HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Tüp bebekten sonra bi kaç ay hormonların etkisiyle şans artıyormuş diye okudum da ama hiç kendime kondurtmadım iki yumurtalıkta çikolata kistim var amh 0,49 eğer devam ederse mucize olucak

Tüp bebekten sonra bi kaç ay hormonların etkisiyle şans artıyormuş diye okudum da ama hiç kendime kondurtmadım iki yumurtalıkta çikolata kistim var amh 0,49 eğer devam ederse mucize olucak
ay ay maşallah ..
allah devamını yaşatsın..

benimde amh 0.69 sol yumurtalıkta çikolata kisti var ..
maşallah sana rabbim nasip edince önüne geçilmiyor işte
allah tamamına erdirsin

Aaaa bu dahada süpermiş
kendiliğinden gelen mucize maşallah :nazar:
Bende ağustosta 2. Aşılamamı yaptırmıştım tabi neğatif oldu bende artık tüp bebeğe başladım
Bakalım kısmet
canım seninde hayırlı olsun 7 yumurtan
benimde yarın kontrolüm var çatlatma iğnesi gününe karar verecek doktor
belki yarın belki cmts çatlatma iğnemi yapıcam
bakalım kaç yumurta büyüdü yarın haberim olur

Hade hayırlısı olsun canım.
Aramızda çok zaman olmayacak
inşallah hayırlısıyla bebişlerimiz bize tutunurlar bir daha böyle şeylere gerek kalmaz
7 yumurta iyi mi azmı acaba hiç bilmiyorum Yarın öğreneceğim kaç tanesi kaliteli olduğunu
Bu gün anaztesinğn etkisiyle baya uyudum
Yarında çıkıp bol bol yürüyüp gezmek istiyorum

Hade hayırlısı olsun canım.
Aramızda çok zaman olmayacak
inşallah hayırlısıyla bebişlerimiz bize tutunurlar bir daha böyle şeylere gerek kalmaz
7 yumurta iyi mi azmı acaba hiç bilmiyorum Yarın öğreneceğim kaç tanesi kaliteli olduğunu
Bu gün anaztesinğn etkisiyle baya uyudum
Yarında çıkıp bol bol yürüyüp gezmek istiyorum
Sağol amin Canım 7 yumurta iyi bir sayı inşaallah kalitesi iyi olur herşeyin hayırlısı olsun

Ben gece kaldım öğlen gibi çıktım
Kesenin altında kanama alanı göründü ama yok olacak o zamanla dedi, aktif kanama değilmiş
Zaten şuan gelmiyo çok şükür, en son sabah çok hafif kahve geldi
Sabah da kasların sıkılıp tutunmayı sağlayacak bi iğne yaptılar, akşam progestan yapmışlardı
Bir de bizim kan uyuşmazlığı var henüz erken ama düşük tehlikesi var diye yarım doz kan uyuşmazlığı iğnesi yaptılar
Crinone jel ve elevit dışı tüm ilaçlarımı bıraktırdı
Her hafta proluton vurulmaya devam popomda morluktan yer kalmadı
Kalp duymaya gerek yok salı gelme gayet iyi görünüyo bebek, 2 hafta sonra gel o zaman rutin testlerini yapçaz dedi
O kadar ağladım ki dün Allahım kimselere yaşatmasın
İş yerine de söyledim artık hamileyim ama düşük riski var rapor vs diye

günaydın canım nasılsın ?
herşey yolundamı ?

Bi sakıncası olacağını sanmıyorum canım, sonuçta osmanlıda saray döneminde çocuğu olmayan herkese bu macunu yedirdiklerine göre, o zamanda pcos neymiş bilinmez :) herkes yiyip yiyip hamile kalıyormuş :KK70:

@Adige_

kızlar tekrar yazıyorum, Ballı bebek tarifi :)

Kababiye tohumu 30 gr
Karabiber tohumu 30 gr
Karanfil tohumu 30 gr
Tarçın tohumu 15 gr
Özerlik tohumu 30 gr
Anason tohumu 30 gr
Havuç tohumu 30 gr
Şalgam tohumu 30 gr
Turp tohumu 30 gr
Sinameki tohumu 30 gr
Günlük tohumu 30 gr
Mesteke tohumu 30 gr
Kereviz tohumu 30 gr
Uduhindi tohumu 30 gr
Haşlanmış çörekotu 18 gr
Acıbadem yağı 10 gr
Isırgan tohumu 30 gr
Ödülkahr tohumu 30gr

tüm bu malzemeler bir kg doğal süzme bala karıştırılarak sabah akşam birer tatlı kaşığı eşle beraber yenecek.. Karışıma metal asla değmeyecek tahta kaşık kullanın.

bu kürü yiyenlerin çocuk sahibi olmak için tüm engellerden vücudu temizlenir deniyor :) Kullanıp hamile kalan çok fazla insan var, siz de araştırın, fatih sultan mehmet macunu diye de geçiyor internette..
İsteyen herkese sağlıklı sıhhatli evlat olsun inşallah :)
canım kür ile alakalı bir kaç sorum olacak
günlük tohumu taş gibi birşey bunu aktar toz haline getirdimi?
haşlanmış çörek otunu aktar sana normal çörek otumu verdi?
tarçın tohumunu aktar bana kabuk tarçın olarak verdi sence doğru mu?
karabiber tohumunuda toz haline getirmemiş ben hepsini toz haline getirtmeliyim mi

Bi sakıncası olacağını sanmıyorum canım, sonuçta osmanlıda saray döneminde çocuğu olmayan herkese bu macunu yedirdiklerine göre, o zamanda pcos neymiş bilinmez :) herkes yiyip yiyip hamile kalıyormuş :KK70:

@Adige_

kızlar tekrar yazıyorum, Ballı bebek tarifi :)

Kababiye tohumu 30 gr
Karabiber tohumu 30 gr
Karanfil tohumu 30 gr
Tarçın tohumu 15 gr
Özerlik tohumu 30 gr
Anason tohumu 30 gr
Havuç tohumu 30 gr
Şalgam tohumu 30 gr
Turp tohumu 30 gr
Sinameki tohumu 30 gr
Günlük tohumu 30 gr
Mesteke tohumu 30 gr
Kereviz tohumu 30 gr
Uduhindi tohumu 30 gr
Haşlanmış çörekotu 18 gr
Acıbadem yağı 10 gr
Isırgan tohumu 30 gr
Ödülkahr tohumu 30gr

tüm bu malzemeler bir kg doğal süzme bala karıştırılarak sabah akşam birer tatlı kaşığı eşle beraber yenecek.. Karışıma metal asla değmeyecek tahta kaşık kullanın.

bu kürü yiyenlerin çocuk sahibi olmak için tüm engellerden vücudu temizlenir deniyor :) Kullanıp hamile kalan çok fazla insan var, siz de araştırın, fatih sultan mehmet macunu diye de geçiyor internette..
İsteyen herkese sağlıklı sıhhatli evlat olsun inşallah :)
karabiber tohumunuda toz haline getirmemiş ben hepsini toz haline getirtmeliyim mi

günaydın canım nasılsın ?
herşey yolundamı ?
Günaydın canım, iyiyim çok şükür yatıyorum hep
Başka kanamam olmadı
Bu vesile ile tüm aileme söyledik şuan bayram havası var evde :KK45: ben de prenses modunda takılıyorum
Sen nasılsın haber var mı embriyolardan

canım tüm tohumları aktar özel bir havanda çekiyor ve toz haline getiriyor. Onların özel havanları var metal olmayan.. günlük tohumu gibi bütün tohumlar toz haline geliyor..
Çörek otunu normal verdi, ben onu suda bi kaç dakika haşladım..
tarçının kabuğu değil tohumu olması gerekli, ikisi birbirinden çok farklı şeyler..
karabiber tohumunu da toz haline getirmen lazım, istersen ez evde..

Tüm malzemeleri hazırladıktan sonra bir kg doğal balla karıştır ama içine kesinlikle metal değmesin. Tahta ya da plastik kaşıkla karıştır ve yerken de öyle tüket yine tahta kaşıkla.

canım tüm tohumları aktar özel bir havanda çekiyor ve toz haline getiriyor. Onların özel havanları var metal olmayan.. günlük tohumu gibi bütün tohumlar toz haline geliyor..
Çörek otunu normal verdi, ben onu suda bi kaç dakika haşladım..
tarçının kabuğu değil tohumu olması gerekli, ikisi birbirinden çok farklı şeyler..
karabiber tohumunu da toz haline getirmen lazım, istersen ez evde..

Tüm malzemeleri hazırladıktan sonra bir kg doğal balla karıştır ama içine kesinlikle metal değmesin. Tahta ya da plastik kaşıkla karıştır ve yerken de öyle tüket yine tahta kaşıkla.
eksikler var canım tamamlayamadım henüz sen eminönünde mi yaptırmıştın

eksikler var canım tamamlayamadım henüz sen eminönünde mi yaptırmıştın
yok canım ben ankarada yaptırdım, iyi bi aktar bulmak lazım.. Sana tarçın thumu diye tarçın kabuğu veren aktar sadece mal satmak istemiş hiçbişeyden anlamayan ticarete dökmüş biri gibi duruyor.. Hassasiyetini anlayabilecek bi aktar bul canım

yok canım ben ankarada yaptırdım, iyi bi aktar bulmak lazım.. Sana tarçın thumu diye tarçın kabuğu veren aktar sadece mal satmak istemiş hiçbişeyden anlamayan ticarete dökmüş biri gibi duruyor.. Hassasiyetini anlayabilecek bi aktar bul canım
Senin yaptırdığın yerin numarası var ise verebilirmisin

Senin yaptırdığın yerin numarası var ise verebilirmisin
yok canım inanki aktarın dükkanın adını bile hatırlamıyorum. Tamamen şans eseri bi dükkana girip yaptırıp çıkmıştım..
zaten işin ehli olan aktarlar tarifi görür görmez çocuk için olduğunu anlıyorlar..

X