HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

_meLinDa_ _meLinDa_ benim de adetin 10. Günü toplanmıştı yumurtalar. Transfer de adetin 21. Günü olmuştu. Ya şu an bir umutsuzluk kapladı beni :olamaz:

neden kapladı yaa, bak senle her şeyimiz aynı gidiyo, inşallah senin de tuttu canım
kendini motive et, olmaması için bir sebep yok de, bir de ben kaderimiz nasılsa en başından beri belli sadece biz bilmiyoruz diye düşündüm hep
belli olan bir sonucu üzülsem de üzülmesem de değiştiremem dedim

_meLinDa_ _meLinDa_ benim de adetin 10. Günü toplanmıştı yumurtalar. Transfer de adetin 21. Günü olmuştu. Ya şu an bir umutsuzluk kapladı beni :olamaz:

ya hayır umutsuz olma bak sen sadece 10 gün sabredeceksin kendini dinleme kafanı rahat bırak kitap falan oku ananas ye ve su iç bol bol incir ye
bence melegin seninle
keşke bende hemen rgl olsamda bir an önce başalasam ve senin gibi artık iş 10 gün bekelemeye kalsa

Ay canım ya ne güzel maşallah de. Hep böyle güzel gitsin. Kese için erken değil mi? Sen tam kaç haftalık oluyorsun şimdi?
kese için aslında erken değil, benle hemen hemen aynı olanların görünmüş, benim de bence haftasonu falan görünürdü ama benim doktorum haftaya salı çağırdı beni
ben ona çok minnettarım ne derse yapıcam, beklicem :KK53:
5+0 görünüyorum

aşerme için çooooooooooook erken değil mi :skandal:
sadece çok yorgunum hep, onun dışında pek bir şey yok
salı günü kese için çağırdı doktorum, o zaman anlayacağız tek mi çift mi
ama tektir ya, tek koyduk ya.. ya da jeliboni jeliboni gibi tek yumurta ikizi :skandal:

olamaz mıııı olabiliiirrrrrr :KK70:

hayırlısı ile gönlünden geçen olsun canım.. tekrar kan verdin mi sonuçlar nasıl gidiyor?

ilsas ilsas boşuna olumsuz düşünüp kötü enerji çekme kendine kızarım valla :sinirli:
hep iyi düşünelim iyi olsun demedik mi biz. Kötü olması için hiçbir sebep yok :KK6:

Adige_ Adige_ sessiz anne adayı sen ne alemdesin niye sesin soluğun çıkmıyo bakiyim?

c.tesi ve p.tesi verdim sadece doktorum güzel katlanmış tekrar kan vermeye gerek yok dedi ben de vermedim
normalde aşırı pimpirik biriyim ama nedense bi güven çöktü
salı direkt kese için gideceğim bakalım, inşallah güzeldir her şey

olamaz mıııı olabiliiirrrrrr :KK70:

hayırlısı ile gönlünden geçen olsun canım.. tekrar kan verdin mi sonuçlar nasıl gidiyor?

ilsas ilsas boşuna olumsuz düşünüp kötü enerji çekme kendine kızarım valla :sinirli:
hep iyi düşünelim iyi olsun demedik mi biz. Kötü olması için hiçbir sebep yok :KK6:

Adige_ Adige_ sessiz anne adayı sen ne alemdesin niye sesin soluğun çıkmıyo bakiyim?
Burdayım burdayım canım hep buralardayım aslinda. İşe gidip imza ttim geldim. UzanıyoruM. Günler geçmiyor. Bilirsinnnn

c.tesi ve p.tesi verdim sadece doktorum güzel katlanmış tekrar kan vermeye gerek yok dedi ben de vermedim
normalde aşırı pimpirik biriyim ama nedense bi güven çöktü
salı direkt kese için gideceğim bakalım, inşallah güzeldir her şey
güzeldir güzeldir sen kalbini ferah tut :)
benim de içim çok rahatlamıştı tekrar kan vermemiştim, hatta kalp atışı duymaya gittiğimizde 2 saat doktoru beklemek zorunda kalmıştık ama çok sakince bekleyebilmiştim. Allah kalbine o ferahlığı veriyor canım :)

jeliboni jeliboni duA et bana lütfen. Hayırlısıyla nasip olsun.
Ettim ve ediyorum canım emin ol, buradaki bütün arkadaşlarm için ve isteyen herkes için hayırlı sağlıklı evlatlar diliyorum hep..
Burdayım burdayım canım hep buralardayım aslinda. İşe gidip imza ttim geldim. UzanıyoruM. Günler geçmiyor. Bilirsinnnn

Gitmeseydin canım sıkıntı mı yaptılar iş yerinden? bu haftayı tamamlayacak mısın yoksa yarın başlayacak mısın işe?
Haftaya bugün büyük gün :KK73:

güzeldir güzeldir sen kalbini ferah tut :)
benim de içim çok rahatlamıştı tekrar kan vermemiştim, hatta kalp atışı duymaya gittiğimizde 2 saat doktoru beklemek zorunda kalmıştık ama çok sakince bekleyebilmiştim. Allah kalbine o ferahlığı veriyor canım :)

Ettim ve ediyorum canım emin ol, buradaki bütün arkadaşlarm için ve isteyen herkes için hayırlı sağlıklı evlatlar diliyorum hep..

Gitmeseydin canım sıkıntı mı yaptılar iş yerinden? bu haftayı tamamlayacak mısın yoksa yarın başlayacak mısın işe?
Haftaya bugün büyük gün :KK73:
Valla . Önemli bi iş için imza lazımdı canım araba ile gittim. Dolmuş ile geldim. Pazartesi mesaiye başlayacağım canım.

Valla . Önemli bi iş için imza lazımdı canım araba ile gittim. Dolmuş ile geldim. Pazartesi mesaiye başlayacağım canım.
anladım canım ilk üç günü atlattın zaten artık önemli değil. Aslolan kendini yormaman, çok eğilip çömelme yukarı uzanma. Hamilesin öyle düşün ona göre hareket et artık :):)

anladım canım ilk üç günü atlattın zaten artık önemli değil. Aslolan kendini yormaman, çok eğilip çömelme yukarı uzanma. Hamilesin öyle düşün ona göre hareket et artık :):)
Ahhhh ahh dikkat edecem diye psikopat oldum. Nefes alırken korkuyorum haa. Diyorum o kadar emek para boşa gitmesin diyorum.

Ahhhh ahh dikkat edecem diye psikopat oldum. Nefes alırken korkuyorum haa. Diyorum o kadar emek para boşa gitmesin diyorum.
o kadar da pimpirikli olma canım

gelecekse el getirir yel getirir sel getirir
götürcekse el götürür yel götürür sel götürür

olacağı varsa olur, elinden geleni yap gerisi tevekkül ve dua...

X