HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar bu progestan iğneye karşı bi çözümünüz var mı ya?Bi tüyo vs?Ben bildiğin sakatlandım,yürüyemiyorum,oturamıyorum..:KK43::mad:
Canım benim buz torban varsa iğneden gelince elbisenin üstünden bi saat arayla 5 dakika koy birde eğer yazmadıysa arnica krem yazdı bana doktorum onu sür iğneden önce ve sonra kremle masaj yaparak yedir iyi geliyor ben dün soldan oldum buz koymadım görümcemgilde yoktu ağrıyor şimdi sağdan oldum geldim bide iyi bilene yaptır iğneni bi sol bi sağ :KK49::KK48:delik deşik popişler morardı :KK48:

Hayır kanamam yok.ama bu sabaha kadar göğüslerim ağrıyordu birden kesildi ağrısı.adet olmadan önce hep öyle olurda o yüzden sanırım değerlerim düştü adet olacağım diye düşündüm.
Tatlım neden böyle şeyler düşünüyorsun anlamıyorum umutsuz olma lütfen büyüyor bebişler bugün benim de göğüslerim ağrımıyor hatta 2 gündur ağrımıyor benim de mi bebeğim gitti diyeyim kuzum yapma öyle Allah büyük inşallah hicbir şey olmayacak

Sağol canım güzel düşüncen için doktoruma dedim buraya gel kan ver dedi yarın için ama eşimn işlerinden dolayı gidemycez çünkü biz pndikteyiz hastane beşiktaşta arabmızda yok iş yerinden rica ediyordu ama işleri yoğun olduğu için gidemycez sanırım yarın burda vercem kanımı doktorada yazdım daha cevap vermedi bakalım nediycek hayırlısı ne deyim
Iyi olacak Allahım izniyle canım

Tatlım neden böyle şeyler düşünüyorsun anlamıyorum umutsuz olma lütfen büyüyor bebişler bugün benim de göğüslerim ağrımıyor hatta 2 gündur ağrımıyor benim de mi bebeğim gitti diyeyim kuzum yapma öyle Allah büyük inşallah hicbir şey olmayacak
Yaaa böyle göğüs ağrıları geçenleri duyunca çok mutlu oluyorum.umutlanıyorum tekrar.doğru söylüyorsun arkadaşım ama duyduğum her hikayeden okuduğum her yazıdan etkileniyorum.iyice saçmaladım.beni rahatladan güzel düşüncelerin için çok teşekkürler canım

Kızlar bu progestan iğneye karşı bi çözümünüz var mı ya?Bi tüyo vs?Ben bildiğin sakatlandım,yürüyemiyorum,oturamıyorum..:KK43::mad:

Canım seni takip ediyorum ama yazamadım. Sen kötü düşündükçe vücudun da error veriyor olabilir. Iyi düşün. Bir şey olmadığını düşün hep. Nas Felak ölü hep. Bak bir de Muminun süresinde 12. ayetler var. (Tam hatirlayamadim anlamına bak, orda sağlam bir rahme yerleştirdi embriyoyu denilen yer) orayı oku karnına sür. Komik bir şeyler izle. Ve evet bence de istirahat et. Izin al. Gidebiliyorsan annene falan git yat orda

Kimseye soyleme konusunda ben de genellikle etrafa söyleyip dua isteme girişimlerinde bulundum. Sanki birinin duası kabul olacak gibi. Ama doğru diyorsunuz bazen sorular bunaltıyor. Sorunlarımızla derdimizle güçlü olmak, mutlu olmak, şükürlu olmak gerek. Başarabiliriz inşallah.

Yaaa böyle göğüs ağrıları geçenleri duyunca çok mutlu oluyorum.umutlanıyorum tekrar.doğru söylüyorsun arkadaşım ama duyduğum her hikayeden okuduğum her yazıdan etkileniyorum.iyice saçmaladım.beni rahatladan güzel düşüncelerin için çok teşekkürler canım
Aslında çok fazla da herşeyi okumamak lazım rica ederim ne demek bizler yol arkadaşıyız birbirimize destek oacağiz

ALLAHuuuuuekberrrr tamm 10 sayfa yazı okudum dünden beri yazıştığınız

H Hope01 sen nasılsın bakayım? O suratını asıp durma seni paralarımmmm. Ya kalk acile gittt ya da karnını sev uslu durun de, tedbir senden tevekkül allahtan kuzum. Bizler seçilmiş kadınlarız,allahın imtihanına tabiyiz,herkes bizi anlayamaz :) kendi doktorun ol ve lütfen iyi düşün.

Canım seni takip ediyorum ama yazamadım. Sen kötü düşündükçe vücudun da error veriyor olabilir. Iyi düşün. Bir şey olmadığını düşün hep. Nas Felak ölü hep. Bak bir de Muminun süresinde 12. ayetler var. (Tam hatirlayamadim anlamına bak, orda sağlam bir rahme yerleştirdi embriyoyu denilen yer) orayı oku karnına sür. Komik bir şeyler izle. Ve evet bence de istirahat et. Izin al. Gidebiliyorsan annene falan git yat orda

Ya kızlar iyi ki varsınız ben sizle konuştukça rahatlıyorum.İzin alıcam inşallah dediklerini de yapıcam..

Gelelim bana,dün klinikten toplanan 5 yumurtanın 2 si ile devam edeceğiz 3 ü olmadı demişlerdi,bu sabah yine aradılar ve 2 yumurtanın döllendiğini istedikleri olgunluğa ve kaliteye ulaştığını,bugün itibariyle dondurulacağını söylediler. Gözünüz aydın dediler bana.

Ben şimdi 2 çocuk annesi mi sayılıyorum :)

Bir de opu cuma günüydü yani bunlar 3üncü gün embriyosumu oluyor?

Gelelim bana,dün klinikten toplanan 5 yumurtanın 2 si ile devam edeceğiz 3 ü olmadı demişlerdi,bu sabah yine aradılar ve 2 yumurtanın döllendiğini istedikleri olgunluğa ve kaliteye ulaştığını,bugün itibariyle dondurulacağını söylediler. Gözünüz aydın dediler bana.

Ben şimdi 2 çocuk annesi mi sayılıyorum :)

Bir de opu cuma günüydü yani bunlar 3üncü gün embriyosumu oluyor?
Gözün aydın canım.ikinci gün embriyosu canım.neden dondurdular taze transfer olmayacakmıydın sen.

ALLAHuuuuuekberrrr tamm 10 sayfa yazı okudum dünden beri yazıştığınız

H Hope01 sen nasılsın bakayım? O suratını asıp durma seni paralarımmmm. Ya kalk acile gittt ya da karnını sev uslu durun de, tedbir senden tevekkül allahtan kuzum. Bizler seçilmiş kadınlarız,allahın imtihanına tabiyiz,herkes bizi anlayamaz :) kendi doktorun ol ve lütfen iyi düşün.

Cnm çok sağol ama bu kanama benim dengemi alt üst etti,çok sıcak bi de bunaldım,hamd olsun bugünümüze..

Adige_ Adige_ canım nerelerdesin? Doktor ne dedi muayenede? Tekrar denemek için bi zaman verdi mi meraktayım aydınlat beniiii
Canim dün muayene oldum. Adetin ikinci gel beklemek mi daha iyi devam etmek mi lazım o zaman konuşuruz dedi. Doktor cumadan beri ne konuşacağım senle onu düşündüm dedi. Olumsüzluk neden oldu sebebi nedir. Ya rahim den ya genetik dedi. Herşey çok yolunda iyi neden oldu bilemiyorum dedi. Bi daha denemek istersen embriyo lari genetik araştırma yaptırabilirz yada 5. Gün transferi yapabiliriz dedi. Ve güçlü görünüyorsun ama için de ne yaşıyorsun bunu ancak sen bilirsin dedi. Agustos ayında tatil planımin olduğunu söyledim. O ay tedavi istemiyorum dedim. Temmuz ayını da düşünmüyorum ama doktor çok ısrar ederse bilemiyorum. Birde doktor dedi ki. Geçen ay ikinci tüp bebegi hemen yapmalarını ısrarla istediğim 6 hastadan 5 i hamile. Senin durumunu adetin 2. Gunu degerlendirmek en doğrusu dedi.. ve bugün adet oldum. Ve cok ağır geçiyorum. Ağrı sancı. TansiyonM dusuyör. 2 bebeğim bıraktı beni. Onlar giderken acı çekiyorum resmen. Ağrı kesiciler. Şu sıcakta ayaklarım donuyor. Sıcak su torbası ile ayaklarımi tutuyorum.

Canim dün muayene oldum. Adetin ikinci gel beklemek mi daha iyi devam etmek mi lazım o zaman konuşuruz dedi. Doktor cumadan beri ne konuşacağım senle onu düşündüm dedi. Olumsüzluk neden oldu sebebi nedir. Ya rahim den ya genetik dedi. Herşey çok yolunda iyi neden oldu bilemiyorum dedi. Bi daha denemek istersen embriyo lari genetik araştırma yaptırabilirz yada 5. Gün transferi yapabiliriz dedi. Ve güçlü görünüyorsun ama için de ne yaşıyorsun bunu ancak sen bilirsin dedi. Agustos ayında tatil planımin olduğunu söyledim. O ay tedavi istemiyorum dedim. Temmuz ayını da düşünmüyorum ama doktor çok ısrar ederse bilemiyorum. Birde doktor dedi ki. Geçen ay ikinci tüp bebegi hemen yapmalarını ısrarla istediğim 6 hastadan 5 i hamile. Senin durumunu adetin 2. Gunu degerlendirmek en doğrusu dedi.. ve bugün adet oldum. Ve cok ağır geçiyorum. Ağrı sancı. TansiyonM dusuyör. 2 bebeğim bıraktı beni. Onlar giderken acı çekiyorum resmen. Ağrı kesiciler. Şu sıcakta ayaklarım donuyor. Sıcak su torbası ile ayaklarımi tutuyorum.
Ah tatlım bütün bunları bir gün bebeğini kucağına aldığında unutacaksın inşallah. Rabbim tez zamanda seni de güldürsün üzme kendini uzmemeye çalış ne olur

İlk 2 gün bende yürüyemedim cnm şimdi 3 hafta oldu iyiyim iğne yapılınca hemen kalkmıyorum 1 dakika kadar pamuğu bastırarak yatıyorum sonra kalkıp 5 dakka oturuyorum sonra da 10 dakka kadar yürüyorum bana 2 doz yapılıyor canım bir de banyoda ılık suyla masaj yap

Doktorunu dinle canım o her şeyi çok ince düşünüp tartıyor nedenleriyle birlikte.. tabiki senin hazır olman en önemlisi.. tüm bu süreci biz kadınlar üstleniyoruz, yanımızdakiler sadece birer destekçi.. adetin biraz yoğun geçecek evet, ama şöyle düşün ki bir aydır çok fazla ilaç kullandın vücudunu yumurtalıklarını normal temposundan çok daha fazla çalıştırdın, işte şimdi onları temizleme zamanı.. bebişlerinin neden sana tutunmadığı araştırılabilir hocanın dediği gibi başkent genetik buna bakabilir.. ama bazen ne yaparsan yap olmuyor işte, allaha sığınmaktan başka çare yok.. zamanını beklemekten başka çare yok.. ümitsizliğe kapılma ve şükret. Ya kistin oluşsaydı? Şuan sadece biraz ağrılı bi regl geçireceksin ve sonra her şey normal hayatına dönecek, hayırlısıyla bu günlerini unutturacak yavruların olacak inşallah..

İlk 2 gün bende yürüyemedim cnm şimdi 3 hafta oldu iyiyim iğne yapılınca hemen kalkmıyorum 1 dakika kadar pamuğu bastırarak yatıyorum sonra kalkıp 5 dakka oturuyorum sonra da 10 dakka kadar yürüyorum bana 2 doz yapılıyor canım bir de banyoda ılık suyla masaj yap

Bu şekilde yapınca çok acımıyo yani öyle mi cnm?Bana da 2 doz günde 1 kez yapılıyo.

X