HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Aynen ahtım var maalesef çok da sevdiğim yakın bir arkadaşımdı yaşamayan anlamıyor duygularımızı neyse olsun sağlıkla gelsin bebeklerimiz o zaman hepsi geçicek hepsini unutacağız insallah

Aynen ahtım var maalesef çok da sevdiğim yakın bir arkadaşımdı yaşamayan anlamıyor duygularımızı neyse olsun sağlıkla gelsin bebeklerimiz o zaman hepsi geçicek hepsini unutacağız insallah

Hep aklimdaydin bugun canim ama isimin yogunlugundan giremedim sukurler olsun varmis iyiymis insallah saglikli kaliteli embiryo olacak inaniyorum. Benim ilk opuda 8 yumurta vardi balim 1 tane dollendi

Hep aklimdaydin bugun canim ama isimin yogunlugundan giremedim sukurler olsun varmis iyiymis insallah saglikli kaliteli embiryo olacak inaniyorum. Benim ilk opuda 8 yumurta vardi balim 1 tane dollendi
Olsun canim yogun oldugunu tahmin ettim.çok şükür canim insallah kaliteli olurda dollenirler cok merak ediyorum bakalim hayirlisi

Adige_ canım dün çok yoğundum hiç internete bile giremedim.. tüm gün hem hastanede uğraştım hem de üniversitede işlerim vardı akşam 9da girdim eve.. bir hafta içinde 10-12 tüp kan aldılar yaa delik deşik oldum, artık bi müddet kan filan istemesinler mümkünse..

Sen naptın akşam verdin mi kan? Miden nasıl oldu??

Midem için dayanamadim ilaç içtim dün akşam yıne. Vermedim kan. Canım sıkkın biraz. Ailevi. Sanirim beni hiç bir şey tam anlamı ile mutlu etmiyor artık. Psikolojik destek almayi dusunmuyör değilim canım . Ne kadar mutlu olmaya çalışsa m da sinirleri m yıpranmış sanırım. Sade bebek konusu değil. Her şey üst üste geldi. Ben yoruldum sanırım hissediyorum

Canım dönem dönem böyle hissetmen normal. Özellikle tüp bebek sürecinde maddi manevi çok emek veriliyor, insanın psikolojisini en çok bozan durum da milletin pat diye hamile kalması mümkünken bizim böyle yorucu ve yıpratıcı süreçten geçmemiz oluyor.. destek almak iyi gelebilir, çünkü bu süreçte bizi ailelerimiz arkadaşlarımız kocalarımız bile anlamıyor.. çok özel bi süreç ve beraberinde gelen sıkıntılar hep üst üste oluyor.. biz de eşimle tartışıp duruyorduk ıvır zıvır şeylere, kendimi çok yalnız hissetmiştim hep. Sen de bunu atlatıcaksın ve çok güzel günler gelicek kocanla yuvanda mutlu mesut bebekle şen şakrak yıllarınız olcak..

İnşallah inşallah canim. Sağlıkla insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…