HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kesinlikle oyle canim azda olsa mutlu oldum bu bile yetti :KK54:
Dedigin gibi olabilir yediklerimizin belki faydasi oldubsonu guzel olsunda allahin izniyle gerisi kolay erken menepozmus bilmem neymis umrumda olmaz melegim bi gelsin
Yok ya balim dr lar bazen cok abartiyor herseyi sonucumuz iyi olacak insallah

anneler... anne adayları..

2 gündür benim midem yanıyor ..

ağrıyor.

hemde gün boyu...

Famodin diye mide ilacı içtim dün hemen kesti. ama bilmeden ilaç çok içmek istemiyorum...

sürekli bir gazlı olma hali 2 gündür...

bu sıkıntıları çekmekte olan, ya da çeken var mı ...?

...................

akşam bhcg kan tahlilimi verip içimi rahatlatıp. kafamı dinleyeceğim inşallah..

deneyimli anneler, anne adayları.. sorum size...

ilk tüp bebek denemesi olumsuz oldu ve adet oldum..

bu ikinci ayım tedavi yoktu bu ay ama adetim 3-4 gün gecikti...

hamile olduğumu zannetmiyorum. çünkü hissetmiyorum..

böyle gecikme yaşayan var mı?

tatile içim rahat gitmek istiyorum??

CEVAP PLEASE!!!!

Son düzenleme:
anneler... anne adayları..

benim midem yanıyor ..

ağrıyor.

sürekli bir gazlı olma hali..

bu sıkıntıları çekmekte olan var mı ..

çekenler var mı??

...................

akşam kan tahlilimi verip içimi rahatlatıp. kafamı dinleyeceğim inşallah..

deneyimli anneler, anne adayları.. sorum size...

böyle gecikme yaşayan var mı?

CEVAP PLEASE!!!!
Canim benim gecikmisti 1 hafta gecikti bi gittim kist olusmus doktor adet sokturucu ve dogum kontrol hapi verdi once adet sokturucu kullandim sonrada d.kontrol hapini gecti normale dondu aldigimiz ilaclar igneler oyle boyle degil agir ilaclar vucudumuzun dengesi bozulabiliyor sen bi doktoruna git bi baktir ultrasonda canim ama bellide olmaz belki hamilesindir insallah:KK66:

Yok ya balim dr lar bazen cok abartiyor herseyi sonucumuz iyi olacak insallah
Canim ben doktordan geldim sol taraf cok iyi dedi 3 yumurta gelisiyor dedi sag tarafta goremedi oda muhtemelen ben 17 yil once accik yumurta kist ameliyati olmustum galiba yumurtalik etkilenmis ve benim amh o yuzden düşük neyse olsun bunada cok sukur insallah kaliteli olur ignelere devam pazartesi kontrol var senin ilknopuda kac tane toplanmisti senin 1 embriyon olmustu onu biliyorum ama kactane toplandigini hatirlamiyorum

Canim ben doktordan geldim sol taraf cok iyi dedi 3 yumurta gelisiyor dedi sag tarafta goremedi oda muhtemelen ben 17 yil once accik yumurta kist ameliyati olmustum galiba yumurtalik etkilenmis ve benim amh o yuzden düşük neyse olsun bunada cok sukur insallah kaliteli olur ignelere devam pazartesi kontrol var senin ilknopuda kac tane toplanmisti senin 1 embriyon olmustu onu biliyorum ama kactane toplandigini hatirlamiyorum

Kaliteli bir sürü embriyolarin olur ins cnm

Canim benim gecikmisti 1 hafta gecikti bi gittim kist olusmus doktor adet sokturucu ve dogum kontrol hapi verdi once adet sokturucu kullandim sonrada d.kontrol hapini gecti normale dondu aldigimiz ilaclar igneler oyle boyle degil agir ilaclar vucudumuzun dengesi bozulabiliyor sen bi doktoruna git bi baktir ultrasonda canim ama bellide olmaz belki hamilesindir insallah:KK66:
senin şikayetlerin var mıydı canım?

hamile gibi hissetmiyorum ... hem de hiç :KK12:

inşallahhh sağlıklı birden çok embriyoların olur canım..

ve onlar annelerine sıkı sıkı sımsıkı tutunur...

(hamilesindir insallah)

nerdeeee ben de o şans :)

Merhaba Arkadaşlar.... benimde daha önce 3 kez olumsuz sonuçlanan tüp bebek denemem oldu... gitmediğim doktor kalmadı artık tanı:nedensiz infertilite.... şimdi Kurban bayramından sonra tekrar başlamayı düşünüyorum..tabi nu sefer çok iyi araştırarak ve çok daha bilinçli...umarım bu sefer olur çünkü ilk sefer bişi bilmiyordum apar topar oldu herşey... bu sefer bildiğim için sanki korkuyorum..Rabbim tez vakitte isteyen herkese nadip etsin inşalahhh umarım herşey yolunda gider...

Merhaba Arkadaşlar.... benimde daha önce 3 kez olumsuz sonuçlanan tüp bebek denemem oldu... gitmediğim doktor kalmadı artık tanı:nedensiz infertilite.... şimdi Kurban bayramından sonra tekrar başlamayı düşünüyorum..tabi nu sefer çok iyi araştırarak ve çok daha bilinçli...umarım bu sefer olur çünkü ilk sefer bişi bilmiyordum apar topar oldu herşey... bu sefer bildiğim için sanki korkuyorum..Rabbim tez vakitte isteyen herkese nadip etsin inşalahhh umarım herşey yolunda gider...
NERDE tedavi olmayı planlıyorsun....
diğer denemelerin direkt negatif mi çıktı? yoksa hamile kalıp sonra mı düştü?
yaç kaç?
kaç yıllık evlisin?

çalışıyor musun?
tüp bebek denemelerini kaç ay ara ile yaptırdın?

NERDE tedavi olmayı planlıyorsun....
diğer denemelerin direkt negatif mi çıktı? yoksa hamile kalıp sonra mı düştü?
yaç kaç?
kaç yıllık evlisin?

Bursa acıbademde şahin bey varmış sanırım onu çok duyuyorum birde murat erdemir... 28 yaşındayım 6 senelik evliyim bütün denemelerim nefatif oldu malesef aslında tüp bebek için çok acele ettim...daha önce özel bir hastanedeçalışıyordum.doktorlarıda tanıdığım için beklemeye gerek duymadım olumlu olur diye ama malesef

Bursa acıbademde şahin bey varmış sanırım onu çok duyuyorum birde murat erdemir... 28 yaşındayım 6 senelik evliyim bütün denemelerim nefatif oldu malesef aslında tüp bebek için çok acele ettim...daha önce özel bir hastanedeçalışıyordum.doktorlarıda tanıdığım için beklemeye gerek duymadım olumlu olur diye ama malesef
erken değil bence evlilik yılın 6.
inşasllah iyi sonuçlar alırsın...

haziranda ilk tup bebek denemesi yaptım. negatif.

temmuzda tedavi olmadım.

adetim 3 güm gecikti.

2 gündür benim midem yanıyor ..

ağrıyor.

hemde gün boyu...

sürekli bir gazlı olma hali 2 gündür...

akşam bhcg kan tahlilimi verip içimi rahatlatcam. hamile gibi hissetmiyorum.

böyle gecikme yaşadın mı.

çalışıyor musun?
tüp bebek denemelerini kaç ay ara ile yaptırdın?
Yok çalışmıyorum şuan evliliğim 3.senesiydi sanırım 1 er ay arayla yaptırdım hemen diyorum ya çok apar topar oldu 10 yumurta toplandı...ilk transfer 1 ikinci transfer 1 3.de 2 embriyo tranferi yapıldı... Diğerleri zsten çözünürken gitti.. Ve sonuç her seferinde olumsuz

Yok çalışmıyorum şuan evliliğim 3.senesiydi sanırım 1 er ay arayla yaptırdım hemen diyorum ya çok apar topar oldu 10 yumurta toplandı...ilk transfer 1 ikinci transfer 1 3.de 2 embriyo tranferi yapıldı... Diğerleri zsten çözünürken gitti.. Ve sonuç her seferinde olumsuz
zamanı değilmiş demekk ki. sıkma canını. diyeceğim. sıkılıyor insan illa ki.
millet istemeden hamile kalıyormuşmuşmuş...
ama biz.....

sık sık deneme yapmışsın evet. bıraz araya zaman girseydi. bu işlerde kafanın rahat olması çok önemli

X