HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

cnm geç olsun güç olmasın bu uzun yolda Rabbim yardımcın olsun inş

Dikkat et cnm ikiz zormus benimde lekelenme seklinde kahverengi kanamam var ama elden ne gelir ama 6 haftalarda olmasi normalmis rahimde yer yapiyormus kendine dun doktorum soyledi.

Kızlar opu dan geldim bugün heyecanlı bir şekilde haber bekliyorum , bugün arayacaklarini söylediler . Transfer belli değil sanırım duruma göre karar verecek doktorumuz . Sizlerin de böyle haberlerini okudukça yalnız olmadığını biliyorum . Rabbim yar ve yardımcımız olsun bu süreçte olan herkese güç kuvvet versin inşallah

Geç oksun güç olmasın be kuzum. Güven doktoruna.

Gozunn aydın canım hayırlısı ile al kucağına inşallah. Sağlıkla.

canim tedavin hayirli olsun. bence degerler güzel. herkeste ayni mi bilmem ama benim e2 iki günde ikiye katliyordu yumurta büyüdükçe ve sayisiyla orantili olarak artiyor yum toplmadan önce bakılan e2 de yum başına yaklaşık 200 civari oluyor e2 mesela e2 2000 olunca 10 olgun yumurta cikar... senin de en az 10 olgun yumurta cikacak gibi önemli olan zaten olgun olmasi sayi değil. döllenme icin ekstra seyler yapilcak mi sor döllenme icin ekstra yöntemler varmis gecen kizlarda yaziyorda burda kalsiyum yuklememe mi ne yapiliyormus sanirim yumurtaya

cnm ımsı yöntemı uygulanacak onun dışında sanırım başka bir yöntem uygulanmıyacak cuma günü doktora gidecegım tekrar sorarım dediğin gibi önemlı olan sayısı değil kalitelı olması ve tutunması... ben sadece metofolin, folidance ve d vitamını kullanıyorum o kadar :) bu rarada tedavı sandığım kadar zor değilmiş başladığın zaman gerisi gelıyor boşu boşuna stres yapmışımm

Hayırlı uğurlu olsun canım kaç yumurtan toplandı? Bir an önce haber gelsin inşallah.. aynı gün değil de ertesi gün haber verilir genelde, şanslıymışsın sen :)

Benim 6 yumurtam vardi basta, sonra cok sukur 3 kaliteli elde ettik. Ben de cok endiselenmistim. Dokyorum hic endiselenme az ve kaliteli olmasi daha iyi dedi.

E2 nin yuksek olmasi iyidir canim. Degerin gayet iyi, gittikce de yukselecek zaten.

Kaçıncı gün canım?
Canim, 2. gun transferimin 12. gunu. 5. gun transferlerine gore 9.gune denk geliyor. Asil kan testim 2 gun sonra. Evdeki testler 4 gundur positif cikinca dayanamadim erken yaptirdim testi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…