim kisildi bu kez çok acele ettim çok üzdüm kendimi

Kızlar ben çok mutluyum
Kuzum çok sevindim inşallah hep böyle güzel gider her şey. Kalbine göre olsun her şey.

Kızlar ben çok mutluyum

Canım maşallah :nazar:
İnşallah normal doğumda olur
Ayrıca ne önemi var bebek oldunda :KK200:

Günaydın canlarım
Şimdi şdrarda gebelik testi yaptım negatif cıktı ve idrar beklerken pembe pembe wc damladığını gördüm hemen sildim peçeteye çok az pembelik gelmiş sonra baktım yok acaba adetmi olmaya başlıyorum çok kırkuyorum cuma günü kanda baktıracaktım ama şuan ne diyeceğimi bilemedim biraz geçsin tekrar ec gidip bakıcam ve hemşireyle irtibata geçicem ne olur dua edin bana noluyor anlamyırom :cry:

Günaydın canlarım
Şimdi şdrarda gebelik testi yaptım negatif cıktı ve idrar beklerken pembe pembe wc damladığını gördüm hemen sildim peçeteye çok az pembelik gelmiş sonra baktım yok acaba adetmi olmaya başlıyorum çok kırkuyorum cuma günü kanda baktıracaktım ama şuan ne diyeceğimi bilemedim biraz geçsin tekrar ec gidip bakıcam ve hemşireyle irtibata geçicem ne olur dua edin bana noluyor anlamyırom :cry:
Canım Bende tekrar yaptım ve negatif pembelik jel sikarken tahriş oluyo ondan olurmuş bende de oldu korkma sakin cumayi bekleyip yaptircaz kan testi inşallah sevinicez merak etme

Canım Bende tekrar yaptım ve negatif pembelik jel sikarken tahriş oluyo ondan olurmuş bende de oldu korkma sakin cumayi bekleyip yaptircaz kan testi inşallah sevinicez merak etme

Canım
Ben jel kullanmıyorum sadece günde üç tane fitil o kadar
Hemşir yapacak birşey yok iki gün geçsin anlayacapız dedi ama yok yok adet olmaya başlıyorum zaten belim de ağrıyo şaşkınım

Canım
Ben jel kullanmıyorum sadece günde üç tane fitil o kadar
Hemşir yapacak birşey yok iki gün geçsin anlayacapız dedi ama yok yok adet olmaya başlıyorum zaten belim de ağrıyo şaşkınım
Dur canım tutunma kanaması da olabilir korkma rabbim yüzümüzü güldürecek inşallah rabbim büyük yıkım yaşıyorum test yapınca ama bi yanım inanma diyo bende cumayi bekliyorum

X