HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Merhaba canım.. çok şükür, midemin cayır cayır yanması dışında her şey yolunda.
Senin bekleyiş nasıl gidiyor? Bugün işbaşı yaptın mı? Şafak 1,5:halay:

_meLinDa_ _meLinDa_ güzel haberlerini bekliyoruz canım:emir_bebek:
İş başı evt canım. Geçti bir gün daha az kaldı. Beni de korku sardı.
Yuzleeşmekten korkuom sanki ben
Aaa :KK17:

Kızlar keseyi gördük çok şükür
Bebek görmek için çok erken dedi, kalp atışı için 2 hafta sonraya randevu verdi
Nasıl geçecek hiç bilmiyorum ya
Kendimi başkaları ile kıyaslamaktan vazgeçicem, mayıs annelerinde bebek gören kalp bile duyan vardı ben de büyük beklentiyle gittim, üzdüm kendimi sonra :sinirli:
Her şey yolunda gidecek inşallah

Kendimi başkaları ile kıyaslamaktan vazgeçicem, mayıs annelerinde bebek gören kalp bile duyan vardı ben de büyük beklentiyle gittim, üzdüm kendimi sonra :sinirli:
Hadi hayırlı uğurlu olsun canım çok sevindim. Normal prosedür bu şekilde yani keseyi gördükten 2 hafta sonra kalp atışını duyuyorsun. Diğerlerinin daha erken döllenmiştir ondan duyulmuştur, şuan senin bebeğinin duyulmaması çok normal. O içerde ve güvende sağlıkla büyüyor, lütfen evham yapma.. boş yere yıpranmış olursun..
İş başı evt canım. Geçti bir gün daha az kaldı. Beni de korku sardı.
Yuzleeşmekten korkuom sanki ben
Aaa :KK17:

Güzel olcak her şey :KK200:
Bu defa her zaman gördüğün sonucu almayacaksın eline.. Böyle düşün ve güzel haber alacağına inan.. Olmaması için hiçbir sebep yok

Cnm daha 5. Haftadasin ne bebegi gormesi ne.kalp atisi duymasi ya. Ben kalp.atisini 6+2 de duymustum. Bebekte gorunuyor yavas yavas daha yolk saca bagli..kendini kimseyle bir tutma..5. Haftada mumkun degil bebegi gorup kalp atisini duymak. Tadini cikar hamileliginin hadi gozun aydin :KK66:

benim kese randevum bu akşama alındı
dua edin her şey yolunda görünsün kızlar :dua:

ilsas ilsas baş belan olarak nasılsın diye sormak istiyorum yine :KK53:
Estağfirullah canım benim ne belası. Bugün 8. Günüm. 5. Günden beri bel ve bacak ağrım var. Hatta bazen aşırı şiddetleniyor. İlaç mı bebek mi zamanla göreceğiz. Dualarında unutma canım. Sen de keseyi görmüşsün. Darısı kalp atışına. Maşallah çok sevindim :halay:

Minesuu Minesuu ben buralardayim beybisi.. senin sesin cikmadi :KK59:
Benim cok sükür iyi gidiyo canim.. cinsiyeti ögrenemedik henüz sanirim doktorum parti düzenlicek bunu aciklarken :işsiz: senin bellimi?

Estağfirullah canım benim ne belası. Bugün 8. Günüm. 5. Günden beri bel ve bacak ağrım var. Hatta bazen aşırı şiddetleniyor. İlaç mı bebek mi zamanla göreceğiz. Dualarında unutma canım. Sen de keseyi görmüşsün. Darısı kalp atışına. Maşallah çok sevindim :halay:
bu çok güzel bir belirti :KK37: oldu bu iş oldu Allahın izniyle :KK200:
Hep dualarımdasın, dualarımdasınız hepiniz :KK37:

Canimmm suan normal bi prosedürdesin nicin kendini okuyup okuyup üzüyon.. benimde kalp atisi 7. haftada duyuldu.. bebitomuzu lütfen üzme annesi .. uslu uslu büyüsün simdi insallah.. :KK200:

Canimmm suan normal bi prosedürdesin nicin kendini okuyup okuyup üzüyon.. benimde kalp atisi 7. haftada duyuldu.. bebitomuzu lütfen üzme annesi .. uslu uslu büyüsün simdi insallah.. :KK200:
evet sonradan kızdım kendime çok haklısın canım
daha kendi hesabıma göre 5+5 tim dün (onu da netten yaptım ne kadar doğru bilemem)
kese içinde embriyo görmek için çok erkenmiş öyle dedi doktor amca :KK53:

evet sonradan kızdım kendime çok haklısın canım
daha kendi hesabıma göre 5+5 tim dün (onu da netten yaptım ne kadar doğru bilemem)
kese içinde embriyo görmek için çok erkenmiş öyle dedi doktor amca :KK53:

Üzme yegenimi bak gelirim oraya :sinirli: getirtme beni turkeylere :KK70:
Suan heeeersey cok normal.. keseyi gördük ya cok sükür o bile cok mutlu edici biliyormusun? Demek hersey olmasi gerektigi gibi.. :KK68: cok sükür..

X