HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Bizim embriyoları da kalsiyum iyon da beklettiler canım daha kaliteli olmasını sağlıyormuş sanırım artık okadar heyecanlıydım ki okadarını araştırmadım iyiyse bekletin dedim geçtim :)

Ayy inşallah cnm 72 saatlik bi artış bu ,kanamam kırmızı kırmızı devam ediyo dinleniyorum sürekli proluton depo da vuruldum inşallah sağlıklı bi şekilde büyür bebişlerimiz.
kanamanın nerden geldiğini söylemediler mi canım? bunu tespit edebilirler.. vajinadan gelen her kan rahimden gelmez, senin rahminde kanama yoktur çok büyük ihtimal.. kanama alanı olsaydı değerin yükselmezdi, diğer kanamalar da önemli değil zaten.. çamaşırında kan görüp üzülme rahimden gelmediği sürece sıkıntı yok..

Benim çift embriyo transfer edilmişti rahimde birinin kesesini hiç görülmeden bozulmuş olabilir dediler kanın nerden geldiğini söylemediler canım

Benim çift embriyo transfer edilmişti rahimde birinin kesesini hiç görülmeden bozulmuş olabilir dediler kanın nerden geldiğini söylemediler canım
anladım canım en kısa zamanda biter kanaman inşallah.. pıt pıt kalp atışlarını duyar da rahatlarsın :)

çok teşekkür ederim inşalllahhhh bende sizin gibi güzel haberler veririm. 26 yaşında çikolata kisti hastasıyım

evet ben başkentte başladım 125 muyane ücreti içinde kan tahlilleri ücretide var 1300 yumurta toplama ücreti 1700 transfer ücreti var toplamda 3000 tl hastaneye vereceğiz sigorta karşılamazsa 4000 tl oluyor bu ücret birde kalsiyum iyon diye bişey varmış istersek 250 tl onun için ek ödeme gerekiyor ilaçlarım tanıdık eczane vardı 490 tl tuttu toplamda 3750 ye gelecek bize ankada ne kadar fiyat verdi biraz uzun yazdım ama her işlemin ücretini tek tek yazmak istedim Y yagmur_20

Son düzenleme:
tek sıkıntım güned 3 adet sigara içmem ama onuda bırakırım inanıyorum . arı sütü ve hayıt tohumu kullanıcam bide:) ama olumlu düşünemiyorum
Oncelikle hosgeldin cnm degerlerin yuksekmiki hayit suyu kullanacaksin nevicin kullanacaksin?tedaviye baslayana kadar beslenmene dikkat et proteinbagirli beslen kapali hic bisey tuketme asitli kafein bunlardan uzak dur sigarayida azaltmaya calis hatta tedavide birak canim

Canim ignelere basladinmi sen?bende ankada tup bebekte karar verdim yarin gidecem bakalim

Opu oncesi bal+ari sütü +Polen+propolis karisimi kullanan oldu mu? Ben yumurtalar kaliteli olsun diye baslamistim. Dün ultrasonda 4-5 folikul gördük ki adetimin 2.günüydü. Polikistik over degilim daha once de boyle bir sey olmamisti. Acaba karisim mi etkiledi

Yaşınız ve probleminiz ne bilmiyorum ama zaten adetin ikinci günü en az iki overde 6 antral folikül gözükmesi lazım.bunun altı rezerv azlığına işarettir.

ben hiç öyle şeyler yemiyorum yesem mi acaba ya
her şeyden etkileniyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…