HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

seni bu süreç yormuş sanırım haklı olarak. e tabi hormon ilaçları da tuz biber olmuş.
ondan sinirlerin yıprandı ağlamak geliyor içinden.
pozitif olmaya çalış. şükret.
bence iyi haberler alacaksın.
Canım aradılar hastaneden arayan kızın yüzüne telefonda bol bol ağladım saldım gitti yani salya sümük:) 2 yumurtanın 2 side döllenmiş şükür yaradana bakalım nasıl ilerleyecek dua et nolur
eheheh. :emir_bebek:
baaaaakkkk ben sana demiştim.
güzel haberler gelecek diye :)
gözün aydın. inşallah onlar sana bebek olarak dönecek.
hayırlısıyla tabi. saglıkla...
GÖZÜNAYDIN :anneadayı: İNŞAALLAH DARISI HAMİLELİK HABERİNE...
canım çok sağol rabbim bu güzel haberleri duymayı hepimize nasip etsin şimdi beni hergün mü arayacaklar durum için

Canım aradılar hastaneden arayan kızın yüzüne telefonda bol bol ağladım saldım gitti yani salya sümük:) 2 yumurtanın 2 side döllenmiş şükür yaradana bakalım nasıl ilerleyecek dua et nolur

canım çok sağol rabbim bu güzel haberleri duymayı hepimize nasip etsin şimdi beni hergün mü arayacaklar durum için
yok seni hergün aramazlar muhtemelen. transfer günü genelde 3. gün olur. yani yarın değil öbürgün.
ama embriyoların durumuna göre karar veriyorlar .
opuden sonra 2. gün ile 5. gün arası herhangi bir gün olabilir:
dua et.

3. gün olursa transferin.
o gün benim de opu var.
:)
sen bebeğini alıp gideceksin.
ben laboratuara teslim edecem :)

yok seni hergün aramazlar muhtemelen. transfer günü genelde 3. gün olur. yani yarın değil öbürgün.
ama embriyoların durumuna göre karar veriyorlar .
opuden sonra 2. gün ile 5. gün arası herhangi bir gün olabilir:
dua et.
Opu günü sayılmıyor değilmi birde bu yöntem klasik yöntemle mi oluyor yoksa spermi yumurtaya enjekte mi ediyorlar klasik yöntemde spermin yumurtayı döllemesi bekleniyor muş

Çok güzel haber, işte bu önemli olan sayı değil kalite bak ne güzel ikiside döllenmiş sağlıkla bölünsünler ve güzel haberlerle gel canım

Kızlar ya aklım çok karışık embiriyolar dondurulup bir kaç ay sonra mı transfer edilince tüp bebek tutma olasılığı artıyor. Yoksa hemen yumurta toplama işleminden sonra koyduklarinda mı şans artıyor. Onerilerinize ihtiyacım var.
Dond
anladım cnm çok geçmiş olsun... en ıyısı evde tek başına dinlenmek... bende kayınvalıdemde kaldım Allah razı olsun çok ıyı baktı ama 2. denemede kımseye haber vermeyecegım evımde dınlenecegımm...
Benim evimde olma imkanı. yok malesef canım eşimde yanımda olamayacak.Şırnaktan ankaraya gelip tedavi oluyorum.

inşallah tüm güzellikler gittiğiniz yerde sizi bulur canım, böyle şeyler hep üst üste gelir bak hem transfer için gün vermişler hem tayinin çıkmış, bu hayra alamet ben sana söyliyim :)
Ay inşallah canım ağzından bal damlıyor. Belki bebeğim dünyaya gelmek için toprağını beklemiştir. Biz gurbette görev yapıyoruz da.

Ay inşallah canım ağzından bal damlıyor. Belki bebeğim dünyaya gelmek için toprağını beklemiştir. Biz gurbette görev yapıyoruz da.
canım benim her ikisi içinde gözün aydın, cidden bu bir vesiledir belki
çok güzel haberler alalım hep birlikte

opu için 9da hastanede olacağım. çok rahat geçti ilaç işi canım. sıkıntı yok. gayet iyiyim. çok şükür.
oh çok sevindim canım her şey yolunda gitsin yumurtalar çok kaliteli çıksın hepsi sağlıklıca döllensin ve annelerine tutunsun inşallah :)

Olabilir canım hadi hayırlısı :)

Bu topik çok şanslı bi topik ve umarım hepinize şans ve sağlıklı bebişler getirir :KK36:

oh çok sevindim canım her şey yolunda gitsin yumurtalar çok kaliteli çıksın hepsi sağlıklıca döllensin ve annelerine tutunsun inşallah :)

Olabilir canım hadi hayırlısı :)

Bu topik çok şanslı bi topik ve umarım hepinize şans ve sağlıklı bebişler getirir :KK36:
amin amin amin. :)

utopian utopian B Bluemoon78 S sinkar

Hayat koskocaman bir sinavdan ibaret...
kimi evlat sahibi olmak icin cabalar..
kimiside olan evladiyla basi yanar...
ben hep yasadigim acilardan suna inandim.. inaniyorumda... bilakis evlada degineyim cünkü kocaman bi bebege topraga verdim..
Derdi veren... dermanini veriyor... sabri ögretiyor.. biz bu sekil daha cok büyüyor ve aslinda daha cok kiymet biliyoruz bir takim seyleri.. mesela ben kendimden pay biceyim..
evladimk topraga gömdüm.. cok büyük bi aci olarak görünsede.. aslinda güzelligi cok daha agir basiyo..

- cennette bekleyen bir melegim var benim icin sefaat edicek..
-sabri ögrendim.. sonu güzel oluyo.. cok sükür saglikli bi kizim var..
-eskisi gibi etten buttan seylere üzülüp kendimi yipratmiyorum.. cünkü bilirim ölüm var
-insanlari tanidim.. iyi ve kötü günün dostu nasil olurmus ögrendim..
-beterin beteri var dedim.. sustum.. cünkü bilirim isyan benim haddimi asar.. sükredecek nice nimetlerim var... ailem.. esim.. sagligim..

Demem o ki... size beterin beteri var demicem asla.. cünkü sizin yasadiginiz kendinize zor.. her kisinin acisi kendine zordur... bunu bilirim.. Allah sizi bu yolda mükafatlandirsin.. siz anne olmaya dogustan beri hazirsiniz.. Allah sizi o fitrat üzerine yaratmis cünkü...ve inaniyorum..Allah böylesine sabirli kullarini mükafatlandirir .. insallah sizede nasip olucak.. bugün yarin 3-5 gün aglayin.. ama yine toparlanin.. Allaha siginin ve bismillahla yine yola cikin... inanin.. dua edin.. ve bu süreci basarin allahin izniyle... beklemeyin.. bebitolarda sizin anneniz olmak istiyo.. :-)
Siz güclüsünüz.. güclü analarsiniz.. ve gün gelicek bu zor dönem bir gün unutulmasada ... yaraniza merhem olucak evlatlariniz olucak insallah..
hadi toparlanin.. simi tam zamani!!!! Ve pes etmeyin cünkü tam kaderin degisti noktaya geldiniz Allahin izniyle....

PembeHelvam PembeHelvam ben de evladımı toprağa gömdüğümde senin kadar güçlü olabilseydim keşke..

daha bugün düşünüp burnum sızladı tekrar, eğer yaşasaydı karnımdaki yavrularıma ne iyi bir abla olurdu dedim.. Tabi ki şükredecek çok şey var, Allahım bu sınavı başarıyla geçirmiş olmamızı nasip etsin inşallah.. Hepimizin çeşitli çeşitli acıları var bu yolda çektiğimiz.. Kürtajlar negatif sonuçlar ölümler vs. Hepsini daha dayanılır kılacak şükürler etmemize sebep olacak yavrularımızla sarıp sarmalasın Allahım hepimizi..

PembeHelvam PembeHelvam ben de evladımı toprağa gömdüğümde senin kadar güçlü olabilseydim keşke..

daha bugün düşünüp burnum sızladı tekrar, eğer yaşasaydı karnımdaki yavrularıma ne iyi bir abla olurdu dedim.. Tabi ki şükredecek çok şey var, Allahım bu sınavı başarıyla geçirmiş olmamızı nasip etsin inşallah.. Hepimizin çeşitli çeşitli acıları var bu yolda çektiğimiz.. Kürtajlar negatif sonuçlar ölümler vs. Hepsini daha dayanılır kılacak şükürler etmemize sebep olacak yavrularımızla sarıp sarmalasın Allahım hepimizi..

Insan aciyi yasarken diyorki.. "ömrüm bu yürek yanginiyla devam edersen yasayamam" öyle zannediyorsun ilk gün aciyi yasarken.. ama ne oluyo?
Rabbim kalbine selamet veriyo.. yine yiyiyorsun.. iciyorsun.. bir zaman sonra gülmeye bile basliyorsun.. ne güzel bir lutufdur rabbinden kuluna..

Amin tüm dualarina canim.. yürek sizi olur zaman zaman... bende cok seyler düsünyorum bazen .. heleki hamilelikte zaten duygusallik son safhada... Allah bu yolda herkese hayirli saglikli bebekler ihsan etsin... biz birbirimizi en iyi anlayanlardaniz...

cnm benimde 2 yumurta oplanmisti ama 1 dollenmisti 3. gun embriyosu dondurulmus olarak trasnfer oldum suanda beklemedeyim insaallah bebislerin gelir senindd

Insan aciyi yasarken diyorki.. "ömrüm bu yürek yanginiyla devam edersen yasayamam" öyle zannediyorsun ilk gün aciyi yasarken.. ama ne oluyo?
Rabbim kalbine selamet veriyo.. yine yiyiyorsun.. iciyorsun.. bir zaman sonra gülmeye bile basliyorsun.. ne güzel bir lutufdur rabbinden kuluna..

Amin tüm dualarina canim.. yürek sizi olur zaman zaman... bende cok seyler düsünyorum bazen .. heleki hamilelikte zaten duygusallik son safhada... Allah bu yolda herkese hayirli saglikli bebekler ihsan etsin... biz birbirimizi en iyi anlayanlardaniz...
evet ben de bir daha hiçbir zaman içten gülemem sanmıştım. Aradan 2 yıl geçmesine rağmen hala eksik hissederim kendimi.. Dediğin gibi hamilelik de hep eski anıları getiriyor akla.. Şükürle korku arasında mekik dokuyorsun..
Allah sabrımızı çoğaltsın ve şimdiki yavrularımıza sağlıklı ömürler versin inşallah

X