HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

ooo maşallah canım sana
Ben bugun duş aldım idrar testi yapmak istiyorum içimden bi ses dur biraz bekle diyor yarın yapabilirim belkiii:halay::olamaz:

Canım
Bende kendimi sabırsız sanırdım sen bendende sabırsızmışsın aynı gün hatta
Aynı saatde transfer olduk tek farkımız ben tek trasfer sen iki transfer oldun
Yarın
5. Günümüz ve çok erken değilmi
Dr 10. Gün kan tahlili dedi
Ben 9. Gün idrar yaparım dayanamam
Bu gün işe gittim biraz yürüdüm akşamda misafir baya uzun oturdum diye galiba
Belim ağrıdı bide sol kasığımda hafif ağrı
Yada batma gibi bir yumruk sanki nasıl desem tarif edemiyorum Garip bir durum var
Tek sıkıntım sigara ben bu gün bi kaç tane içtim

Canım
Bende kendimi sabırsız sanırdım sen bendende sabırsızmışsın aynı gün hatta
Aynı saatde transfer olduk tek farkımız ben tek trasfer sen iki transfer oldun
Yarın
5. Günümüz ve çok erken değilmi
Dr 10. Gün kan tahlili dedi
Ben 9. Gün idrar yaparım dayanamam
Bu gün işe gittim biraz yürüdüm akşamda misafir baya uzun oturdum diye galiba
Belim ağrıdı bide sol kasığımda hafif ağrı
Yada batma gibi bir yumruk sanki nasıl desem tarif edemiyorum Garip bir durum var
Tek sıkıntım sigara ben bu gün bi kaç tane içtim
Valla canım duramiyorum içim içimi yiyoo kasiklarda batma bendede var hele sol tarafima yatınca dayanilmaz şekilde kasiliyo bekliyelim ikimizde aynı gün öğrenip inşallah sevinclerimizi burdan paylasiriz

Valla canım duramiyorum içim içimi yiyoo kasiklarda batma bendede var hele sol tarafima yatınca dayanilmaz şekilde kasiliyo bekliyelim ikimizde aynı gün öğrenip inşallah sevinclerimizi burdan paylasiriz

Günaydın canım
Nasılsın 5. Gün :KK200:
Benim batma sadece dündü bitti
Bu sabah sanki regli olucakmışım gibiyim
Göğüsler şiş kasıkta ara ara regli ağrısı var:KK17: belimde ağrı var
Korkmaya başladım

Günaydın canım
Nasılsın 5. Gün :KK200:
Benim batma sadece dündü bitti
Bu sabah sanki regli olucakmışım gibiyim
Göğüsler şiş kasıkta ara ara regli ağrısı var:KK17: belimde ağrı var
Korkmaya başladım
Benimde belde ağrı çok sanırım yatmaktan oluyo iyiyim şükür sabırla gün geçirmeye çalışıyorum

Benimde belde ağrı çok sanırım yatmaktan oluyo iyiyim şükür sabırla gün geçirmeye çalışıyorum

Tatlım nasılsın
Bel agrısı devam mı?
Benim bu gün kasıktan çok belim ağrıdı
Bide göğüslerim şiş ve yanları aşırı duyarlı ağrılı ama herkes hep yazardı burda uçları duyarlı ve rengi koyulaştı diyenler vardı bende öyle birşey yok..bu arada 5. Günü de geçirdik Yolu yarıladık :nazar:
Bu gün hemşirelerle tlf irtibata geçtim bi kaç sorum olucaktı hemşire herşeyle
Normale günlük hayata dön dedi hatta cinsellik olarakda zararı olmaz kısıtlama yok dedi ama tabi bana göre tehlikeli Korkarım
Senin 5. Gün nasıl geçti?

Tatlım nasılsın
Bel agrısı devam mı?
Bide göğüslerim şiş ve yanları aşırı duyarlı ağrılı ama herkes hep yazardı burda uçları duyarlı ve rengi koyulaştı diyenler vardı bende öyle birşey yok..bu arada 5. Günü de geçirdik Yolu yarıladık :nazar:
Normale günlük hayata dön dedi hatta cinsellik olarakda zararı olmaz kısıtlama yok dedi ama tabi bana göre tehlikeli Korkarım
İyi geçti canım ağır is yapmayip evin içinde dolaniyorum ignemide eşim yapıyo evden hiç çıkmadım oğlumla ilgileniyorum belime ara ara giriyo evet yariladik heyecan daha da çoğaldı canım yaa

Benim transferden 2 gun sonra belim agrimaya basladi. Halada devam ediyor. Darisi basiniza emekleriniz bosa cikmaz isallah hayırlısıyla

İyi akşamlar maşallah arkadaşım size
Ay ne olur söyleyin
Başka ne gibi belirtiler oluyor
Tecrübelerinizden paylaşırmısınız 5. Gün
Bitti ama heyecan korku, endişe başladı
Regli olucakmışım gibi hissediyorum göğüslerim büyüdü ve yanları ağrıyo çok duyarlı Belimde ağrıyo ama rgl olucak gibi
Sizin ilk denemedemi oldu kaç transfer yapıldı ve 10. Güne kadar beklemeyi başardınız mı ben 9. Gün kan vermeyi düşünüyorum

İyi geçti canım ağır is yapmayip evin içinde dolaniyorum ignemide eşim yapıyo evden hiç çıkmadım oğlumla ilgileniyorum belime ara ara giriyo evet yariladik heyecan daha da çoğaldı canım yaa

İğne derken ?
Ben sadece günde 3 defa fitil kullanıyorum oda rahim duvarı kalınlaşması için o kadar bide folikasit
Sen baya dikkatlisin ben ilk gün evde dolandım ikinci gün ufak tefek iş yaptım 3. Gün misafir çay 4.ve 5. Gün işe gittim
Sakınan göze çöp erken batar misali çok aklımda tutmuyup unutmaya çalışıyorum
Ay ben çok mu abartıyorum acaba bilemedim

İğne derken ?
Ben sadece günde 3 defa fitil kullanıyorum oda rahim duvarı kalınlaşması için o kadar bide folikasit
Sen baya dikkatlisin ben ilk gün evde dolandım ikinci gün ufak tefek iş yaptım 3. Gün misafir çay 4.ve 5. Gün işe gittim
Sakınan göze çöp erken batar misali çok aklımda tutmuyup unutmaya çalışıyorum
Ay ben çok mu abartıyorum acaba bilemedim
Geceleri progestan iğne vurunuyorum sabahları crinone jel kullanıyorum vitamin ve coraspirin var bi de canım ben BH kez bu kadar dikkat ettim iki kez negatif yaşayınca bu kez korktum açıkçası adım atarken düşünüp atıyorum

Aminn canım hayırlısı inşallah pozitifle sonuclandi sanırım senin denemen nasıl gidiyo hamilelik tek mi ikizmi
ikiz cnm darisi size ama zor tek gebelige gore 5 aylik ama 7 aylik gibiyim.
O yatip tutmalar pek ise yaramiyor. Ilk denemmde hic kalmadim sadece igne icin gidip geldim. Tek embirio tuttu sukur. Kzima kavustum. Bu denememde sadece 3 gun oda evin icinde gezdim tabi. Onun disinda isi devam ki cok aktif bir isim vardi kosusturmaca hic takmadim bile dedigim gibi sadece ilk 3 gun onemli. Cunku transferin ertesi gunu tutunma devam eder 3. Gunude hadi ne olir ne olmaz diye evde dinlendim. E. Günde n sonra tempolu hayat hergun gidis 2 gelis 2 saattlik yoldu ise gidip gelmem. 7. Gun idrar tahlili iki cizgi kirmizi bu kadar erken cikmasi beni emin kildi pozitif sonuctan hatta ikiz oldugunu düşündüm tahminim dogru cikti. Rabbim olmayana nasip etsin demem oki cok takilmayin yaticam diye bi alakasi yok. Ilk gunden sonra surekli yatis pozisyonum hep sol yan oldu. Daha sonra teste kadar artik dayanamadim yuz ustu bile yattim.

İyi akşamlar maşallah arkadaşım size
Ay ne olur söyleyin
Başka ne gibi belirtiler oluyor
Tecrübelerinizden paylaşırmısınız 5. Gün
Bitti ama heyecan korku, endişe başladı
Regli olucakmışım gibi hissediyorum göğüslerim büyüdü ve yanları ağrıyo çok duyarlı Belimde ağrıyo ama rgl olucak gibi
Sizin ilk denemedemi oldu kaç transfer yapıldı ve 10. Güne kadar beklemeyi başardınız mı ben 9. Gün kan vermeyi düşünüyorum
Ah cnm benim ilk 2 si dis gebelik nefes alirken bile korkardim. Sonra ameliyat gecirdim. Ameliyattan sonra iki embirio ama teki tuttu. Simdiki dondurulmuslarim. 5 yil onceki buda iki embirio ikiside tuttu. Dedimya ilk gun disinda surekli belim agridi. Göğüsler tavan yapti ama 10 15 gun sonra tabi. Hassaslasma basladi. Ama herkeste ayni belirti olmaz unutmayin. Herkeste ayni olcak diye birsey yok kizimda transferden sonra bel agriri yasamadim mesela ilerleyen aylarda yasadim. Ilk haftalar lekelenmelerim oldu kahve rengi tutunma kanamasi kizimdada oldu hatta regli oldum sandim. Ilaclari biraktim tutmadi dedim. Hayata kustum bi anda sonra sabah bi baktim kanamam yok tertemizim. Meyerse tutunma kanamasiymis tabi buda herkeste olan bir durum deyil. Olmayada bilir. Bundada yasadim ama hic panik yapmadim hatta sevindim tutunuyor ondan dedim. Ama iki beni sok etti tabi.

Ben idrari 7. Gun yaptim ikiz oldugu icin erken cikti. 1 gun sonra yani 8.gun tekrarladim dahada koyulasmisti. Nasipse bir sekilde oluyor. Tabi bizler aman onlem alalim diyoruz. Ama olmayinca olmuyor. Son denememde ikizlerde ne kadar hareketli oldugumu gorseniz surekli yurudum hic dert etmedim. Aman tutmaz yada duser falan hic oyle dusuncem olmadi. Allah nasip ettiyse oluyor. Sonuclarinizi bekliyorum heyecanla.

Ben idrari 7. Gun yaptim ikiz oldugu icin erken cikti. 1 gun sonra yani 8.gun tekrarladim dahada koyulasmisti. Nasipse bir sekilde oluyor. Tabi bizler aman onlem alalim diyoruz. Ama olmayinca olmuyor. Son denememde ikizlerde ne kadar hareketli oldugumu gorseniz surekli yurudum hic dert etmedim. Aman tutmaz yada duser falan hic oyle dusuncem olmadi. Allah nasip ettiyse oluyor. Sonuclarinizi bekliyorum heyecanla.
Çok teşekkürler canım benim kendinden bahsettiğin için Allah razı olsun inşallah bizlerde hayırlı haberler veririz

Tatlım nasılsın
Bel agrısı devam mı?
Transfer sonrası verilen kağıtta test yapana kadar ilişkiye girmeyiniz yazıyodu, gerçi bana hala yasak 3 ay dolana kadar ama
Riske atmamak en iyisi tabi ki

X