HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canım
Ben yatamıyotum zaman geçmiyo
İçim sıkılıyo aklımdan hiç güzel şeyler
Geçmiyo
Korkuyorum galiba önceleri rahattım
Zaman azaldıkça tedirginim :KK17:
İdrar testi yaptım negatif çıktı erken mi aceba yoksa inanmali miyim bu sonuca resmen yıkıldım

İdrar testi yaptım negatif çıktı erken mi aceba yoksa inanmali miyim bu sonuca resmen yıkıldım

CANIM ÜZÜLME
daha çok erken
ne zaman yaptın bu gün mü ?
perşembe günü kanda baktırmış olsan çıkmazsa aklımıza kötü şeyler getiririz de
sen daha şimdiden üstelik idrarda bakmışsın
çıkmaması gayet normal hiç canını sıkma
bende çok sıkılıyorum hiç belirti hissetmiyorum

CANIM ÜZÜLME
daha çok erken
ne zaman yaptın bu gün mü ?
perşembe günü kanda baktırmış olsan çıkmazsa aklımıza kötü şeyler getiririz de
sen daha şimdiden üstelik idrarda bakmışsın
çıkmaması gayet normal hiç canını sıkma
bende çok sıkılıyorum hiç belirti hissetmiyorum
Çok kötüyüm canım psikolojim bozuldu sağlık ocağına gittim kan tahlili verdim duramadim yarın ikindine cikarmis sonuç ben 4. Denemem olunca sabredemedim iyi mi yaptım kötu mu bilemedim

Çok kötüyüm canım psikolojim bozuldu sağlık ocağına gittim kan tahlili verdim duramadim yarın ikindine cikarmis sonuç ben 4. Denemem olunca sabredemedim iyi mi yaptım kötu mu bilemedim

CANIM ÇOK ERKEN DEĞİLMİ GERÇİ SENİN İKİ TRANSFER HORMON DAHA ÇOK HIZLI SALGILAR
AMA BEN YİNEDE BEKLE DERDİM CUMA GÜNÜ TEST HADE DAYANAMADIK PERŞEMBE YAPTIK AMA DAHA BU GÜN PZARTESİ
ÇOK ERKEN KUZUM YA OLSA BİLE BELLİ OLURMU NE BİLEYİM GEÇ DÖLLENME VS.
BİLEMEDİM ŞİMDİ HAYIRLISI OLSUN ALLAHIM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH
OLMUŞTUR TUTMUŞTUR BEBİŞİN SENİNLEDİR YADA BEBİŞLERİN

CANIM ÇOK ERKEN DEĞİLMİ GERÇİ SENİN İKİ TRANSFER HORMON DAHA ÇOK HIZLI SALGILAR
AMA BEN YİNEDE BEKLE DERDİM CUMA GÜNÜ TEST HADE DAYANAMADIK PERŞEMBE YAPTIK AMA DAHA BU GÜN PZARTESİ
ÇOK ERKEN KUZUM YA OLSA BİLE BELLİ OLURMU NE BİLEYİM GEÇ DÖLLENME VS.
BİLEMEDİM ŞİMDİ HAYIRLISI OLSUN ALLAHIM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH
OLMUŞTUR TUTMUŞTUR BEBİŞİN SENİNLEDİR YADA BEBİŞLERİN
İnşallah canim bi bilsen kafamda deli sorular inşallah rabbim yüzümüzü güldürür

İnşallah canim bi bilsen kafamda deli sorular inşallah rabbim yüzümüzü güldürür

Amin canım
Bak en azından
Şükür bir oğlun var teselliyi bulacapın bak benim daha hiç annelik deneyimim bile yok geride dondurulmuş embriyom da yok
Güzel düşün

Amin canım
Bak en azından
Şükür bir oğlun var teselliyi bulacapın bak benim daha hiç annelik deneyimim bile yok geride dondurulmuş embriyom da yok
Güzel düşün
Doğru diyosun canım inşallah rabbim sanada nasip edecek anneliği inanıyorum rabbim duyuyo nekadar çok istediğimizi yalvardigimizi

Merhaba 5+4 um bugun kese 6mm cikti bu gibi boyutu olan vrmi hic ? Dusuk mu acaba ?

Kızlar sakin olun lütfen şuan yapmanız gereken bol bol dua ve içinizde o miniğin olduğunu düşünmek nekadar pozitif düşünürseniz okadar güzel olacak herşey ve cuma olacak test için pazartesi çok erken kan testi için bile.. ben ikize hamileyim ve 9. Gün idrarda çıkmıştı. Sakin olun ve dua edin inşallah Rabbim o geniş hazinesinden sizlerede bu mutluluğu tatdırır

Kızlar sakin olun lütfen şuan yapmanız gereken bol bol dua ve içinizde o miniğin olduğunu düşünmek nekadar pozitif düşünürseniz okadar güzel olacak herşey ve cuma olacak test için pazartesi çok erken kan testi için bile.. ben ikize hamileyim ve 9. Gün idrarda çıkmıştı. Sakin olun ve dua edin inşallah Rabbim o geniş hazinesinden sizlerede bu mutluluğu tatdırır
Canımmmmm içime su serptin çok saol Allah razı olsun rabbim inşallah bol hazinesinden bizlerede verir

Günaydın canım
Sana kesinlikle kayılıyorum test için çok erken hayırlısı olsun hakkımızda
Bizim için ve bütün şsteyenler için lütfen du et ihtiyacımız dua

ben sabredip 12. gün kan testi yapmıştım, o sebeple erken yapmayı hiç önermiyorum çünkü böyle acaba oluyo insanın aklında
negatif ama acaba daha çıkmamış mıdır falan diye gereksiz stres
günü gelsin kesin olsun en iyisi

İyiyim Allah razı olsun csnim hiç bir belirti yok bilmiyorum yani sonuç inşallah hayırlı olur stresim biraz geçti sakinlestirdim kendimi

Kızlar vide utanarak bişey sorucam he ayağa kalktığımda su geliyo iç çamaşırım sirilsiklam oluyo bu tedavide ilk defa yaşadım bu beni düşündürüyor aceba nedem böyle oluyor

Bende iki tedavimde de yaşamadım canım bilmiyorum ama ped koy çamaşırına inşallah olumlu birşeydir :super: sen hiç birşeyi stres yapma herşeyin başı stres kötü düşünüp kötüyü çağırma pozitif düşün hep ve rahat ol biraz Hayırlısı herşeyin:dua: ben bu bekleme dönemini namaz kılıp dua ederek geçirmiştim :dua: bu arada bu sıvı gelişleri hamilelikte bir şekilde devam ediyor akıntı olarak :olamaz: veya şuan benim yaşadığım şey gibi o_O ben kuvvetli öksürürken ve hapşırınca idrarımı kaçırmaya başladım bu sıralar komiğime gidiyo bu durum kendi kendime gülüyorum sonra endişeleniyorum ama arkadaşların normal olduğunu her hamilenin başına geldiğini söylüyorlar o_O:olamaz::olamaz:

Bende iki tedavimde de yaşamadım canım bilmiyorum ama ped koy çamaşırına inşallah olumlu birşeydir :super: sen hiç birşeyi stres yapma herşeyin başı stres kötü düşünüp kötüyü çağırma pozitif düşün hep ve rahat ol biraz Hayırlısı herşeyin:dua: ben bu bekleme dönemini namaz kılıp dua ederek geçirmiştim :dua: bu arada bu sıvı gelişleri hamilelikte bir şekilde devam ediyor akıntı olarak :olamaz: veya şuan benim yaşadığım şey gibi o_O ben kuvvetli öksürürken ve hapşırınca idrarımı kaçırmaya başladım bu sıralar komiğime gidiyo bu durum kendi kendime gülüyorum sonra endişeleniyorum ama arkadaşların normal olduğunu her hamilenin başına geldiğini söylüyorlar o_O:olamaz::olamaz:
İnşallah olumlu bi olaydır canım bu ilk defa yasiyorum yani normal değil çok fazla bildiğin su yani rabbim yardımcımız olsun şurda kaldı 3gun heyecan dorukta

ben sabredip 12. gün kan testi yapmıştım, o sebeple erken yapmayı hiç önermiyorum çünkü böyle acaba oluyo insanın aklında
negatif ama acaba daha çıkmamış mıdır falan diye gereksiz stres
günü gelsin kesin olsun en iyisi

Günaydın canım
Benim dr bana 10. Gün kanda test dedi
5. Gün embriyo olduğu için diye düşüdüm çünkü genelde hep 12 . Gün test derler ama 3. Gün embriyo olanlara daha çok 12. Gün test diyorlar galiba
Senin embriyo kaçıncı gününde transfer ettiler
Cuma günü kanda baktırıcam inşallah
O zamana kadar regli olmam ve pozitifi görürüz
Ama perşembede belki idrar yaparım evde bir tane var kaç ayda beri o testi yaparım

X