HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

amin canım inşallah.. kalp atışı sesini açtığında hüngür hüngür ağlamaya başladım zaten.. aklıma geldikte burnum sızlıyor gözüm doluyor şükürler olsun.. ben daha birinci bebeğin kalp atışını duymanın heyecanındayken ikincisinin de sesini açtı.. duygularımı tarif etmem imkansız.. sürekli her şeye ağlayasım var işte.. tek yumurta ikizi olacağı için bütün dnaları aynı canım cinsiyetten tut görünüşlerine kadar her şeyleri aynı olacak yani

ayyyyyyy okurken tüylerim diken diken oldu maşallah ne güzell yaa tebrik ederim allahım sağlıkla kucağına almak nasi,p etsin ikisinide darısı başımıza inşallah
isteyen herkesin en yakın zamanda yavruları olsun inşallah ben de 5 yıldır uğraşıyorum, rabbim zahmetsizce kavuştursun yavrularımıza
ay maşallah, çok sevindim, ne güzel süpriz olmuş ya
Allahım tamamına erdirsin inşallah
teşekkürler canım senin de haberler süper, maşallah bi ordu minnağın var minyonlar şehri kurarsın o sıpalarla

Kızlar ben bugün eşimi ikna edip erken dr a gittim 6+5 de miniklerimin kalp atışını duydum ne muhteşem birşeymiş bu Rabbim isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu yaşamayı
canim hayırlı olsun cok sevindim senin adina seninle ayni gün transfer olmustuk.bende cumartesiyi bekliyorum kalp sesi icin zaman gecmiyor bi türlü :)

canim nasil güzel bi mucize masallah Allahim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin

kizlar benim sabah bulantilarim oluyor.anneme ev yapimi limonata yaptirdim cok iyi geliyor rahatlatiyor beni.ama annem fazla içme bebek erir diyor yaa:)) korkuyorum valla bi zarari varmidir

canim nasil güzel bi mucize masallah Allahim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin
sağol canım amin inşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım..
bu sıcak havada asitli içecekler vs yasak olduğu için ben de hep ev yapımı limonata ve ayrana dadanmış durumdayım.. zararlı olduğunu duymadım ama içecek bişeyimiz kalmadı kiii

Ahhh canıım gözün aydın maşallah ne büyük bir mucize nekadar güzel.. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

canim hayırlı olsun cok sevindim senin adina seninle ayni gün transfer olmustuk.bende cumartesiyi bekliyorum kalp sesi icin zaman gecmiyor bi türlü :)
İnşallah naz yapmaz senin minnak da duyurur kalp atışlarını canım muhteşem birşey bütün gün ağladım

çok sevindim senin adına rabbimin mucuzesi sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin mevlam

Ayyy ne guzel bi haber bu ya masallah demek tel yumurtaaaaa oyy mucize resmen ya.. gozun aydin cnm benim hadi hayirli olsun :)))

Tek yimirta ikizi ayni kan grubu ayni cinsiyet oluyo kiz cift yumurta farkli oluo veya ayni oluo

Yaa gunes0101 ben devamlı sana yazmıyorsun yazmıyorsun diyip duruyordum ya meğerse ben buraları karıştırırken ne yaptıysam senin yazdıklarını görmemeyi başarmışım :) şimdi yine bi karıştırırken düzelttim gayette yazıyormuşsun hatta bana cevap veriyormuşsun ben görmüyormuşum :))) hakkını helal et kuzum

İnşallah naz yapmaz senin minnak da duyurur kalp atışlarını canım muhteşem birşey bütün gün ağladım
ah ins canım kötüsünü düşünmek istemiyorumeminim cok farkli bi duygudur hepimiz yasayalim o mutlulugu

Helal olsun tatlim bende yaziyorum yaziyorum bir turlu cvp alamıyorum benimi engelledin naptin sen

Esin de duYDÜ mu .. Eşler ile o pit pit kalp atışı sesi dinleme sahneleri olur ya. Filmlerde... Çok ozeniyorum yaaa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…