HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

haziranda ilk tup bebek denemesi yaptım. negatif.

temmuzda tedavi olmadım.

adetim 3 güm gecikti.

2 gündür benim midem yanıyor ..

ağrıyor.

hemde gün boyu...

sürekli bir gazlı olma hali 2 gündür...

akşam bhcg kan tahlilimi verip içimi rahatlatcam. hamile gibi hissetmiyorum.

ilk tüp bebek denemesi olumsuz oldu ve adet oldum..

bu ikinci ayım tedavi yoktu bu ay ama adetim 3-4 gün gecikti...

hamile olduğumu zannetmiyorum. çünkü hissetmiyorum..

böyle gecikme yaşadın mı.

tatile içim rahat gitmek istiyorum??

Yani tabiki inşallah hamilesindir ama benimde psikolojik olarak sanırım bütün bunlar oluyordu adetim bi iki gün geçmiş tedavi bittikten sonraki ay doktorla görüşmüştüm tedavi kullanılan ilaçların etkisi olabiliyormuş... ama tabiki sen yinede yaptır hiç belli olmaz Rabbim büyüktür bi bakmışsını olmuş

Yani tabiki inşallah hamilesindir ama benimde psikolojik olarak sanırım bütün bunlar oluyordu adetim bi iki gün geçmiş tedavi bittikten sonraki ay doktorla görüşmüştüm tedavi kullanılan ilaçların etkisi olabiliyormuş... ama tabiki sen yinede yaptır hiç belli olmaz Rabbim büyüktür bi bakmışsını olmuş
ilaçlardan olacağını düşünüyorum bende çunku tonla iğne ilaç kullandık. insanın düzeni alt üst oluyor.... olmadıysa da bi an önce regl olsam bitse

zamanı değilmiş demekk ki. sıkma canını. diyeceğim. sıkılıyor insan illa ki.
millet istemeden hamile kalıyormuşmuşmuş...
ama biz.....

Ya sorma valla onuda hiççç anlamıyorum zaten millet hamile kalmak istediği günü bile planlıyor töbe yarabbim bizzzyani tabiki isyan etmiyorum buda bizim sınavımız ama insanın çok gücüne gidiyor

Ya sorma valla onuda hiççç anlamıyorum zaten millet hamile kalmak istediği günü bile planlıyor töbe yarabbim bizzzyani tabiki isyan etmiyorum buda bizim sınavımız ama insanın çok gücüne gidiyor
benim arkadaşım. aynı yılın içinde atandı.
evlendi,
ve ilk istediği ay hamile kaldı.

evrene pozitif mesaj gönder diyorsun.. :) eheheh
bakacaz. Allahtan bi şey olmazsa akşama kan vereceğim.
eşim götürürse tabi.....

Sanırım başka Yolu yok inşallah Hayırlı haberini alırız burdan olmazsada hiç canını sıkma durmak yok yola devam bak bana allah izin ve4.kez başlıcam

Sanırım başka Yolu yok inşallah Hayırlı haberini alırız burdan olmazsada hiç canını sıkma durmak yok yola devam bak bana allah izin ve4.kez başlıcam
her şey zamanını bekliyor bizim bebeklerde özel bbekler olacak sanırım. o kadar maddi manevi olaylardan sonra gelen mucizeler olacaklar :) İNŞALLAH

Oyle deme allahin gucune gider canim rabbim zamanini biliyor bizdebo zamani sabirsizlikla bekliyoruz
Haşa Allah'ım ben öyle demek istemedim. Allah en doğru zamanı biliyor ondan hiç şüphem yok. Biz insanlar sabırsızızı. tahammülsüzüz. O herşeyin en iyisini bilir her şerde bir hayır vardır.

X