HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Hanımlar öncelikle inşallah hepiniz beklediğiniz evlatlarınıza bir an önce kavuşursunuz
Benim size sormak istediğim nir soru var
Bu dondurulmuş embriyo transferi için ne kadar ücret ödediniz yine aynı parayı mı alıyorlar?
Tüp bebek ücreti iğne ilaç ücreti hariç dondurmak için ayri para ödüyosun cnm

12.000 TL ye mal oldu bize tüp bebek dondurma ücretide icinde sadece dondurma ücretini soruyosan 1500 TL merkezden merkeze değişiyor fiyatlar genelde

Dondurmak için 800 tl vericez zaten onu biliyorumda ilk denememiz tutmazsa dondurulmuşları transfer ederken ne ödüyoruz onu merak ediyorum

Bize söyledikleri tutmazsa ikinci tüpde 2500_3000 TL cözdürme islemi bu fiyata mal olur dediler

ilsas ilsas _meLinDa_ _meLinDa_
Kizlar benim cumartesi opu oldum. Gecesi acillik oldum. Agrim dayanilmayacak gibiydi. Bulanti kusma da olunca yatis yaptilar. 5 tane serum yedim. Dun taburcu oldum. Dünden beri de camur gibi kahve akintim var. Sizde de vardı , hatırladığım kadariyla. Bu durum normal degil mi?

Kizlar benim cumartesi opu oldum. Gecesi acillik oldum. Agrim dayanilmayacak gibiydi. Bulanti kusma da olunca yatis yaptilar. 5 tane serum yedim. Dun taburcu oldum. Dünden beri de camur gibi kahve akintim var. Sizde de vardı , hatırladığım kadariyla. Bu durum normal degil mi?
çok geçmiş olsun canım ben de 3 tane serum yemiştim ardından
benim opu çarşamba olmuştu, c.tesi o çamur gibi lekeler gelmeye başladı, doktor adet oluyorsun dedi
opu sonrası da kırmızı-pembe kanamam olmuştu
çamur gibiyse senin sen de benim gibi erken adet oluyorsun diye düşünüyorum

çok geçmiş olsun canım ben de 3 tane serum yemiştim ardından
benim opu çarşamba olmuştu, c.tesi o çamur gibi lekeler gelmeye başladı, doktor adet oluyorsun dedi
opu sonrası da kırmızı-pembe kanamam olmuştu
çamur gibiyse senin sen de benim gibi erken adet oluyorsun diye düşünüyorum

Bu dunyada erkek olacaksin. Dertler hic bitmiyor. Ultrasonda baktıklarında yumurtasi alinan folikuller tekrar sivi toplamis dediler. O agri yapıyormuş. Dostinex i her gun al dedi. Tarlusala baslamamistim. Sen basladiysan bende baslayim

Bu dunyada erkek olacaksin. Dertler hic bitmiyor. Ultrasonda baktıklarında yumurtasi alinan folikuller tekrar sivi toplamis dediler. O agri yapıyormuş. Dostinex i her gun al dedi. Tarlusala baslamamistim. Sen basladiysan bende baslayim
canım bana tarlusal yazmadı doktor o sebeple başlamadım
ama bana yazdığı her ilacı eksiksiz içiyorum ben, doktor sana yazdıysa sen iç bence mutlaka
benim de ohss riski hala devam ediyo, yumurtalıklar küçülmemiş, hareket içeren her şey yine yasak
umarım atlatırız hayırlısıyla

canım bana tarlusal yazmadı doktor o sebeple başlamadım
ama bana yazdığı her ilacı eksiksiz içiyorum ben, doktor sana yazdıysa sen iç bence mutlaka
benim de ohss riski hala devam ediyo, yumurtalıklar küçülmemiş, hareket içeren her şey yine yasak
umarım atlatırız hayırlısıyla

Benimkiler biraz kuculmustu. Kesintisiz olan agri sanciya döndü . O halde baslayayim tarlusala. Cok tesekkur ederim cevaplarin icin, rahatladim biraz sayende.
Ins emeklerimiz zayi olmaz

Canım ben serum almadım. Doktor ilaç olarak sadece antibiyotik ve ağrı kesici verdi. Çok geçmiş olsun sana. Opudan birkaç gün sonra karın şişliğim devam ediyordu. Doktora sordum telde. Biz farklı şehirdeyiz. Hemen bi jinekoloğa git dedi. Jinekolog sıvı gözükmüyor bir sıkıntı yok dedi. Birkaç gün sonrasında da şişlik inmeye başladı. Benim şu anki sıkıntım adetin sürüyor olması :KK43:

Canım ben serum almadım. Doktor ilaç olarak sadece antibiyotik ve ağrı kesici verdi. Çok geçmiş olsun sana. Opudan birkaç gün sonra karın şişliğim devam ediyordu. Doktora sordum telde. Biz farklı şehirdeyiz. Hemen bi jinekoloğa git dedi. Jinekolog sıvı gözükmüyor bir sıkıntı yok dedi. Birkaç gün sonrasında da şişlik inmeye başladı. Benim şu anki sıkıntım adetin sürüyor olması :KK43:

Benim sisligim yok ama sancim cok. Agri kesici olarak parol vermisti ama majezik bana misin demedi.
Demek ki tüm bu ignelerin islemlerin etkisini vucut atmakta zorlanıyor. Bir de doktor zayifsin ondan agir geciriyorsun dedi.

X