HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

aslında benim içimden geçmedi 3 sene oldu o kadar uğraştık 14 günü saymalarmı dersin, süt maydonoz buharımı dersin, 3 defa klomen ilaç çatlatma iğnesimi dersin,2 defa aşılama burda farklı farklı kişiler hayatlar ama ortak yaşadığımız aklına ne gelirse o kadar şeye ragmen olmadı şimdimi olacak bide bu ay düğün seyahat 4 kez eşimle yakınlaşmamız oldu bunun için benim aklıma gelmiyor annem çok istediği için o bana diyor alma hemen ilaçları belki regli olmazsın reçete 3 gün içinde alınma zorunluğu olmasaydı 5 gün beklerdim ama o şansım yok ilaçları risk edemem
eczacı hep 6 kutu 6 kutu normalden fazla yazılmış ilaçların dedi bir şeyler söyledi hatta başka marka aynı içerik versem 280 tl tutar dedi ama ben dr. ne yazmışsa o marka olsun değişiklik istemiyorum ben bana düşeni yapıyorum bundan sonrası allahın taktiri tevekküldeyim
allah yüzümüzü güldürsün canım , olmaz diye birşey yok nasıl olanı hayırlı ve sağlıklı oalcak ise o nasip olsun inşallah.
iyi yapmışsın ilaçları muadil almayarak .
tedavin hayırlı uğurlu olur inşallah.

bende cmts regl olacağım bakalım uygunluk varsa inşallah başlarız

Hahahaha.. ilkinde bende o testi yaptim valla kandan sonra.. tek o cift cizgiyi göreyim diye ayni delilik demek hepimizde var :KK70:
Cok sevindim adiniza canim.. rabbim tamamina erdirsin... kucagina saglikla gelsin.. veya gelsinler mi diyim degerlerin cok yüksek :KK70:
ben de meraktayım
değer artışın normal bence tek diyen de var ikiz diyen de
valla hiiç önemi yok inan, ikiz istemeniştim ama şu saatten sonra tek dileğim sağlıkla devam etmesi gebeliğin

allah yüzümüzü güldürsün canım , olmaz diye birşey yok nasıl olanı hayırlı ve sağlıklı oalcak ise o nasip olsun inşallah.
iyi yapmışsın ilaçları muadil almayarak .
tedavin hayırlı uğurlu olur inşallah.

bende cmts regl olacağım bakalım uygunluk varsa inşallah başlarız

Günaydın canım
Bende üç güne kadar rgl olmayı bekliyorum seninle eş zamanlı başıyıcaz inşallah ...tedavin hayırlı olsun ilk kezmi tüp bebek yaşın kaç ? Ben 33 yaşındayım ilk tüp bebek çok heyecanlıyım ne yaşayacağımı bilmediğim için korkuyorum hakkımızda hayırlısı olsun burdan durumlarımızı paylaşalım

Günaydın canım
Bende üç güne kadar rgl olmayı bekliyorum seninle eş zamanlı başıyıcaz inşallah ...tedavin hayırlı olsun ilk kezmi tüp bebek yaşın kaç ? Ben 33 yaşındayım ilk tüp bebek çok heyecanlıyım ne yaşayacağımı bilmediğim için korkuyorum hakkımızda hayırlısı olsun burdan durumlarımızı paylaşalım
Ben 29 yaşındayım arkadaşım , 30 a girdim ama hala 29 :KK49::KK49:
hayır ilk tedavim değil benim havuz yöntemi uygulanıyor son kez toplamam olacak inşallah
5. toplama olacak bu kısmetse :kahve::kahve: aşırı tecrübeden öleceğim :KK53::KK53:

kısmetse bu son olacak ve sonrasında genetik tarama yapılacak embriyolara .

ben cmts regl olacağım kısmetse bakalım :dua: bir problem yoksa ilaçlar başlar

Ben 29 yaşındayım arkadaşım , 30 a girdim ama hala 29 :KK49::KK49:
hayır ilk tedavim değil benim havuz yöntemi uygulanıyor son kez toplamam olacak inşallah
5. toplama olacak bu kısmetse :kahve::kahve: aşırı tecrübeden öleceğim :KK53::KK53:

kısmetse bu son olacak ve sonrasında genetik tarama yapılacak embriyolara .

ben cmts regl olacağım kısmetse bakalım :dua: bir problem yoksa ilaçlar başlar

Hayırlısı olsun canım inşallah genetik taraması her şey yolunda gider ve transferin hemen olur ve meleğin seninle olur .
bende şimdi rgl olup hemen başlamak istiyorum ya sitrets oldum herhalde sık sık kontrol ediyorum hala hastalamadım :KK43:
ilaçları sipariş verdik depodan getirtecekler
:dua: tüp bebek herkeste farklı oluyor demekki bazıları aynı ay başlıyor bazıları havuz sistemi basıları opudan sonra tüp ameliyatı sonra trasfer yani tüp bebek sürecide farklı ve zorlu bakalım benimki nasıl olacak
ben 2 aşılama yaptırdım her seferinde çok umutlandım
çünkü sorun yok teşhis yok bu dahada can sıkıntısı yapıyor
hayırlısı bakalım
çalışıyormusun ?
yumurta toplamada rapor alıp dinleniyormusun
ben hala sigarayı da bırakamadım :kızgın:

ay inşallah bende ilaçlarımı aldım rgl olmayı bekliyorum dr. gidiceğim ve ilk tüp bebek tedavisine başlayacağım
bende sigara kullanıyorum bu sıra hastane dr. iki başarısız aşılama iş stresi derken azalmak yerine dahada çok içmeye başladığımı fark ettim
nasıl başarıcağız bu aşamada bırakanlar bizimle formülünü paylaşsınlar
destek olsunlar
inşallah bırakırız
tüp bebek tedavisine de çok olumsuzluk veriyormuş ayyy:KK14:

ay inşallah bende ilaçlarımı aldım rgl olmayı bekliyorum dr. gidiceğim ve ilk tüp bebek tedavisine başlayacağım
bende sigara kullanıyorum bu sıra hastane dr. iki başarısız aşılama iş stresi derken azalmak yerine dahada çok içmeye başladığımı fark ettim
nasıl başarıcağız bu aşamada bırakanlar bizimle formülünü paylaşsınlar
destek olsunlar
inşallah bırakırız
tüp bebek tedavisine de çok olumsuzluk veriyormuş ayyy:KK14:
ben doktora muayene olmadan bırakmıştıma ma doktorda kesinlikle kullanmamalısın çok önemli bir faktör diyince çarem kalmadı zaten:) çok canım çekti ilk 1 ay çok zorlandım ama aklıma geldikçe ortamı değiştirdim bi şeyler atıştırdım falan derken unuttum dahada aklıma gelmedi. şimdi o atıştırıp atıştırıp aldığım kiloları vermeye çalışıyorum:):):):)

ben doktora muayene olmadan bırakmıştıma ma doktorda kesinlikle kullanmamalısın çok önemli bir faktör diyince çarem kalmadı zaten:) çok canım çekti ilk 1 ay çok zorlandım ama aklıma geldikçe ortamı değiştirdim bi şeyler atıştırdım falan derken unuttum dahada aklıma gelmedi. şimdi o atıştırıp atıştırıp aldığım kiloları vermeye çalışıyorum:):):):)

maşallah size
darısı bize inşallah bizde bırakırız çok zor bide ben sigarayı severek içenlerden
peki tedavide ne aşamadasınız opudan 3 ay önce bıraktınız sonra ay inşallah hamilesinizdir
bu kadar emek çabanızın karşılığında sonu güzel olmuştur inşallah :dua:

Canım bugün 3. Günüm. Hiç değişiklik yok. Hiç belirti yok. Sürekli yatmıyorum ben. Normal yaşamıma devam ediyorum. İşe gitmemek bile büyük bir lüks benim için. Ama pazartesi başlayacağım Yen'i okuluma.
ilk günler pek bi belirti olmuyo zaten canım, hep yatma ben de yatmamıştım
4 gün dışarı çıkmadım gerçi ama evin içinde hareket ettim hep
yeni okulun uğur getirecek inşallah :KK200:

maşallah size
darısı bize inşallah bizde bırakırız çok zor bide ben sigarayı severek içenlerden
peki tedavide ne aşamadasınız opudan 3 ay önce bıraktınız sonra ay inşallah hamilesinizdir
bu kadar emek çabanızın karşılığında sonu güzel olmuştur inşallah :dua:
yok canım henüz değil ekimde başlayacağım süreçlere geçen de konuşmuştuk seninle:)

hanımlar ;

aranızda sigara kullanan var mı? yada tedaviye başlayınca bırakmayı başaran?
canım bende sigara içenlerdendim tedaviye başladığımda yemeklerden sonra kocamdan bi kaç fırt otlanmaya başladım yumurtalarımın toplandığı gün bitane içtim transfer olduğum günden itibaren canım istemedi bile hiç korkma psikolojik olarak istemiyor zaten insanın canı

İn
canım bende sigara içenlerdendim tedaviye başladığımda yemeklerden sonra kocamdan bi kaç fırt otlanmaya başladım yumurtalarımın toplandığı gün bitane içtim transfer olduğum günden itibaren canım istemedi bile hiç korkma psikolojik olarak istemiyor zaten insanın canı

İnşallah

X