HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

iyiyim ben de canım, biz de 10-14 arası tatile gidicez ama bi yandan da adetim gelirse endişem var
doktor da kesin bişey diyemiyor, o kadar hormon kullandın erken gelme durumu olabilir ama adet olunca muhakkak görmem gerekecek seni diyo
bilmiyorum bakıcaz bakalım.. daha önce gitme imkanımız da yok
aklım donmuş bebeklerimde acaba şanslı hangisi olacak, hayal kurup duruyorum işte

çok uzun olmuş canım, demek herkesin vücudunun verdiği tepki farklı, ben de opunun 3. günü adet olmuştum mesela
Allahtan az geliyormuş, çok fazla etkilemez hayatını
az kaldı inşallah, aynı dönemlerde olacağız hepimiz

Aynen cnm acaba kaçı kız kaçı erkek. Bana mı yoksa babalarınamı benziyorlar. Sarışın.esmer yoksa kumrallar mı? Ne bileyim aklıma birsürü şey geliyor. Benim embriyolarım 3 ayrı tüplerde diğerleri ikişer ikişer aynı tüpe koydular. İlk 3 deneme tek embriyo eğer olmazsa çift embriyo transfer edecekler. Hakkımızda hayırlısı cnm heyecanlı bekleyişler bunlar

ben hiç bilmiyorum nasıl sakladılar, tek tek mi ikişerli mi vs bilgi verilmedi hiç
doktora daha önce tek embriyo istiyoruz demiştik, o da şansınızı azaltırsınız ama siz bilirsiniz demişti.. ben de geride kaliteli embriyom kalmazsa iki düşünürüz o zaman demiştim falan
ama şimdi hepsi blastokist diye ona göre saklama yapmışlardır herhalde diye umuyorum
bu zamana kadar hep umut etmekten biraz çekindim ama bu sefer çok büyük bi umut var içimde, hemen tutacak hissi var
ama hayal kırıklığı olmasından da korkuyorum.. yine de tutmazsa da geride bi sürü bebiş var illa biri tutar diyorum

Cnm bende çift istiyorum ama doktorum kesinlikle tek transfer diyor. Çift yapıyorsa bence kaçırma şansın daha fazla olur

Cnm bende çift istiyorum ama doktorum kesinlikle tek transfer diyor. Çift yapıyorsa bence kaçırma şansın daha fazla olur
ben ikiz istemiyorum hiç canım, böyle demeye de korkuyorum Allahın işine karışmak gibi, o kadar evlat hasreti çek şimdi şımarıklık yapıyor gibi ama eşim de ikiz istemiyo hiç
biliyorum şans azalacak ama napim.. 5. günlerin tutma ihtimali yüksek ya ikisinin birden tutma ihtimali daha fazla sanki

Tabi cnm ikiz zor bende sırf şansım artsın diye iki embriyo istiyorum. Yoksa ikiz bebekler çok zor. Ben çevremde 2 tane tüp bebek yaptıran var 5. Gün embriyosu 2 tane koydular ama teki tuttu. Yaşım genç ve ilk tüp bebek denemesi olduğu için doktorum tek transfer den yana

Canim naptin hangi asamadasin
Canim doktorum uzun protokol yapti gecen reglde dogum kontrol hapina basladim bir iki kist vardi hem onlar erir hemde yumurtalari baskilayacam dedi diger adetinde femara baskilayici hap ve ignelere baslayacagiz dedi dun reg oldum yarin kontrolum var allah kismet ederse ignelere baslayacagiz bakalim kac yumurta buyuyecek kaci dollenecek cok korkuyorum sen ne yaptin eylulde degilmi transferin suan senin 6 tane 5.gun vardi sanirim masallah darisi bana insallah

Ii olacak hersey sen iyi dusun sabahlari 1 tane incir ye balim eminim sifa olacak.. benim 6 tane 3. Gun embiryosu var canim 1. Kalite dediler ama ne olur bilemedim insallah hersey iyi olacak

Arkadaşlar bu gün transferim oldu hemşire beni bilgilendirmedi ben de yaklaşık 10 dk sonra tuvalete gittim sorun olur mu şaka gibi o kadar çabaladım bundan olmazsa

Ii olacak hersey sen iyi dusun sabahlari 1 tane incir ye balim eminim sifa olacak.. benim 6 tane 3. Gun embiryosu var canim 1. Kalite dediler ama ne olur bilemedim insallah hersey iyi olacak
Amin canim benim incir hergun 2 tane yiyorum bal tarcin corekotuda yiyorum ignelere basladigimdada yemeye devam etsemmi sen nasil yaptin igne kullanirken yedinmi??

Bu arada arkadaslar kimsenin umidini kirmak istemem 5.gun embriyosu evet kaliteli ama benim arkadasim 3 defa tup bebek yapti ve 17 tane 5.gun embriyosu vardi en son 2 tane 5.gun kondu yine olmadi yine olmadi butun embriyosunu cope atti baskent hastanesiydi orayi birakti 6 ay ara verdi eylulde son defa baska yerde deneyecek eger yine olmazsa cocuk olayini kapatacak ve hic bir sorunlari yok doyecegim o ki embriyo ne kadar kaliteli olursa olsun rabbim dilemezse olmaz illa 7.de olacak diye birsey yok rabbim herseyin hayirlisini versin herkesin gonlune gore versin insallah

Vee bu yol o kadar yorucu bir yolki arkadasim 7 yillik evli ne kadar embriyo cok olsada insan manevi yondende cok yipraniyor cok uzuluyor allah kimseyi evlatsizlikla sinamasin

Vee bu yol o kadar yorucu bir yolki arkadasim 7 yillik evli ne kadar embriyo cok olsada insan manevi yondende cok yipraniyor cok uzuluyor allah kimseyi evlatsizlikla sinamasin
Beşinci üçüncü hiç farketmez.benim 2. Gün embriyosuydu şuan 9 haftalık hamileyim.bu işler hiç belli olmuyor.

Amin cnaim rabbim ol.dedikten sonra gunun onemi yok yeterki nasipte olsun ama ne olursa olsun Allah hayirli saglikli rvlatlar versin ben 1. Opuda kullandim bazilari cok buyudu arkadan gelenler olunca dengesi bozuldu bence ilaclarla devam etme ama yinede ilk kontrole git bakalim o belirler ozaman tekrar konusalim insallah hersey iyi olacak stres yapmayalim

Tamam canim o zaman sadece ignelere baslayim incirde yemeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…