HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

bugüne umut dolu başlamak istedim ....:)

size selam etmek istedim.

bu yolda yol ARKADAŞLARIMA günaydın demek istedim.

Halime şükretmek işstedim.

Canımı sıkan şeyleri unutmak,

Hayata göz kırpmak istedim

:)

İyi yaptın canım, pozitif enerjinin ve iyi düşünmenin sonu hiçbir zaman kötü olmaz. Yeterki gönülden inan ve iste. Canını sıkan şeylerden uzak dur ve tüm güzel enerjini bebişlerine odakla :)

canım senin durumun ne oldu yemek filan yapamıyorum diyordun en son, hala makarnaya talim mi yoksa mutfaktaki sahalara geri mi döndün? :-)

Ben yemek yapamaz mutfağa giremezken sen günde 3 çeşit yemek çıkarıyordun ama değişmeyen bir şey var ki ben hala mutfağa giremiyorum :KK70::KK70:
Hahaha yok canım o bir günlük birşeydi sonrasında aynen devam pişirip yemeğe yedirmeye :kk77: :halay:şükür Cuma'dan sonra ben bi kendime geldim enerjim bitmiyor resmen :KK49::rapci: ama dün akşam ev sahibimizin evi satılığa çıkartacağını öğrendim moralim bozuldu :kızgın: şimdi ev bul taşın offf

Gunaydin kuzucuk ne guzel bi enerji enerjin hep boyle olsun yarin opun var :halay::halay:
KIZLAR KIZLAR KIZLAR... :halay::halay::halay:

Günaydın...

Hamileler Günaydın... :anneadayı: (onlar kendini biliyor)

Opu Bekleyenler Günaydın... o_O(onlar kendini biliyor)

Laboratuara bebişlerini bırakan onlardan haber bekleyenler Günaydın... :dua: (onlar kendini biliyor)

Tedaviye bugün başlayanlar Gunaydın... :rolleyes: (onlar kendini biliyor)

Bizi sessiz sessiz okuyan, tedaviye başlasam mı? ne yapsam? diyenler :KK17: Günaydın... (onlar kendini biliyor)

canım senin durumun ne oldu yemek filan yapamıyorum diyordun en son, hala makarnaya talim mi yoksa mutfaktaki sahalara geri mi döndün? :-)

Ben yemek yapamaz mutfağa giremezken sen günde 3 çeşit yemek çıkarıyordun ama değişmeyen bir şey var ki ben hala mutfağa giremiyorum :KK70::KK70:
yemek işini nasıl hal ediyorsunuz canım?
senin yemen içmen lazım

Hahaha yok canım o bir günlük birşeydi sonrasında aynen devam pişirip yemeğe yedirmeye :kk77: :halay:şükür Cuma'dan sonra ben bi kendime geldim enerjim bitmiyor resmen :KK49::rapci: ama dün akşam ev sahibimizin evi satılığa çıkartacağını öğrendim moralim bozuldu :kızgın: şimdi ev bul taşın offf
ankaraya taşının :KK70:

yemek işini nasıl hal ediyorsunuz canım?
senin yemen içmen lazım

valla canım zor oluyor. her gün dışarda dışarda nereye kadar.. mutfağa giresim gelmiyor yapamıyorum yemek filan..

ahh ahh Dmrz Dmrz ankarada yaşıyo olsaydı gidip kamp kuracaktım evine :KK70: ya da bak taşınıyormuş kendime komşu alacaktım o da olmadı :KK70:

Öylede dün aradılar döllendi diye pgt istiyormusun dediler karar verememiştim bugün arayacaklardı isteyip istemediğimi sormak için kimse aramadı son durum nedir bilmiyorum
pgt. genetik araştırma oluyor değil mi?
benim ilk tedavim olumsuz olunca, nedenlerini konuştuğumuzda bir daha deneme yapmak işstediğimde yapılabilecek işlemler veya neden negatif oldu? sorusuna cevap olarak verdiği ceaplardan biri de genetik test yapılması idi. ama 2. tedaviye başladığımda genetik ile ilgili hiç konuşmadık.
belki embriyo oluşunca gündeme gelecek bilmiyorum.

ankaraya taşının :KK70:

valla canım zor oluyor. her gün dışarda dışarda nereye kadar.. mutfağa giresim gelmiyor yapamıyorum yemek filan..

ahh ahh Dmrz Dmrz ankarada yaşıyo olsaydı gidip kamp kuracaktım evine :KK70: ya da bak taşınıyormuş kendime komşu alacaktım o da olmadı :KK70:
eheheh :) lokantaları zengin ediyorsun desene :)

girersin girersin zamanla mutfaga.

eşinde yemekten anlamıyor ya da üşeniyor olmalı?

:)

bi komşu şart sana :)

şöyle nur yüzlü, iyiliksever, merhametli, işi gücü pasta börek açmak olan komşu yok mu?

Öylede dün aradılar döllendi diye pgt istiyormusun dediler karar verememiştim bugün arayacaklardı isteyip istemediğimi sormak için kimse aramadı son durum nedir bilmiyorum
pgt başkentte sadece 5 kromozoma yapılıyor sanırım. fiyat olarak nasılmış ki? belki bana da diyecekler

X