HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Aynen öyle canım akşam 5 buçukta gidicem inşallah heyecanlıyım hem endişeli hem umutluyum bu sefer Allah tamamına erdirecek inşallah diyorum öyle tatlım sen ne zaman gidiyorsun

Insallah yarin hayirli ve saglikli haberler veririz canim.. benimde yarin 3 de nasipse (tr saati 4 de yani) 5 gibi sanirim insallah isim biter,, merkez yogun oluyo... hakkimizda hayirlisi olsun,,
Benim sabah az bulantilarim oluyo.. ilaclarin etkisi sanirim... midem bozulmus gibi,,,

En yakın üç kız arkadaşımla otururken çocuklarının problemlerinden bahsediyorlardı bende bi akıl verdim arkadaşa bitanesi çıktı ah sen ne anlayacaksın çocuğun mu var dedi 8 ay oldu hiç biriyle birdaha bir araya gelmedim hala sen neden kapattın eve kendini neden görüşemiyoruz diye sitem ediyorlar :KK43: bu arada sonrasında psikolokta benim dediğimin aynısı demiş sonradan söyledi bende çocuğum yok ya benim anlamam ben diyip kapattım tlfnu

Densiz insan cok canim...
bosver uzak durman daha hayirli olmus., böylelikle üzen olmuyo..
inci ruh cok önemli...
Allah saglik sihhat mutluluk huzur versin yuvamda.. millet olmasada etrafimda olur,.

Bugün tekrar bi doktoruna git canim ya.. vajinal ultrasonda baksinlar.. ben hcg nin yüksek olmasindan umutluyum Allahin izniyle.,,
Belkide doktorun dedigi gibi iki keseden biri skntili belki.. Allahim korusun ikisinide ,,,

Artık yarın gidip hem muayene olup hem rapor alayım diyorum.Kendi doktorum haftasonu yoktu.sanırım biraz evde yatmam gerekecek.Daha dün vajinal baktı ama kendi doktorum değil.Tek kese görür gibiyim dedi bilemiyorum çok deneyimli değildi.

Artık yarın gidip hem muayene olup hem rapor alayım diyorum.Kendi doktorum haftasonu yoktu.sanırım biraz evde yatmam gerekecek.Daha dün vajinal baktı ama kendi doktorum değil.Tek kese görür gibiyim dedi bilemiyorum çok deneyimli değildi.

Bence en sagliklisi kendi merkezindeki doktor..
hem icinde rahat eder..
raporda muhakkak al..
bol bol yatip dinlenmelisin..
Ayaklrinin altina yastik koy uzan güzelce..

jeliboni jeliboni
Canim kan verdin mi bugün vericekmisin?

Canım yarın vericem, bugün vermem lazımdı aslında ama içim öyle rahat ki.. pozitifi gördükten sonra şükür bi huzur geldi içime.. olumluyum umutluyum sakinim.. 5 yıldır uğraşıyorum ama bu defa her şey güzel olacak diye hissediyorum Allahın izniyle. Kan vermeye gerek bile görmüyorum nasıl bi rahatlık geldiyse :KK70:

Kizlar bisi diycem manyak demeyin oyle cok hayalperest degilimdor dusunun ikizler burcuyum hep mantik ve gercekci dusunurum... surekli gozumun onune ikiz bebekler geliyor kendimi arabada 4 kisi falan dusunuyorum sonrada ya olmazsa diye korkuyorum valla heyecan sardi beni ya
Sana bisey diye
Öyle canim öyle..
yasamayan maalesef bilemiyor dicem ama su bi gercekki insanda ince ruh diye denen bisey var
Oda yoksa afedersin öküz gibi laf sokuyo.,
Yani ben mesela bi acinin aynisini yasamamis olabilir aama o insanin ruhaniyetini düsünüp ona göre konusurum.. ben suana kadar mesela arkadas cevremde bile olsun hic kimseye "cocuk düsünüyormusun" diye bi sual sormamisimdir,, neden düsünmesin bi kadin anne olmayi? Allah o fitrat üzerinde yaratmis her kadini,, her kadin "anne" olmak ister...
Zaten anne olmus birisi bu soruyu kolay sorar..
hepsini allaha havale ettim ben...
ne buyuruyo Peygamber efendimaramiyorsuni yanan sabretsin.. can yakanda cani yanacagi günü beklesin"
Canim bende bazi dostlarim haric diger arkadaslarimi hic arayip sormuyorum ben aramiyorum ama onlar ariyor acmakta istemiyorum tlfnu ne zaman acsam onlarda baska sehirde ayyy hic aramiyorsun niye kiz hic aramiyorsun diyor sonrada basliyor anlatmaya 1.5 yasinda kizi var vallahi bende bizim ufaklikla ugrasiyorum nasil aksam oluyor hic anlamiyorum surekli ilgi istiyor diye anlatiyor allah bagislasin tamam bana niye anlatiyorsun benden 10 gunsonra evlendi ilk gece hamile surekli anlatiyor bende hic konusmak istemiyorum cocuklari olupta art niyetli olmayan arkadaslarimda var onlar mesela hic sormazlar cocuk isini ama vazilarida boyle art niyetli işte

Kızlar daha önce aranızda gebelikte kanama yaşayan veya düşük yapan var mı?Karın ağrınız olmuş muydu?Kanama geçirip bebeğini kucağına alan var mı?

Sana bisey diye

Canim bende bazi dostlarim haric diger arkadaslarimi hic arayip sormuyorum ben aramiyorum ama onlar ariyor acmakta istemiyorum tlfnu ne zaman acsam onlarda baska sehirde ayyy hic aramiyorsun niye kiz hic aramiyorsun diyor sonrada basliyor anlatmaya 1.5 yasinda kizi var vallahi bende bizim ufaklikla ugrasiyorum nasil aksam oluyor hic anlamiyorum surekli ilgi istiyor diye anlatiyor allah bagislasin tamam bana niye anlatiyorsun benden 10 gunsonra evlendi ilk gece hamile surekli anlatiyor bende hic konusmak istemiyorum cocuklari olupta art niyetli olmayan arkadaslarimda var onlar mesela hic sormazlar cocuk isini ama vazilarida boyle art niyetli işte

Öyle maalesefki canim... etrafimizda
Ince ruhlu pek cok az...

Kızlar daha önce aranızda gebelikte kanama yaşayan veya düşük yapan var mı?Karın ağrınız olmuş muydu?Kanama geçirip bebeğini kucağına alan var mı?

Canim benim bi arkadasimda öyle oldu..
parca parca kan geldi.. hatta dedi ikiside düstü.. 1 hafta kanama devam etti... ama cok sükür simdi ikizleri kucaginda...
kimisi kanamali gecirebiliyo gebeligini.
Insallah gecici bir durumdur sendeki canim...insallah bebeisler seninledir..

Canım yarın vericem, bugün vermem lazımdı aslında ama içim öyle rahat ki.. pozitifi gördükten sonra şükür bi huzur geldi içime.. olumluyum umutluyum sakinim.. 5 yıldır uğraşıyorum ama bu defa her şey güzel olacak diye hissediyorum Allahın izniyle. Kan vermeye gerek bile görmüyorum nasıl bi rahatlık geldiyse :KK70:

O ferahligida icine veren allah canim..
yarin kat ve kat artmis olsun degerin.. bizede haber et olur mu...

Ama tatlım hamile olmasan hiç çıkmazdı inan bana bak 9 yıl belki de 90 100 kere yaptım bu testleri ben silik bile olsa çıkmaz negatifte tabi ki kendini her sonuca hazırlamalısın neticede biz de uzman değiliz önemli olan kan testi ama kendini bu şekild e şartlaman yanlış sadece sakin ol olmayacak deyip durma lütfen Allah ın izniyle sabah güzzel haberler vereceksin bize
Sağol canım güzel düşüncen için doktoruma dedim buraya gel kan ver dedi yarın için ama eşimn işlerinden dolayı gidemycez çünkü biz pndikteyiz hastane beşiktaşta arabmızda yok iş yerinden rica ediyordu ama işleri yoğun olduğu için gidemycez sanırım yarın burda vercem kanımı doktorada yazdım daha cevap vermedi bakalım nediycek hayırlısı ne deyim

Sağol canım güzel düşüncen için doktoruma dedim buraya gel kan ver dedi yarın için ama eşimn işlerinden dolayı gidemycez çünkü biz pndikteyiz hastane beşiktaşta arabmızda yok iş yerinden rica ediyordu ama işleri yoğun olduğu için gidemycez sanırım yarın burda vercem kanımı doktorada yazdım daha cevap vermedi bakalım nediycek hayırlısı ne deyim
Hangi merkezde tedavi gördün canim?

X