HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Canım benim bi arkadaşımın tek yumurta ikizleri oğulları var.. tek kese çift beslenme şekliydi benimki demişti. Bundan daha riskli olanı tek kese tek beslenme şekli demişti onunkilerin ikisi tek kesede ama ikisi ayrı ayrı kordondaymış ama zar olayını da yarın ona soracağım bakalım biliyor mu zar varmıydı yokmuydu jeliboni

Canım onunki şanslı grupmuş, arada zar vardı demekki.. zar olmayınca tek kesede iki bebek birbirine tıbbi anlamda çok zarar verebiliyorlar.. tek plasentadan beslendikleri için biri çok yemekten diğeri de az beslenmekten ölebiliyor.. ya da ilerleyen haftalarda kordonları birbirine dolanabiliyor Allah korusun..
doktor zar görür gibi oldu ama o kadar ince bi zarmış ki ilerleyen zamanlarda daha net söyleyebilecekmiş.. arkadaşının ikizleri hayırlı uğurlu olsun bu arada.. çok merak ediyorum ikizlerle hayat nasıl acaba? :))

Bu sene 8. Sınıfa geçtiler onunkiler :) bebekken zor sonra çok güzel diyor iki arkadaşımında iki tane oğulları var çok korkutuyorlar gözümü :) ama 5-6yaşına gelince herşey çok güzel oluyor diyorlar :) sende içini ferah tut canım belki daha çok erkendir o zarın oluşması için zamanla kalınlaşır yiyecek ekmekleri varsa Rabbim herşeyi tıkır tıkır işletiyor sen merak etme

Hay maşallah kocaman olmuşlar :) darısı başıma inşallah :) senin de gözün korkmasın canım ben bile hevesle bekliyorum şubat mart gelsin diye.. yaşıtlarım 2. Çocuğu doğurdu büyütüyor sıra bize gelsin artık :)

Bu arada hamile uykusuzluğu mu seninki de? Bu saatte pencereden bakıyorum ışığı yanan her evde bi hamile var bence

Senin yaşın kaçtı benim 33 ikiz olunca çok sevindim 5yıldır olmuyordu çocuğum benden sonra evlenenler 2. Yi yanyaptılar ya hamileler şimdi en azından ben iki defa uğraşmıyorum sizin gibi bekledim tek seferde hallediyorum falan diyorum fukara avuntusu işte benimki ya ben her hafta bi saatte uyanıyorum o hafta öyle gidiyor ilk haftalarda sabahın 6sında uyanıyordum şimdide 4de uyanmaya başladım acıkıyorum kalkıp birşeyler falan yiyorum sonrada sabah geç saate kadar uyuyorum yani 9a kadar falan gün içinde de uyukluyorum hep

İnşallah canım çok sağol.. yarın gidip kan versene?
Evde önceden kalma gebelik testi varmış sabah gördüm çekmecede. Sabah ilk idrar ile değil ama ikinci ıdrarla bi yapayım dedim ama negatif cikti canım. Olmadı bence de. Şeyi düşünüyorum ben 12 ağustosta tatile gideceğim. Tatilden önce adet olsun bitsin onun derdindyim. Tatilde zor olur yoksa. Onun için yarın işyerine yakın bi hastaneye gideceğim. Diyeceğim durum boyle böyle. Hcg yapsın. Hamilelik olmadığı kesin belli olsun. Muayene etsin. Sorun yoksa. Adet sokturucu versin . Yok tatilde sikinti istemiyorum insallah

canim önceki mesajlari okumadim ama adet gecikmesi mi yasiyorsun? benim önceki iki denemede de sonraki ay yumurta catlamayip kist oldu haliyle adet gecikti... bu sefer de tedaviden sonraki ay catlamaya faydasi olur umuduyla çörek otu yedim faydasi oldu sanirim, zamaninda adet oldum

Tmm canim elimden geldigince oyle olmaya calisacam bakalim insallah guzel olur yarinda kontrolum var

Yakında 29 olcak canım, aynısını ben de düşünüyorum valla millet doğurup iki yıl sonra bi daha doğuruyo ama biz tek seferde halledicez inşallah Gece uykusuzluğu bende de var.. her gün 11 gibi yatıyorum gece 2de uyanıp sabaha kadar uyuyamıyorum, sonra bi kaç saat içim dalıyor öyle işe gidiyorum ama tabi doğal olarak işte de akşama kadar uyukluyorum.. hatta eşim yastık getrmiş iş yerime, arada şekerleme yapıyorum
Hayırlısı olsun canım, dedğin dğru valla tatile kafan rahat çık hiçbir şey düşünme rahat rahat gez toz kocanla vakit geçir.. bebiş olunca öyle rahat tatil olmayacak, hatta kocana 'bu başbaşa geçireceğimiz son tatil' dersin hadi inşallah olacak olacak olacakkk

haziranda ilk tüp bebek denemesi negatif canım...
temmuz ayında tedavi yoktu. ama ben hamile kaldığımı zannetmiyorum.
tatile gideceğim onun derdine düştüm. orada olmak istemem. onun için olup gitmek istiyorum.
midem ağrıyor 2 gündür. regle dair bir belirti yok.kist mist yoktur umarım...
ya bi hastaneyi aradım sadece kan tahlilini kaça yapıyorsunuz diye 90tl dedi...
bu ne ya...

Insallah canim inanmak gerek mutlaka haber ver olurmu
Tmm canim haber verecem bu arada bu amh testi degiskenlik gosteriyormu ben ozel hastanede yaptirmistim subat ayinda 0.07 cikmisti suan tup bebek raporu cikardik amh bakilmisti 0.35 cikti bilgin varmi senin bu arada kacti soylemistin ama kusura bakma unuttum ya

Bence yanlis bir olcum o ya benimde 0.14 tu ama 8 yumurtam olmustu

ayyy asla istemem ikinci çocuğu diyipte ağlaya ağlaya hamileyim diye bide bana haber verenleri boğasım geliyordu hele amaaan çocuğun yok derdin Yok diyenlere valla tekme tokat girişmemek için az sabretmedim
Ben bir de en çok çocuğun olmadığı için anlamazsın diyenlere kızdım hala çok kızgınım... hepsi geçicek Allah'ın izniyle biz de bebeklerimizi kucağımiza alacağız dualarım isteyen herkesle...

Ya ben de her fırsatta uyuyorum aşırı uykucu oldum

Kesinlikle oyle canim azda olsa mutlu oldum bu bile yetti
Dedigin gibi olabilir yediklerimizin belki faydasi oldubsonu guzel olsunda allahin izniyle gerisi kolay erken menepozmus bilmem neymis umrumda olmaz melegim bi gelsin
Onceki yanlis olabilir yada yediklerimizden yumurtalarimiz canlandi bende anlamadim valla bosver sonuc onenli iyi olsunda hersey rakamlar gecici

Canım benim ne kadar önce bahsetmiştim o konudan sendemi unutmadın o konuşmadan sonra ilk defa yarın akşam gidicem o arkadaşın evine ve şimdiden kurmaya başladım kendimi o söylediğini ona bir şekilde söyleyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…