HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Bence yarın git. Yani eğer adetin duzenli ise. Yani tam kaç gün oluyorsun. . On göre değişkenlik gösteriyor ise . Sen uygun zamanı bilirsin tabi
evet canım
araıdm da randevu vermediler adetin ikinci günü sabah erkenden gel dediler,
inş. bu süreçte çok gerilmem ya, zaten zor süreçler geçiridm........
moral oldun canım teşekkür ederim,
sen şu an ne aşamadasın, adetin kaçıncı günündesin

evet canım
Ben büyük ihtimal perşembe be günü öpü yani yumurta tiplama işlemine alinacagum

evet canım
Çarşamba gideceksin o zaman.
Ama senin gergin olduğunu hissediyorum. Biraz rahat olmalısın bence

10 yumrta toplandı 6 sı döllendi 2 si 5.güne gitti 2 si transfer edildi biri tuttu şükür :)dualarım sizinle bu yolda bizi ancak biz anlarız
Benim de ilk tedavi m de 10 yumurta toplandı. 2388 kusurdu e2 degeri.
Aynı sen de ki gibi 6 tane dollendi. 2 tane transfer edildi ama negatif

evet canım
Senin yaş kaç. Kac yıllık evlilik süresi. Sorun nedir. Kaçıncı deneme.

Araştırıp karıştırayım sağı solu
haklısın canım, bizde herseyı feda etmeye hazırız... eşmde fazla ara verme diyor bakalım ayın 29 da görüşmem var doktorla... sen kaçıncı denemedesin dondurulmusun varmı?
Benim ikinci denemem olucak .
haklısın canım, bizde herseyı feda etmeye hazırız... eşmde fazla ara verme diyor bakalım ayın 29 da görüşmem var doktorla... sen kaçıncı denemedesin dondurulmusun varmı?
Benimde ikinci denemem olucak birincisinde çok hırpalandım.Şiddetli ohss oldum 40 dan fazla yumurtam toplandı rahmim delindi (ben fark edemedim opudan sonra kanamaların normal olduğunu düşündüm)Transfer sonrası cehennem gibiydi zaten aynı evde enişte görümce onların bebegı kayınvalide ben,neyse geçti gitti.

Benimde ikinci denemem olucak birincisinde çok hırpalandım.Şiddetli ohss oldum 40 dan fazla yumurtam toplandı rahmim delindi (ben fark edemedim opudan sonra kanamaların normal olduğunu düşündüm)Transfer sonrası cehennem gibiydi zaten aynı evde enişte görümce onların bebegı kayınvalide ben,neyse geçti gitti.
Oy oy oyyyy... zormuş valla. Neyse gecmis gitmiş. Sen önüne bak artik

Kayinvalide ne mi gittin istirahat etmek izin. Çok mecbur kalmadikca en iyi yer insanın kendi evi

Adige_ Adige_ slm hazirandan hatırlarsın belki beni sen tedaviye başlamışsın hayırlı olsun ben de hafta sonu reglimi bekliyorum sonra ben de başlıycam hayırlısıyla, inşallah bu kez sonucumuz burda pozitifi alan arkadaşlarımız gibi olur

Ehehe. Ne güzel yazmişin. .. :)
Doğru söylüyorsun. Doktor ne derse o . Onu yapcaz. Fiyılı hamile kalınca mi kullanmaya başladın sen canım. Bana fitil verilmemisti
Vermedi mi.. emin misin canım? Bana iki tüp bebekte de verildi rutin ilaçlardan biriydi progestan 200 mg kapsül fitil.. günde üç defa 8-16-24 saatlerinde alıyordum. Opu'dan sonra verilmişti.. onu sor hocaya mutlaka sakın atlama.. şaşırdım sen verilmedi diyince.

İkinci tedavi öncesi histereskobi rahim çizme felan birinciden farklı bişey yapıldı mı ?.Ben transfer öncesi baya sıkıntı ve acı çektim (eşim ve ailesi de benim durumumu pek önemsemedi açıkcası,piknikler gezintiler araba ile saatlerce gezmeler)Bu durum beni baya geriyo o yüzden kendi ailemin yanında kalıcam.İl dışı seyahat etmek zorunda kalıcam yani transfer sonrası bir iki gün hastanede dinlenmek istiyorum.Folik asite başladım ayrıca vitamin takviye alanınız var mı ?
Farklı hiçbişey yapılmadı canım, ilkinde uzun protokol yapılmıştı ikincisinde kısa protokol yapıldı sadece. Transferden sonra ilk 3 gün yat dinlen kimseyi dinleme. Ben banyo bile yapmadım sürekli uzanır pozisyonda oturdum. Bol bol ananas yedim kabak çekirdeği yedim. Vitamin olarak istersen folik asit iç ama başka bişeye henüz gerek yok sanırım. Çünkü hamile kalınca çok fazla multivitamin ve demir ilacı vs kullanıcaksın.

Vermedi mi.. emin misin canım? Bana iki tüp bebekte de verildi rutin ilaçlardan biriydi progestan 200 mg kapsül fitil.. günde üç defa 8-16-24 saatlerinde alıyordum. Opu'dan sonra verilmişti.. onu sor hocaya mutlaka sakın atlama.. şaşırdım sen verilmedi diyince.

Farklı hiçbişey yapılmadı canım, ilkinde uzun protokol yapılmıştı ikincisinde kısa protokol yapıldı sadece. Transferden sonra ilk 3 gün yat dinlen kimseyi dinleme. Ben banyo bile yapmadım sürekli uzanır pozisyonda oturdum. Bol bol ananas yedim kabak çekirdeği yedim. Vitamin olarak istersen folik asit iç ama başka bişeye henüz gerek yok sanırım. Çünkü hamile kalınca çok fazla multivitamin ve demir ilacı vs kullanıcaksın.
Ay pardon pardon evet vardı fitil unuttum :KK43: ehehe. Ama o ilaçlar opu den sonra verilmişti dem i canim

Adige_ Adige_ slm hazirandan hatırlarsın belki beni sen tedaviye başlamışsın hayırlı olsun ben de hafta sonu reglimi bekliyorum sonra ben de başlıycam hayırlısıyla, inşallah bu kez sonucumuz burda pozitifi alan arkadaşlarımız gibi olur
Evet hatırlıyorum canım. Umarım . Bu kez bebeğimiz bize gelir sağlıkla. Huzurla. Insallah

X