HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Tesadüf baktım buraya da ah kızlar ben de iki yavrumu toprağa verdim.Cok zordu boguluyorum saniyordum.Artık hayat nefes almak anlamsızdı.Ama şuan unutmasam da o günleri acim azaldı biraz dindi.Hayat yine devam ediyor yeni heyecanlarla yeni umutlarla.Rabbim sesimizi duysun kimsenin hevesini emeğini boşa çıkarmasın innnşallah..

Bak işte beni yine aglattin cancagizim okuyarak kendimi senin yerine bile koyamiyorum cunku bu acinin tarifini kimse bilemez yapamaz :KK42:
Rabbim oyle buyukki dedigin gibi derdi veren rabbim dermaninida veriyor allahim hepimize saglikli hayirli evlatlar nasip etsin bu yol cok yorucu yipratici ama sonu guzel biten bir yol inaniyorumki birgun bizde guzel anne olacagiz gemde diger annelerden cok farkli cunku bizim mucadelemizi biz ve allahtan baska kimse bilemez en yakinlarimiz bile bilemez ...

Sen hele whatsappa gel :-)
@utopian @Maviay1778 S sinkar

Hayat koskocaman bir sinavdan ibaret...
kimi evlat sahibi olmak icin cabalar..
kimiside olan evladiyla basi yanar...
ben hep yasadigim acilardan suna inandim.. inaniyorumda... bilakis evlada degineyim cünkü kocaman bi bebege topraga verdim..
Derdi veren... dermanini veriyor... sabri ögretiyor.. biz bu sekil daha cok büyüyor ve aslinda daha cok kiymet biliyoruz bir takim seyleri.. mesela ben kendimden pay biceyim..
evladimk topraga gömdüm.. cok büyük bi aci olarak görünsede.. aslinda güzelligi cok daha agir basiyo..

- cennette bekleyen bir melegim var benim icin sefaat edicek..
-sabri ögrendim.. sonu güzel oluyo.. cok sükür saglikli bi kizim var..
-eskisi gibi etten buttan seylere üzülüp kendimi yipratmiyorum.. cünkü bilirim ölüm var
-insanlari tanidim.. iyi ve kötü günün dostu nasil olurmus ögrendim..
-beterin beteri var dedim.. sustum.. cünkü bilirim isyan benim haddimi asar.. sükredecek nice nimetlerim var... ailem.. esim.. sagligim..

Demem o ki... size beterin beteri var demicem asla.. cünkü sizin yasadiginiz kendinize zor.. her kisinin acisi kendine zordur... bunu bilirim.. Allah sizi bu yolda mükafatlandirsin.. siz anne olmaya dogustan beri hazirsiniz.. Allah sizi o fitrat üzerine yaratmis cünkü...ve inaniyorum..Allah böylesine sabirli kullarini mükafatlandirir .. insallah sizede nasip olucak.. bugün yarin 3-5 gün aglayin.. ama yine toparlanin.. Allaha siginin ve bismillahla yine yola cikin... inanin.. dua edin.. ve bu süreci basarin allahin izniyle... beklemeyin.. bebitolarda sizin anneniz olmak istiyo.. :-)
Siz güclüsünüz.. güclü analarsiniz.. ve gün gelicek bu zor dönem bir gün unutulmasada ... yaraniza merhem olucak evlatlariniz olucak insallah..
hadi toparlanin.. simi tam zamani!!!! Ve pes etmeyin cünkü tam kaderin degisti noktaya geldiniz Allahin izniyle....

jeliboni jeliboni PembeHelvam PembeHelvam ikinizde çok güzel anne olacaksınız. hayata veda eden melekleriniz sizi bekliyor olacak. onlar aslında sizi bırakmadı.
Hayat devam ediyor. dediğiniz gibi.
yeni umutlar. yeni bekleyişler...
Allah hakkınızda hayırlısını versin yüzünüz gülsün
amin canım hepimiz emeklerimizin karşılığını alalım inşallah..

crinone jel ile benim de yıldızım barışmadı, bayadır kullanıyorum ama gün içinde katı katı geri geliyo
düzgünce yapıyorum, birkaç dakika yatıyorum sonra 15-20 dakika yürüyorum ev içinde
ama hep kalıntılar oluyo öncekinden kalan.. nette rahim ihtiyacı olanı alır, kalanı atar diyo ama umarım yeterli oluyodur

ceymi ceymi merhaba gayet 2 tane guzel insallah gelisimleride guzel olur bak amh da aslinda normalmis genelde doktorlar 1 in altina dusuk rezerv diyorlar benimde rezerv dusuk
Bende de erken. Menepoz tehdidi var adetlerim azaldı yumurtam az çıktı bak onca ilaca rağmen ama şükür yaradana rabbimden dileğim gelişimleri iyi olsun

@utopian @Maviay1778 S sinkar

Hayat koskocaman bir sinavdan ibaret...
kimi evlat sahibi olmak icin cabalar..
kimiside olan evladiyla basi yanar...
ben hep yasadigim acilardan suna inandim.. inaniyorumda... bilakis evlada degineyim cünkü kocaman bi bebege topraga verdim..
Derdi veren... dermanini veriyor... sabri ögretiyor.. biz bu sekil daha cok büyüyor ve aslinda daha cok kiymet biliyoruz bir takim seyleri.. mesela ben kendimden pay biceyim..
evladimk topraga gömdüm.. cok büyük bi aci olarak görünsede.. aslinda güzelligi cok daha agir basiyo..

- cennette bekleyen bir melegim var benim icin sefaat edicek..
-sabri ögrendim.. sonu güzel oluyo.. cok sükür saglikli bi kizim var..
-eskisi gibi etten buttan seylere üzülüp kendimi yipratmiyorum.. cünkü bilirim ölüm var
-insanlari tanidim.. iyi ve kötü günün dostu nasil olurmus ögrendim..
-beterin beteri var dedim.. sustum.. cünkü bilirim isyan benim haddimi asar.. sükredecek nice nimetlerim var... ailem.. esim.. sagligim..

Demem o ki... size beterin beteri var demicem asla.. cünkü sizin yasadiginiz kendinize zor.. her kisinin acisi kendine zordur... bunu bilirim.. Allah sizi bu yolda mükafatlandirsin.. siz anne olmaya dogustan beri hazirsiniz.. Allah sizi o fitrat üzerine yaratmis cünkü...ve inaniyorum..Allah böylesine sabirli kullarini mükafatlandirir .. insallah sizede nasip olucak.. bugün yarin 3-5 gün aglayin.. ama yine toparlanin.. Allaha siginin ve bismillahla yine yola cikin... inanin.. dua edin.. ve bu süreci basarin allahin izniyle... beklemeyin.. bebitolarda sizin anneniz olmak istiyo.. :-)
Siz güclüsünüz.. güclü analarsiniz.. ve gün gelicek bu zor dönem bir gün unutulmasada ... yaraniza merhem olucak evlatlariniz olucak insallah..
hadi toparlanin.. simi tam zamani!!!! Ve pes etmeyin cünkü tam kaderin degisti noktaya geldiniz Allahin izniyle....
Cnm yazdıkların beni çok duygulandirdi. Allah razı olsun eksik olma iyiki varsin Rabbim dağına göre kar verir eğer sınavımız büyükse demek ki bunu tasiyabiliriz. Rabbim dermansız dert vermesin. Yavru,melegin huzur içinde uyusun öbür dünyada sana şefatçi olur inşallah

Bende de erken. Menepoz tehdidi var adetlerim azaldı yumurtam az çıktı bak onca ilaca rağmen ama şükür yaradana rabbimden dileğim gelişimleri iyi olsun
benimde ilk tedavimde rezerv azligimi dahi bilmiyordum tedaviye baslarken ogrendim ve hic bir vitamin takviye almadan direk tedaviye basladim tek yumurta olustu transfer falan negatif aldim nerkez degistirdim doktorumdanda cok memnunum subat ayinda bana vitaminler kurler ilaclar dengeli beslenmeyle ilgili bi cok sey onerdi 3.5 ay kullandim herseye dikkat ettim rabbime binlerce sukur şifasini gosterdi suan 2 tane dondurulmusum var bu arada 7 yumurta toplandi insallah senin ilk tedavinde olumlu olur lakin olmazsa arastir destekleyici seyler kullan ondan sonra tedaviye basla

benimde ilk tedavimde rezerv azligimi dahi bilmiyordum tedaviye baslarken ogrendim ve hic bir vitamin takviye almadan direk tedaviye basladim tek yumurta olustu transfer falan negatif aldim nerkez degistirdim doktorumdanda cok memnunum subat ayinda bana vitaminler kurler ilaclar dengeli beslenmeyle ilgili bi cok sey onerdi 3.5 ay kullandim herseye dikkat ettim rabbime binlerce sukur şifasini gosterdi suan 2 tane dondurulmusum var bu arada 7 yumurta toplandi insallah senin ilk tedavinde olumlu olur lakin olmazsa arastir destekleyici seyler kullan ondan sonra tedaviye basla
Sana neler verdi doktorun yazarmısın

gunes0101 gunes0101 dua ediyorum.. sanada
Cokca cokca cooookca.. sende anne ol insallah.. bu zorlu sürecin sonunda rabbim sana ikiz versin saglikli sihhatli.. buraya "ayyyy yazamiyorum kizlar giremiyorum forum benim tosbik kizlarim
Bütün gün yoruyo beni" yazmak nasip olsun emiiiii...
Oyy dua eden diline yuregine saglik bu arada yanlismi okudum hic soylemiyorsunda cinsiyetleri bellimi oldu allahim ne guzel bir haber bu rabbim sana evlatlarina saglikli omur versin kaderleri guzel olsun inşallah

X