HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Hayırlı uğurlu olsun canım bebeğin de bu süreçte gelsin seninle birlikte yeni şehre birlikte alışın :)

canım ben de göbekten yapmıştım o iğneyi ama transferden sonra. Hatta hamile kaldıktan sonra da bir müddet devam ettim o iğneye.

ben de göğşen hocada tüp bebek yaptırdım canım endişelenme doktoruna güven, o her şeyin en doğrusunu bilip ayarlıyor hastaya göre..
Kan hücrelerini çoğaltmak için sanırım öyle yaziyor

Hayırlı uğurlu olsun canım bebeğin de bu süreçte gelsin seninle birlikte yeni şehre birlikte alışın :)

canım ben de göbekten yapmıştım o iğneyi ama transferden sonra. Hatta hamile kaldıktan sonra da bir müddet devam ettim o iğneye.

ben de göğşen hocada tüp bebek yaptırdım canım endişelenme doktoruna güven, o her şeyin en doğrusunu bilip ayarlıyor hastaya göre..
Sağol canım evi daha taşımayacağız Allah tan. Geçici eşyalı ev ayarlamaya çalışacağız. Dua et güzel anne :)

Sağol canım evi daha taşımayacağız Allah tan. Geçici eşyalı ev ayarlamaya çalışacağız. Dua et güzel anne :)
inşallah tüm güzellikler gittiğiniz yerde sizi bulur canım, böyle şeyler hep üst üste gelir bak hem transfer için gün vermişler hem tayinin çıkmış, bu hayra alamet ben sana söyliyim :)

Sen nasılsın . Aradılar mi seni yumurta lar ne alem deymiş. Sen nasılsın ise gittin mj
Aramadılar canım daha çok stres yaptım o kadar çok doya doya ağlayasım varki telefonla başka bir ruh haline gireceğim Allah mutlu etsin inşallah iki gün rapor aldım haberi evde karşılamak istedim ne bileyim sen nasılsın kontrol nasıl geçti peki benim tutmazsa ikinciyi deneyeyim mi gerek var mı sence kafam çok karışık

Aramadılar canım daha çok stres yaptım o kadar çok doya doya ağlayasım varki telefonla başka bir ruh haline gireceğim Allah mutlu etsin inşallah iki gün rapor aldım haberi evde karşılamak istedim ne bileyim sen nasılsın kontrol nasıl geçti peki benim tutmazsa ikinciyi deneyeyim mi gerek var mı sence kafam çok karışık
ben işe geldim canım.
anlıyorum seni çok hassas bir dönem bu ..
özellikle ilk deneme de ben de cok hassas ve alıngandım.
bu ikinci deneme de daha sakinim ve alıştım sanırım.
doktorun ne derse onu yap bence.
eger bebek istiyorsan bence denemelisin. hem üstelik sen kötü haber gelecek diye sartlamışşın kendini
yapma bence öyle.
saat 13.00 civari ararlar seni haber ederler.
insallah güzel haber gelecek.

çok kalabalık değil mi?
ben de panik atak başladı şu ara, korkuyorum ya kalabalıktan nasıl yapcam bilmiyorum
evt kalabalık canım doğru. ama sen tedaviye başlayınca o kadar çok beklemiyorsun zaten. senin tedavin devam ettiği için. seni hemen alıyorlar.. bence arada kalma . kes,in bi karar ver ve o yolda ilerle. eger gögsen bey ile devam etmek istiyorsan. ona güven. ve ona bırak tedaviyi. o zaten elinden geleni yapıyor. insan olarak iyi biri. seni anlar.

seni bu süreç yormuş sanırım haklı olarak. e tabi hormon ilaçları da tuz biber olmuş.
ondan sinirlerin yıprandı ağlamak geliyor içinden.
pozitif olmaya çalış. şükret.
bence iyi haberler alacaksın.

Arkadaslar Fulya Acibademde tedavi olan kimse yok mu? Emre Bakırcıoğlu oraya yonlendiriyormus. Hastane hakkinda bilgisi olan yazarsa cok sevinirim.

çok kalabalık değil mi?
ben de panik atak başladı şu ara, korkuyorum ya kalabalıktan nasıl yapcam bilmiyorum
sakin olmalısın..Allah ne derse o olacak zaten. Ama sen elinden geleni yapmalısın. sakin olmaya çalış. Oraya herkes bebek için geliyor. Amaçları kucaklarında sağlıklı bebekler ile oradan gitmek. Yalnız değilsin yani.sakin olmalısı, dua etmelisin.

sakin olmalısın..Allah ne derse o olacak zaten. Ama sen elinden geleni yapmalısın. sakin olmaya çalış. Oraya herkes bebek için geliyor. Amaçları kucaklarında sağlıklı bebekler ile oradan gitmek. Yalnız değilsin yani.sakin olmalısı, dua etmelisin.
yalnzı değilsin diyorsun ya
aslında beni en çok boğan da o kalabalık, saatlerce orada beklemek falan..
ne bileyim herkes deidğin gibi bir melek için ğraşıyor ama işte rahatsızlığımın verdiği baskı çok üzerimde

yalnzı değilsin diyorsun ya
aslında beni en çok boğan da o kalabalık, saatlerce orada beklemek falan..
ne bileyim herkes deidğin gibi bir melek için ğraşıyor ama işte rahatsızlığımın verdiği baskı çok üzerimde
panik atak rahatsızlığın varsa o seni tedirgin ve rahatsız ediyor o zaman canım. Ama sen ilk muayeneden sonra tedaviye başlarsan eğer o kadar çok beklemiyorsun zaten. ben perşembe gününden beri her sabah kontrole gidiyorum. evden hastaneye hastaneden işe. çok beklemiyorum. tedavisi devam eden hastası olduğum için. muayene oluyor ilaçlar konuşuluyor. hoop işe...

seni bu süreç yormuş sanırım haklı olarak. e tabi hormon ilaçları da tuz biber olmuş.
ondan sinirlerin yıprandı ağlamak geliyor içinden.
pozitif olmaya çalış. şükret.
bence iyi haberler alacaksın.
Canım aradılar hastaneden arayan kızın yüzüne telefonda bol bol ağladım saldım gitti yani salya sümük:) 2 yumurtanın 2 side döllenmiş şükür yaradana bakalım nasıl ilerleyecek dua et nolur

eheheh. :emir_bebek:
baaaaakkkk ben sana demiştim.
güzel haberler gelecek diye :)
gözün aydın. inşallah onlar sana bebek olarak dönecek.
hayırlısıyla tabi. saglıkla...
GÖZÜNAYDIN :anneadayı: İNŞAALLAH DARISI HAMİLELİK HABERİNE...

Canım aradılar hastaneden arayan kızın yüzüne telefonda bol bol ağladım saldım gitti yani salya sümük:) 2 yumurtanın 2 side döllenmiş şükür yaradana bakalım nasıl ilerleyecek dua et nolur
BURDA BEBEK İSTEYEN tüm anne adaylarının kucakları bebekle dolsun. kulakları bebek sesleri ile şenlensin.
.hamile kalmış olup, bebek bekleyen tüm annelere Allah yardım etsin.
ve kucaklarına bebeklerini sağlıkla almayı nasip etsin Allah...
bunun içinde beni de seni de...
İsteyen herkese de versin İnşallah .amin.

X