HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Cnm..pembehelvamla gorusuyormusun yazmiyor hic umarim bebekleri.iyidir.
Bugun konustuk cok sukur iyiler canim o tatilde suan denizde keyif yapiyor bebisler cok sukur iyi buyuyorlar:KK66:sen nasilsin an tahlili yaptiriyormusun:)şaka bi yana kac haftada gitmeye basladin doktora yoksa sık sıkmi gidiyorsun

Bugun konustuk cok sukur iyiler canim o tatilde suan denizde keyif yapiyor bebisler cok sukur iyi buyuyorlar:KK66:sen nasilsin an tahlili yaptiriyormusun:)şaka bi yana kac haftada gitmeye basladin doktora yoksa sık sıkmi gidiyorsun
Cnm kanamamin oldugu zaman gitmistim 6+2 de. Sonra kanamaya bakilmasi icin 7+3 de gittim. Auan 7+6 dayim 3 hafta sonra gidicem insallah :)

çok sevindim senin adına rabbimin mucuzesi sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin mevlam
Teşekkürler canım en yakın zamanda senden de güzel haberler alalım inşallah
Ayyy ne guzel bi haber bu ya masallah demek tel yumurtaaaaa oyy mucize resmen ya.. gozun aydin cnm benim hadi hayirli olsun :)))
Sağol canım hayat sürpriz yaptı işte bunca yıldır beklemeye.. hayırlı sağlıklı şekilde kucağımıza alalım inşallah
Esin de duYDÜ mu .. Eşler ile o pit pit kalp atışı sesi dinleme sahneleri olur ya. Filmlerde... Çok ozeniyorum yaaa.
Canım alttan muayene yapıldığı için eşim o cam kapının arkasında kaldı malesef içeri giremedi ben duydum pıtpıtları.. bi dahaki sefere inşallah.. telefona kaydetmeyi düşündüm ama çok kısa süre dinledik fırsat bulamadım :)

:63:Kizlar bu topik iyi öldü bi yaşam belkrtisi verin napiyosunuz ayol
ben işte hasretle dondurma bebeklerime kavuşacağım günü bekliyom :dondurma:
ağustos adetim gecikmez inşallah, başka da bi aksilik çıkmaz da ağustos sonu transfer olur inşallah yaa
çok heyecanlıyım

S sinkar ilsas ilsas benim zamandaşlarım, sizler napıyorsunuz

ağustos adetim gecikmez inşallah, başka da bi aksilik çıkmaz da ağustos sonu transfer olur inşallah yaa
çok heyecanlıyım

Bunlar guzel heyecanlar az kalmiş hayirlisiyla benimkilerde bir dondurulsalardi:KK66:

çok heyecanlıyım

Cnm biz eylülün başı yada ortasında anca transfer oluruz. Adetin 17_21 günlerinde transfer yapıyorlar. Zamanda geçmek bilmiyor. Bende tatildeyim. Deniz,kum,güneşin tadını çıkarıyorum. :)

Cnm biz eylülün başı yada ortasında anca transfer oluruz. Adetin 17_21 günlerinde transfer yapıyorlar. Zamanda geçmek bilmiyor. Bende tatildeyim. Deniz,kum,güneşin tadını çıkarıyorum. :)

benim her şeyim erken erken oldu ya o sebeple bana ağustos sonu gibi geliyo hep :confused:
mesela opudan 3 gün sonra adet oldum, normal siklusum 30-31 gün, 15 temmuzda oldum, 15 ağustosta adet olsam
gerçi hiç belli olmaz yaşayıp göreceğiz
biz de uzun tatil planı yapamıyoz doktor adetin hakkında net bir şey söyleyemem dedi
o sebeple 10-14 ağustos gidebilme ihtimalimiz var ama bakalım

Merhaba arkadaşlar. Sizlere bir şey sormak istiyorum bende tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım estrofem adında ilaç kullanıyorum şuan 6 haftalık ama bu ilaç hakkında çok olumsuz yorum var kafam çok karıştı doktorum devam etmemi söylüyor ne yapacağımı şaşırdım bu ilacı kullananlardan yorum yazarsa sevinirim.

Merhaba arkadaşlar. Sizlere bir şey sormak istiyorum bende tüp bebek tedavisi ile hamile kaldım estrofem adında ilaç kullanıyorum şuan 6 haftalık ama bu ilaç hakkında çok olumsuz yorum var kafam çok karıştı doktorum devam etmemi söylüyor ne yapacağımı şaşırdım bu ilacı kullananlardan yorum yazarsa sevinirim.
Canm ben transferin 12 gününe kadar günde 2 tane içtim 12 günden sonra günde 1 e düşürdü doktor ve 7-8 gün sonra ilacım bitince ilacı bıraktım doktorun talimatıyla.

Canm ben transferin 12 gününe kadar günde 2 tane içtim 12 günden sonra günde 1 e düşürdü doktor ve 7-8 gün sonra ilacım bitince ilacı bıraktım doktorun talimatıyla.
Benim doktorum devam diyor daha kalp atışında duymadık kafama göre bırakmak istemiyorum inşallah bir sorun yasamam

Bende gecikme olmamisti canim ama opudan sonrada gecikme olabiliyor bende olmustu doktor tarlusal vermisti onunla bile bir hafta sonra olmustum sonraki aylar normale dönmüştü

Bana tüp bebek merkezinde 10.haftaya kadar kullan demişlerdi ama bugün ben kendi doktoruma gittim kalp atışından sonra bırakmalısın dedi günde 3 tane içiyordum 3 gün 2 tane içicem sonra 1e düşürücem 1 hafta içinde bırakmış olacağım gerçi o Zaman da 9.hafta olacak inşallah zarar vermemiştir kimi merkez 12.haftaya kadar kullan diyormuş kimi kese görününce bıraktırıyormuş ama bende iyi şeyler duymadım insan çok huzursuz oluyor

kizlar bugün kalp atışını duymak için gittik ama malesef duyamadik cok üzgünüm:KK43:

Bana tüp bebek merkezinde 10.haftaya kadar kullan demişlerdi ama bugün ben kendi doktoruma gittim kalp atışından sonra bırakmalısın dedi günde 3 tane içiyordum 3 gün 2 tane içicem sonra 1e düşürücem 1 hafta içinde bırakmış olacağım gerçi o Zaman da 9.hafta olacak inşallah zarar vermemiştir kimi merkez 12.haftaya kadar kullan diyormuş kimi kese görününce bıraktırıyormuş ama bende iyi şeyler duymadım insan çok huzursuz oluyor
Kesinlikle çok huzursuzum ilaçları yazdırmaya devlet hastanesine gittim odalı doktor hiç içmemı istemedi kendi doktoruma soledim biz bunu senelerdir kullanıyoruz dedi kafam karıştı inşallah bir zararı olmaz.

X