HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

İyiyim canım çalışıyorum. .. is güç. ...sıcaklar ile uğraşıyorum. .. evet haklısın. Hele öyle bir durum başına geldi ise hiç risk etme. Ne zaman bir sonraki kontrol

1 ağustosta kontrol canım.. göğşen hocaya son defa gidicez muhtemelen, ondan sonra bi perinatoloğa yönlendiricek.. ikiz gebelikleri perinatologların takip etmesi gerekiyormuş. Daha doktor filan belirleyemedim onun telaşındayım

jeliboni merhaba pozitiften önce belirtilerin oldumu acaba benim transferin 8. gün çok merak ediyorum sende ne gibi değişiklikler olmuştu?
Hiçbi belirtim yoktu canım.. bu topiktekileri okuyordum herkes bişeyler yaşıyor hissediyordu ama bende hiç bi değişiklik yoktu.. ama yine de umutluydum. Çok şükür tutmuş hatta ikizmiş... o yüzden endişelenmeyi

hımm anladım canım. Göğşen bey sezeryan yaptırıyor sanırım tek gebeliklerde eğer doğumu talep edersen. normal yaptırmıyor sanırım. ama senın ikiz olduğu için tabi takibi başka uzman doktor yapar.

evet onun uzmanlık alanı tüp bebek sonuçta.. gebelik takibi çok daha başka.. 7.haftama geldim hala gebelik rutin tetkikleri bile istemedi ben hatırlattım da gittim zorla kan idrar filan verdim :) her uzmanlık alanı ayrı özellikte, bundan sonrası için riskli gebelik doktoru gerekiyor bana.. hayırlısı bakalım, başkentte olursa benim için daha avantajlı olur ama henüz içime sinen birini bulamadım.

sen ovulasyonunu takip ediyor musun? yumurtalama testi yapıyor musun? kürü yemeye başladınız mı? :)

başladık canım. ovulasyonu takip etmedim açıkcası... adetime 6 gün var... ama ihtimali yüksek olan günleri değerlendirdim canım. bakalım kısmet. çok umut edip heveslenmek istemiyorum. şu 2 ay olmayacak gibi Eylülde tedavi ile heves etmeye başlayacak gibi kendimi ayarlıyorum. sonra hüsran olunca etkileniyorum. suratı bi karış oluyor :)

hadi inşallah o kürün şifasını faydasını tez zamanda görün canım.. dediğin gibi sen kendini eylüle hazırla, öncesinde bişiler olursa da sana sürpriz olsun :) adet olduğunda ya da inşallah olmadığında mutlaka haber ver olur mu? merakla bekliyorum sendeki gelişmeleri

olur haber veririm zaten canım. olumlu olumsuz haber veririm mutlaka. takipteyim bende seni. iyi haberler aldıkça mutlu oluyorum motive oluyorum...

Arkadaşlar cok endiseliyim.5 haftalik hamileyim ama az once kanamam oldu.kasiklarimdada hafif agri var.varmi yasayan boyle yoksa korkmalimiyim

@Minesuu freyja1979 kızlar nasılsınız? neler yapıyorsunuz kalp atışını duyduktan sonra tekrar ne zaman çağırdı doktorunuz? bir de kan tahlilleri istedi mi gebelik takibi için?
Merhaba canim çok şükür her şey yolunda ben kalp atışı için burada herhangi bir dr a gitmiştim geçen hafta takip için bir hekime başladım 12. Haftada gel dedi. Durum böyle hamd olsun Allah'ım tamamına erdirsin isteyen herkese nasip etsin insallah

Kızlar. . Bilenler bilmeyenler... hanımlar. Bi se soracağım. .. adete 6 gün var. . Koyu kivamli. .. su rengi yani seffaf beyazimsi... akinti oluyor iki gündür. Birden geliyor.. kasiklarimda da bi hafif baski... usutmeden olabilir mi????
Böyle bir durum yaşayan var mı aramızda? ?? Sevgili taze anne adayları. .. ve taze anneler ve deee benim gibi aday adaylari????

Ay evet yaa kimseler kalmadı hiç düşünmezdim bu topiğin böyle olmasını ama herkes başka topiklere kaydı bence burası ruhunu yitirmesin kızlar nede olsa serüvenimiz burada başladı dimi

Valla oylede hamile kalan kayboldu halbuki ne guzel sohbetler ediliyordu demekki sadece zaman gecsin diye edilmis o sohbetler onu anlamis olduk o yuzden ben bu topige cok takilmiyorum artik

ben de hep takip ediyorum
şuan transfer bekleme sürecindeyim, heyecanla ağustos adetimi bekliyorum
S sinkar ilsas dönemdaşlarım nasılsını tane z? zaman geçmiyor değil mi
Vallahi cnm hiç geçmiyor tatildeyim cumartesi günü İstanbula dönüyorum. Adetimi sabırsızlıkla bekliyorum. Bekleme döneminde olduğum için birseyde yazamıyorum. İnş Eylül ayında güzel haberler vermek nasip olur:) sen nasılsın cnm

ben de hep takip ediyorum
şuan transfer bekleme sürecindeyim, heyecanla ağustos adetimi bekliyorum
S sinkar ilsas dönemdaşlarım nasılsınız? zaman geçmiyor değil mi
Canım benim sıkıntım hala adetin devam etmesi. Doktora sordum adet sürebilir normal dedi. Bugün 19. Gün. Hiç ped kullanmadan 19 gündür süren bir adet. Peçeteyle devam ediyor.tatildeyim. Bu halde denize de giriyorum az geldiği için adet.

Ay canım benim. Sağol . İnsallah güzel haber olur da ben de yazarım şuraya. Hamileyimmmmmmm yihuuuuuuu diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…