HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

içini ferah tut Allah büyük canım bebişin seninle.... instagramda hikaye paylaşmış göğşen hoca. gördün mü?

içini ferah tut Allah büyük canım bebişin seninle.... instagramda hikaye paylaşmış göğşen hoca. gördün mü?
sabah görmüştüm canım güzel bi gün olsun diyodu :) doktorun en çok pozitifliğine bayılıyorum zaten.. transfer günü ameliyathanede hoplaya zıplaya dolaşıyodu şirinlikler yapıyodu

bende 10 gün yattım ama sonuç negatif... bence bir şey olmaz canım
Yatmak iyi gelmiyor rahme kan gitmesi gerek bunun içinde hareket gerek transferden sonra yola çıktık 2 saatlik yolculuğun ardından eve geldim ilk gün bişey yapmadım yattım yarım saatte bir kalkıp evin içinde 10 dk yürüdüm sonraki günlerde normal işlerimi yaptım yemekti temizlikti ama yormadan kendimi her işimi kendim gördüm sadece ağır kaldirmamaya dikkat ettim bu kadar çok yatmakta iyi gelmiyor arkadaşlar bilginiz olsun

Minesuu @freyja1979 kızlar nasılsınız? neler yapıyorsunuz kalp atışını duyduktan sonra tekrar ne zaman çağırdı doktorunuz? bir de kan tahlilleri istedi mi gebelik takibi için?
Slm cnm. Benim kanamam vardi biliosun kanamanin oldugu gun kalp atisini duydum. Dunde gittim.kanama alani hala icerde var insallah emer rahim.bi sonraki kontrolum 3 hagta sonra.Kan tahlilerini yaptirdim ben cnm genel.olarak yaptirdim tsh seker elizalar hemogram testlrini yaptirip verdim doktoruma sen doktoruna sormadin mi ?

Slm cnm. Kan tahlilerini yaptirdim ben cnm genel.olarak yaptirdim tsh seker elizalar hemogram testlrini yaptirip verdim doktoruma sen doktoruna sormadin mi ?
sanırım kalp atışını duyduktan sonra yaptıracaktır o testleri canım.. kalp atışını gördükten ne kadar sonra kontrole çağırıyor doktor? tekrar bakmak için?

sanırım kalp atışını duyduktan sonra yaptıracaktır o testleri canım.. kalp atışını gördükten ne kadar sonra kontrole çağırıyor doktor? tekrar bakmak için?
Cnm ayni msjli duzenleyip cvbi yazmistim kaydetmeden benden once cvp yazdigin icin msji goremedin cnm benim durumum farkli kanamam oldugu icin bi gecen hafta gittim bide bugun. 3 haftada bir cagirio benim doktor..o doktordan doktora degisiyordur cagirma zamani.

Vavvvvv masallahh ilk defa boylesini duydum aman.nazar degmesin kizz 13 tane evladin var suna transfer ne zaman
şuan adet oluyorum, bundan sonraki adetimde kısmetse canım, ağustos sonuna denk gelir diye düşünüyorum bi aksilik çıkmazsa
evet 13 tane bebeğim var düşündükçe duygulanıyorum, çok teşekkür ederim

Hadi bakalim insallah guzel hberler alacgiz senden de. O guzel.hberi aldiktan sonra baslayack.asil strss o yuzden bu gunlerin tadini cikar derim

aynen canım sen yazdıktan sonra gördüm cevabı
daha kalp atışını görmeden ikinci kontrolü beklemeye başladım

Sürekli yapmadım Cabin ama 5 gün rapor aldın ise gitmedim. . Bulaşık yıkadım. Toz aldım. Evde dolandı.m .. ama no no no negatiffff

sabah görmüştüm canım güzel bi gün olsun diyodu :) doktorun en çok pozitifliğine bayılıyorum zaten.. transfer günü ameliyathanede hoplaya zıplaya dolaşıyodu şirinlikler yapıyodu
Bende güzel haber alırim. Ve ilk tüp bebek ngatiffff ama hamisimmmm diye giderim yanına inşallah. Kısmet ise. . . Seni yılın hastası seçtik demişti. .. hersey yolunda giderken . Sen rahat. Biz rahat. Olumsuz bi se yok. Ama negatif..... . Ehehe. ...

Nasip kısmet işte canım zamanı gelmeyince ne yaparsam yapalım olmuyor.. sen tedaviye gerek kalmadan müjdeli haberi vermek için gitceksin hocanın yanına inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…