HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

cok ıyısın canım

aglatacaksın benı de

ilk haberi alınca zaten agladım bagıra bagıra

ıyısı seni byrada tanıdım

eheheh

evet evet o 3. kat yok mu

ahh ah

:)

cok ıyı bır ınsan tanıdım

tekrar cok sagol canım

hep bana moral verdım

umut ol bana demistın

umut oldun

ıyı kı varsın sagol

Arkadaşım gizliden gizliye takip ediyordum seni hayırlı olsun inan çok sevindim ben de transfere gün sayıyorum inş darısı başıma
aaa oyle mi :)

gizli gizli kalma canım yaz arada sohbet edel,m ,inşallah

kafana takılanları sor bıze

inşallah bebegin tez vakit gelir sana

tanımadığın ınsanın duası kabul olur derler.

ınşallah hamile kalırsın canım

ankarada mı tedavı görüyorsun?

cok ıyısın canım

aglatacaksın benı de

ilk haberi alınca zaten agladım bagıra bagıra

ıyısı seni byrada tanıdım

eheheh

evet evet o 3. kat yok mu

ahh ah

cok ıyı bır ınsan tanıdım

tekrar cok sagol canım

hep bana moral verdım

umut ol bana demistın

umut oldun

ıyı kı varsın sagol
Hamilelik haberi alıp da Hüngür hüngür ağlamayan bizden değildir zaten oh iyi yapmışsın rahatla bol bol.. Yılların birikimi var kolay mı neler yaşadık.. ama bak harika bi dönem başlıyor şuandan itibaren.. Ben artık yavrularımın hareketlerini hissetmeye başladım. Hep dua ettim allahım sana ve isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin diye.. ismini bildiklerime ismiyle, bilmediklerime de nickleriyle dua ettim hep..
Kalp atışını duyduktan sonra 3.kattan randevu al beraber gidicez :):):)

bebişlerin çok şanslı

senin gibi anneleri var.

Senin bebişlerin de çok şanslı olcak canım.. umudunu yitirmeyen onlar için çalışıp çabalayan bi anneleri var :)

Hamilelik haberi alıp da Hüngür hüngür ağlamayan bizden değildir zaten oh iyi yapmışsın rahatla bol bol.. Yılların birikimi var kolay mı neler yaşadık.. ama bak harika bi dönem başlıyor şuandan itibaren.. Ben artık yavrularımın hareketlerini hissetmeye başladım. Hep dua ettim allahım sana ve isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin diye.. ismini bildiklerime ismiyle, bilmediklerime de nickleriyle dua ettim hep..
Kalp atışını duyduktan sonra 3.kattan randevu al beraber gidicez :):):)

Senin bebişlerin de çok şanslı olcak canım.. umudunu yitirmeyen onlar için çalışıp çabalayan bi anneleri var :)
cok iyisin

tekrar soyleyeceğim senden cok umut aldım.

benı gaza getirdın

ümit verdın bana abla gıbı :)

cok iyisin

tekrar soyleyeceğim senden cok umut aldım.

benı gaza getirdın

ümit verdın bana abla gıbı :)
Hep inandım çünkü olacağına.. bi de aynı yerde tedavi olduğumuz için birimiz mutlu birimiz mutsuz ayrıldık ordan. Hep içim buruktu sen de yaşa istedim bu süreçleri.. Daha yaşayacak çok şeyimiz var :)

Günaydın kızlarrr :KK73:

Adige_ Adige_ geceki sürprizi anlat bakalım nasıl geçti :-)
eminim çok duygusal anlar yaşanmıştır.. ne güzel zamanda geldi size evladınız, resmen bi müjde gibi hediye gibi:KK37:

Eşin ne tepki verdi:KK71:

Adige_ Adige_ nasıl mutlu oldum
Nasıl duygulandım çok sevindim allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin :anneadayı::anne:
Bu sayfayada maşallah ne güzel haberler geliyo nasıl umut oluyorsunuz :KK200:
Ben dün giremedim işte yoğundum ama aklımdaydın çarşamba sabah testin olduğunu biliyordum maşallah dünden almışız müjdeyi allah isteyen herkese içindede bizlerde basip etsin inşallah

Günaydın kızlarrr :KK73:

Adige_ Adige_ geceki sürprizi anlat bakalım nasıl geçti :-)
eminim çok duygusal anlar yaşanmıştır.. ne güzel zamanda geldi size evladınız, resmen bi müjde gibi hediye gibi:KK37:

Eşin ne tepki verdi:KK71:

o ağladı ben ağladım
inanmadı
şaka dedi
yalan dedi
yok dedi
daha var test gününe yanlıştır dedi
dedi de dedi

kendine geeeeelll pozitif dedim

bence o da benim gibi şokta

Adige_ Adige_ nasıl mutlu oldum
Nasıl duygulandım çok sevindim allahım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin :anneadayı::anne:
Bu sayfayada maşallah ne güzel haberler geliyo nasıl umut oluyorsunuz :KK200:
Ben dün giremedim işte yoğundum ama aklımdaydın çarşamba sabah testin olduğunu biliyordum maşallah dünden almışız müjdeyi allah isteyen herkese içindede bizlerde basip etsin inşallah
canım benim

çok sağol

evet bende hep buradan güzel haberleri aldıkça gaza geldim pes etmedim. dua ettin şükür ettim.

ikinci tedaviye çok zaman kaybetmek istemedim. 2 ay sonra kendimi ikinci tedavinin içinde buldum.

ama anladım kı Allah ne zaman derse o

geriYE bizim sabır etmemiz, dua etmemiz ,inanmamız ve elimizden geleni yapıp beklememiz kalıyor.

ALLAH İSTEYEN BEKLEYEN ARZULAYAN HERKESE POZİTİFİ GÖSTERSİN İNŞALLAH

o ağladı ben ağladım
inanmadı
şaka dedi
yalan dedi
yok dedi
daha var test gününe yanlıştır dedi
dedi de dedi

kendine geeeeelll pozitif dedim

bence o da benim gibi şokta
ahaaha harika yaa kolay mı tabi bu haberi alıp hemen inanmak :)

kalp atışını duyana kadar şok durumu devam eder, sonra alışırsınız kuzum.. gerisi sonsuz bi heyecan zaten..

hadi hamilelik takvimi yap çabuuukkk :):):) mayısa mı geliyor doğum kısmetse?

Bende bu gün 3. Günüm
Her akşam iğne yapıyorym 225 dozla başladık cuma sabah kontrol var
Bakalım benim süreç nasıl olacak opu ne zaman yapılacak arı sütü ve badem fundık her sabah düzenli alıyorum

ahaaha harika yaa kolay mı tabi bu haberi alıp hemen inanmak :)

kalp atışını duyana kadar şok durumu devam eder, sonra alışırsınız kuzum.. gerisi sonsuz bi heyecan zaten..

hadi hamilelik takvimi yap çabuuukkk :):):) mayısa mı geliyor doğum kısmetse?
haziran 15:) yapıyım takvimi nasıl yapılıyordu bir bakayım eheheh

X