HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Hanımlar selammm
raporum onaylanmış
Raporlu ilaçlarım 1053 tl tutuyormuş daha almadık msj ile reçete atmışlar
Eşim
Sormuş eczaneye yarısından fazlasını ssk karşılıyor demişler bende akşam bi kaç eczaneden fiyat alacağım

:KK57:1053 tl raporla çok fazlamı fiyatı bi kaç arkadaşım çok dediler de bilemedim ne kadar ilaçlar çokmu azmı gidip eczanede görmedim de

Bende raporlu almistim 700 tl odedim

Çok teşekkür ederim canım cvp verdiğin içim ben işteyim çıkıcam şimdi bi kaç eczaneden fiyat alıcam bakalım hepsi aynı fiyatmı
Neden benimki bu kadar yüksek tutsun ki
Sınuçta hepimizee tüp bebek için ilaç aynı şeyler yazılmıyor mu ?

Çok teşekkür ederim canım cvp verdiğin içim ben işteyim çıkıcam şimdi bi kaç eczaneden fiyat alıcam bakalım hepsi aynı fiyatmı
Neden benimki bu kadar yüksek tutsun ki
Sınuçta hepimizee tüp bebek için ilaç aynı şeyler yazılmıyor mu ?
Asagi yukari ayni canim ve raporlu olunca fiyatlar yine tum eczanelerde ayni oluyor en azindan benim arastirmalarim oyleydi sadece raporsuz olunca ezcanelerde fiyat degisiyor

Hanımlar selammm
raporum onaylanmış
Raporlu ilaçlarım 1053 tl tutuyormuş daha almadık msj ile reçete atmışlar
Eşim
Sormuş eczaneye yarısından fazlasını ssk karşılıyor demişler bende akşam bi kaç eczaneden fiyat alacağım
Selam arkadasim ilaclarini raporunun yettigi kadar fazla fazla yazdir eger rezerv azligi falan var ise ...cok kullaniliyor bazen yumurtaliklar gec cevap veriyor basima geldi ..fazla al burada satarsin kalanini ben bir suru ilac aldim buradan ozellikle raporlu olanlar hizli gisiyor fiyat dusuk oldugundan

Selam arkadasim ilaclarini raporunun yettigi kadar fazla fazla yazdir eger rezerv azligi falan var ise ...cok kullaniliyor bazen yumurtaliklar gec cevap veriyor basima geldi ..fazla al burada satarsin kalanini ben bir suru ilac aldim buradan ozellikle raporlu olanlar hizli gisiyor fiyat dusuk oldugundan

Tatlım
Akşam kaç eczaneyw sorduysam aynı fiyat 1000 tl aşağısı olmaz dediler ve bana hep 6 kutu 6 kutu yazılmış eczacının dediğine göre 4 yada 5 kutu yazarlar size fazladan yazılmış bu kadar yüksek bundan tutuyor dr. Daha sınra olumsuzlukla karşılaşmamak için bol yazmış ilaçlarını dedi ben ilk kez alacapım için ve ellerinde olmadıpı için hiç fikrim yok ilaçlarla ilgili yarın sabah sipariş vericez soguk zincirmiş ve depodan soarişle geleceklermiş bakalım
Ben bide regli olmuyormuşum ay nasıl güzel olur nasıl süpriz olur

Tatlım
Akşam kaç eczaneyw sorduysam aynı fiyat 1000 tl aşağısı olmaz dediler ve bana hep 6 kutu 6 kutu yazılmış eczacının dediğine göre 4 yada 5 kutu yazarlar size fazladan yazılmış bu kadar yüksek bundan tutuyor dr. Daha sınra olumsuzlukla karşılaşmamak için bol yazmış ilaçlarını dedi ben ilk kez alacapım için ve ellerinde olmadıpı için hiç fikrim yok ilaçlarla ilgili yarın sabah sipariş vericez soguk zincirmiş ve depodan soarişle geleceklermiş bakalım
Ben bide regli olmuyormuşum ay nasıl güzel olur nasıl süpriz olur
Raporunda kac unite cikti acaba ..insallah fazla fazladir ..
Ben raporun son damlasina kadar ilac aliyorum :)
Insallah canim allah yuzumuzu guldursunde ya oyle ya boyle olsun...
Insallah guzel bir surpriz yasarsin insanin icinden geciyor boyle seyler

Raporunda kac unite cikti acaba ..insallah fazla fazladir ..
Ben raporun son damlasina kadar ilac aliyorum :)
Insallah canim allah yuzumuzu guldursunde ya oyle ya boyle olsun...
Insallah guzel bir surpriz yasarsin insanin icinden geciyor boyle seyler

aslında benim içimden geçmedi 3 sene oldu o kadar uğraştık 14 günü saymalarmı dersin, süt maydonoz buharımı dersin, 3 defa klomen ilaç çatlatma iğnesimi dersin,2 defa aşılama burda farklı farklı kişiler hayatlar ama ortak yaşadığımız aklına ne gelirse o kadar şeye ragmen olmadı şimdimi olacak bide bu ay düğün seyahat 4 kez eşimle yakınlaşmamız oldu bunun için benim aklıma gelmiyor annem çok istediği için o bana diyor alma hemen ilaçları belki regli olmazsın reçete 3 gün içinde alınma zorunluğu olmasaydı 5 gün beklerdim ama o şansım yok ilaçları risk edemem
eczacı hep 6 kutu 6 kutu normalden fazla yazılmış ilaçların dedi bir şeyler söyledi hatta başka marka aynı içerik versem 280 tl tutar dedi ama ben dr. ne yazmışsa o marka olsun değişiklik istemiyorum ben bana düşeni yapıyorum bundan sonrası allahın taktiri tevekküldeyim

AYYYYY BEN BU TOPIGIN DUA GÜCÜNE COK INANIYORUMMMMMM...

Bu nasil müthis bi haber @Maviay1778 nasil büyük bir mucizeddir... Allahimmmmm ne güzelliklere kadirsinnnnn.... cok sevindim canimmm cooookkk.. darisi tüm bekleyen arkadaslarima.. ilsas ilsas gunes0101 gunes0101 Adige_ Adige_ bu topikte olan ve bu yolda olan herkes insaAllah saglicakla hamile kalip bebitolarini kucagina alsin... Allahimmmm o kadar dua ediyorum ki sizlere....
_meLinDa_ _meLinDa_ canim sanada hayirli olsun.. kalp atisi icin ne zaman gidiceksin? AyYy cok heyecanli dimi :-)

PembeHelvam PembeHelvam nasıl ama uslu uslu, çatlamadan, test yapmadan bekledim :KK53:
çok heyecanlıyım çok mutluyum ama korkuyom da.. inşallah her şey çok güzel devam eder
haftaya salı çağırdı kese için doktor, kalp daha duyulmaz sanki di mi

PembeHelvam PembeHelvam nasıl ama uslu uslu, çatlamadan, test yapmadan bekledim :KK53:
çok heyecanlıyım çok mutluyum ama korkuyom da.. inşallah her şey çok güzel devam eder
haftaya salı çağırdı kese için doktor, kalp daha duyulmaz sanki di mi

Ay kiz kese yazicaktim heyecandan kalp yazmisim :-) evet evet kese.. önce kese kalp taaa sonra 7-8 haftada falan.. ayyy cok mutlu oldum.. kiz valla iyi sabir ettin ama beni dinleseydinde testi önce yapsaydinda mutlu olucaktin :KK70:olsun böyle doktorun sana süpriz yapmis buda güzel olmus... peki sen esine süpriz yaptin mi? Nasil haberi verdinnnn..

Ay kiz kese yazicaktim heyecandan kalp yazmisim :-) evet evet kese.. önce kese kalp taaa sonra 7-8 haftada falan.. ayyy cok mutlu oldum.. kiz valla iyi sabir ettin ama beni dinleseydinde testi önce yapsaydinda mutlu olucaktin :KK70:olsun böyle doktorun sana süpriz yapmis buda güzel olmus... peki sen esine süpriz yaptin mi? Nasil haberi verdinnnn..
eşim seyahatteydi benim, dönüyodu yoldaydı, dayanamdım hemen aradım tabi
süpriz oldu mu bilmem ama adam şok oldu, çünkü o gelince gidecektik sonucu almaya
yolda öğrenmiş oldu o da..
eve gelince de gebelik testi yaptım sırf o çift çizgiyi görebileyim diye :KK53:
şimdi gelip geçip bakıyorum rüya gibi geliyo

eşim seyahatteydi benim, dönüyodu yoldaydı, dayanamdım hemen aradım tabi
süpriz oldu mu bilmem ama adam şok oldu, çünkü o gelince gidecektik sonucu almaya
yolda öğrenmiş oldu o da..
eve gelince de gebelik testi yaptım sırf o çift çizgiyi görebileyim diye :KK53:
şimdi gelip geçip bakıyorum rüya gibi geliyo

Hahahaha.. ilkinde bende o testi yaptim valla kandan sonra.. tek o cift cizgiyi göreyim diye ayni delilik demek hepimizde var :KK70:
Cok sevindim adiniza canim.. rabbim tamamina erdirsin... kucagina saglikla gelsin.. veya gelsinler mi diyim degerlerin cok yüksek :KK70:

X