HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

canım bende sigara içenlerdendim tedaviye başladığımda yemeklerden sonra kocamdan bi kaç fırt otlanmaya başladım yumurtalarımın toplandığı gün bitane içtim transfer olduğum günden itibaren canım istemedi bile hiç korkma psikolojik olarak istemiyor zaten insanın canı

ilk tüp bebektemi hamile kaldınız ?
ay bende regliyi bekliyorum normalde olmamak için dua eden ben şimdi olsun hemen başlayım ne olacaksa olsun diyorum
gün geçmiyorki artık sabırsızlık hat safhada :)

ilk tüp bebektemi hamile kaldınız ?
ay bende regliyi bekliyorum normalde olmamak için dua eden ben şimdi olsun hemen başlayım ne olacaksa olsun diyorum
gün geçmiyorki artık sabırsızlık hat safhada :)
Yok canım 5yıllık evliyim 3aşılama yapıldı 2. Tüp bebek denememde şükür şimdi hamileyim :dua: Allah yardımcın olsun :dua: Rabbim isteyen herkese nasip etsin :dua: hiç bir kadının kucağını boş bırakmasın :dua:

İyidir nolsun aynı yoğunluk koşturmaca devam ediyorum işte.. oğluşlar da iyi çok şükür..
sen de durumlar nasıl? Bekleyiş nasıl geçiyor?
Bekle bekle bekliyorum valla canım evdeyim .pazartesi ise başlayacağım. Çarşamba da tahlil vereceğim . Bekliyorum valla. :))))

Adige_ Adige_ ilk günler o karın şişliği oluyor canım hormonlardan herhalde.. evet çarşamba büyük gün ben de çok merakla bekliyorum. Nerde yaptıracaksın tahlili başkentte mi?

Adige_ Adige_ ilk günler o karın şişliği oluyor canım hormonlardan herhalde.. evet çarşamba büyük gün ben de çok merakla bekliyorum. Nerde yaptıracaksın tahlili başkentte mi?
Eşime söylemeden çarşamba is yerinden izin alıp kan verip geleceğim inşallah.

Öyle planlıyorum. O gün onun doğum günü.
O gün ya sevincez ya doğum günü heba olacak

Ayy hade inşallah en güzel hediye allahım size vermiş lutfetmiş olur kocaman aminmmmmm

Hadi inşallah canım, eğer pozitifi görürsen gidip küçük bi bebek eşyası alıp onu paketlersin eşine :) dünyanın en güzel hediyesi olur valla :)

Hadi inşallah.. Ama önce sen inancaksın olacağına, en çok sen!

Yok öyle eğer olmadıysa doğumgünü heba olcak filan.. Güzel şeyler olcak inşallah :)
Tabi Allah büyük canım.
Olmadı dinlenip devam.
Belki zaman bitmiştir bebis zamanı gelmiştir.
İnşallah
Hayirlisiyla:)

ilaçlarımı bu gün aldım
orgalutran 0,25mg5 7 paket
gonal f 75 4 paket
gonal f 450 6 paket
progestan 200 mg 2 paket
ovıtrelle 250 mcg 05 1 adet

bu kadar çok ilaç iğne herkesin aynımıdır ?

hanımlarrr :skandal:

kimse yokmu
cvp veren olmamaış:KK12:
Canım o iğneler az bile.. bir de ekstra estrofem gibi kan sulandırıcı gibi ilaçlar iğneler filan da veriliyor.. ben telefonuma alarm kurmuştum 2 saatte bir çalıp ilaç haberi veriyordu kaç hafta öyle ilaç içtim iğne yaptım..

Canım o iğneler az bile.. bir de ekstra estrofem gibi kan sulandırıcı gibi ilaçlar iğneler filan da veriliyor.. ben telefonuma alarm kurmuştum 2 saatte bir çalıp ilaç haberi veriyordu kaç hafta öyle ilaç içtim iğne yaptım..

Cvp içim teşekkür ederim bende herşeyden fazla fazla yazıldı sanıyordum ilaçları görğnce gözğm korktu şaşırdım zaten iki kutu ilaç hap yani gerisi hep iğneymiş peki bunlar kilo falan yaptımı sizde

ilaçlarımı bu gün aldım
orgalutran 0,25mg5 7 paket
gonal f 75 4 paket
gonal f 450 6 paket
progestan 200 mg 2 paket
ovıtrelle 250 mcg 05 1 adet

bu kadar çok ilaç iğne herkesin aynımıdır ?

Benim daha fazlaydi..
15 orgalutran
10 gonal f 450
Almistim ben yumurtalarin kolay uyarilirsa ilaclar kalir tamamen cevap verme suresine ve yumurtalarin buyumesine bagli canim
Takilma ilaclara kalirsa satarsin
Hayirli ugurlu olsun insallah

X