HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Bu arada bizim ailede genetik ikiz var :) mustafa hoca 2 transfer yapar insallah gidonce konusucam
Ooo isin daha kolay o zaman..
cünkü..
millette ben mesela tedavi oldugumu söylemedim.. bilmesinler.. bilmelerinede gerek yok.. ailede ikiz olunca millet bu sefer arastirma pesine düsmüyo.. diyo zaten ailede var bunada denk gelmis Allah katindan ikiz.. yoksa .. uhuuuu yok tedavi oldun mu falan fismann dedikodular basliyo...

Evet karamsarım hep kaybettiğim için artık yorulduğum için olmasın demiyor beynim sadce hislerimde yanılmıyorum diğer tedavilerimde hep pozitif düşünüyordum ama hiç birini kucağımda sevmedim bunda kendimi kaptırmak istedim şartlamak istemedim kendimi dinlemek istemedim benim ne kadar üzldüğümü ağladığımı yanlız rabbim biliyor ne kadar çok istediğimi uğraştığımı nelere gögüs gerdiğimi bu tedavimi ne hallerle yaptığımı bir tek rabbim biliyor ben istemzmiyim sanıyorsun olumlu düşünmeyi korkuyorum işte napabilirim dua ediyorum hergün yaşadığım şeyler yüzünden bu şekilde düşünce oluyor ister istemz düşüncene saygı duyuyorum
Sakin moralini bozma canim rabbim insallah sana saglikli bir evlat nasip eder insallah bu negatifligin yerini pozitif alir

Kizlar bisi diycem manyak demeyin oyle cok hayalperest degilimdor dusunun ikizler burcuyum hep mantik ve gercekci dusunurum... surekli gozumun onune ikiz bebekler geliyor kendimi arabada 4 kisi falan dusunuyorum sonrada ya olmazsa diye korkuyorum valla heyecan sardi beni ya
merhabalar benimde opu işlemi yapıldı kısmet se transfer agustos gibi dondurulmuş embriyolar var benimde geçen gün karşıdan karşıya geçerken. trafikte birden hızlıca geccektim karşıya sonra aklıma geldi bana bişey olursa ne yapar bebeciklerim diye gecemedim bekledim Allah Allah daha ortada bişey yok ama hayaller hevesler ne yapalım.umut fakiri ekmegidir dimi hayalini de sevmek güzel.Rabbim isteyen herkese hayırlı evlat versin inşallah

Ah canim.. 7 yil benimde zor sürecim oldu.. hani cabalamaktan yorulmadim.. sonucta Allahin bi imtihani.. hemen pes etmek olmazdi... lakin en cok yoran gercekten insanlarin laflari.. cok bilmislikleri..
Bu sürecte en cok yoran onlar oldu..
Hep Allaha havale ettim... bende cok agladim.. hemde cok... yürerimdeki aciyi hep rabbime anlattim.. anlattikca huzur buldum... huzur buldukca insanlardan uzaklastim.. uzaklastikca daha mutlu oldum... ama herkeside maalesef elemiyorsun hayatindan.. alisamiyo insan o laflarda.. Allaha sigincaz... verirse ikramidir.. vermezse imtihanimizdir... pes etmek yok...
Ahhh bu süreçlerden geçipde bunları yaşamayan varmı acaba.. bide demezlermi sen şenşakrak kızdın kıpırkıpırdın şimdi ne bu halin evden çıkmaz oldun, içimden diyorum insan içine çıkacak halmi bıraktınız insanda hep bi sözde iyi niyetler sevdiğimizden söylüyoruz canım demeler ama olsun bu günümüze şükür.. insanın umudu biterse yaşamı biter gibi geliyor bana

Eşim abarttığımı söylüyor.kan vermek istiyorum ama o yanaşmıyor.umarım dediğin gibidir.
İçini ferah tut benimde ilk zamanlar göğüslerim ağrıyordu şuan hiç birşeyim Yok ara ara adet olacakmışım gibi sancım oluyo okadar takılmıyorum ben hiç belirtilere boşver sende takılma boşu boşuna stres yükleme vücuduna yat yuvarlan keyfini sür bu dönemin

Ahhh bu süreçlerden geçipde bunları yaşamayan varmı acaba.. bide demezlermi sen şenşakrak kızdın kıpırkıpırdın şimdi ne bu halin evden çıkmaz oldun, içimden diyorum insan içine çıkacak halmi bıraktınız insanda hep bi sözde iyi niyetler sevdiğimizden söylüyoruz canım demeler ama olsun bu günümüze şükür.. insanın umudu biterse yaşamı biter gibi geliyor bana

Öyle canim öyle..
yasamayan maalesef bilemiyor dicem ama su bi gercekki insanda ince ruh diye denen bisey var
Oda yoksa afedersin öküz gibi laf sokuyo.,
Yani ben mesela bi acinin aynisini yasamamis olabilir aama o insanin ruhaniyetini düsünüp ona göre konusurum.. ben suana kadar mesela arkadas cevremde bile olsun hic kimseye "cocuk düsünüyormusun" diye bi sual sormamisimdir,, neden düsünmesin bi kadin anne olmayi? Allah o fitrat üzerinde yaratmis her kadini,, her kadin "anne" olmak ister...
Zaten anne olmus birisi bu soruyu kolay sorar..
hepsini allaha havale ettim ben...
ne buyuruyo Peygamber efendimiz sav "cani yanan sabretsin.. can yakanda cani yanacagi günü beklesin"

İçini ferah tut benimde ilk zamanlar göğüslerim ağrıyordu şuan hiç birşeyim Yok ara ara adet olacakmışım gibi sancım oluyo okadar takılmıyorum ben hiç belirtilere boşver sende takılma boşu boşuna stres yükleme vücuduna yat yuvarlan keyfini sür bu dönemin
Yaa gerçekten mi canım.çok sevindirdin beni.benimde öyle sadece adet ağrılarım var oda ara ara oluyor.inşallah bişey olmaz.

Bende sana yazicaktim...
Nasil oldun diye...
Hala ayni sekildemi devam ediyo kanama? Yoksa
Azalma
Var mi?

Cnm maalesef hiç iyi değilim partiküllü kanama şeklinde devam ediyo.Dün akşan bulantı kusma da oldu.Kendimi fiziksel ve psikolojik çok kötü hissediyorum.Bi de bu progestan iğnenin sebep olduğu kalça ağrısıyla uğraşıyorum.Az derdim varmış gibi...

Kızlar hastane dedi ki yemek getireceğiz onları yiyeceksin. Biz de dışarda eşimle simit konağına gideriz diyorduk. Dün 12 den beri açım da canım kahvaltı çekiyor. Sizde hastane bizim verdiğimiz yemeği yiyeceksiniz dedi mi?
Banada opu dam sonra kahvaltı vermişlerdi hastanede

Cnm maalesef hiç iyi değilim partiküllü kanama şeklinde devam ediyo.Dün akşan bulantı kusma da oldu.Kendimi fiziksel ve psikolojik çok kötü hissediyorum.Bi de bu progestan iğnenin sebep olduğu kalça ağrısıyla uğraşıyorum.Az derdim varmış gibi...
Bugün tekrar bi doktoruna git canim ya.. vajinal ultrasonda baksinlar.. ben hcg nin yüksek olmasindan umutluyum Allahin izniyle.,,
Belkide doktorun dedigi gibi iki keseden biri skntili belki.. Allahim korusun ikisinide ,,,

Öyle canim öyle..
yasamayan maalesef bilemiyor dicem ama su bi gercekki insanda ince ruh diye denen bisey var
Oda yoksa afedersin öküz gibi laf sokuyo.,
Yani ben mesela bi acinin aynisini yasamamis olabilir aama o insanin ruhaniyetini düsünüp ona göre konusurum.. ben suana kadar mesela arkadas cevremde bile olsun hic kimseye "cocuk düsünüyormusun" diye bi sual sormamisimdir,, neden düsünmesin bi kadin anne olmayi? Allah o fitrat üzerinde yaratmis her kadini,, her kadin "anne" olmak ister...
Zaten anne olmus birisi bu soruyu kolay sorar..
hepsini allaha havale ettim ben...
ne buyuruyo Peygamber efendimiz sav "cani yanan sabretsin.. can yakanda cani yanacagi günü beklesin"
En yakın üç kız arkadaşımla otururken çocuklarının problemlerinden bahsediyorlardı bende bi akıl verdim arkadaşa bitanesi çıktı ah sen ne anlayacaksın çocuğun mu var dedi 8 ay oldu hiç biriyle birdaha bir araya gelmedim hala sen neden kapattın eve kendini neden görüşemiyoruz diye sitem ediyorlar :KK43: bu arada sonrasında psikolokta benim dediğimin aynısı demiş sonradan söyledi bende çocuğum yok ya benim anlamam ben diyip kapattım tlfnu

X