HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Yarına kadar 1 tane kalırsa benim için yeterli. Kalmaz diye korkuyorum. Bir terslik olmaz inşallah. Bir de 3. Gün olacak diye önyargılarım da var . Ama 3. Gün olup tutanlar da çok. Hayırlısı ise olsun demekten başka duam yok hepimiz için. Gönlünüzden geçenlere amin diyorum.
Hiç üzülme canım.kaçıncı günden öte kaliteli embriyo olması.benim 2. Gün embriyosuydu ama tuttu.pozitif düşün lütfen.

Canim hic öyle 2ye 3e takilma.. bak burda 2. embriosu transferi olan iki arkadasimiz var.. suanda hamileler.. freyja1979 freyja1979 ve izmirie izmirie ..
hic umutsuzluga kapilma.. rabbim ol dedikten sonra olur..
benimde kizim var cok sükür.. oda 3. gün embriosu.. :-) o yüzden hiiiic takilma böyle seylere..
5.gün embriosu olupta tutmayanda cok..
nasip meselesi bu.. 3e 5e bakmiyor.,,
Haklısınız galiba. Çok karışık duygular içindeyim. Moralim düzeldi çook teşekkür ederim hepinize:KK54:

Yarin ver tabi.,. En gec oda yani.. hayalet cizgi erken gebeliktemi cikti? Hele foto at kizzz
.
Fotoğrafta çok zor görünüyor anca çektim ama bu var demek değil yarın kanda görecem asıl gerçeği

Eklentiler

• IMG_5947.JPG
    IMG_5947.JPG
    79,1 KB · Görüntüleme: 55
Malesef canım negatif çıktı salı yada yarın kan vercem eşime demedim gölge gbi çizgi görünüyor çok hafif buda olduğu anlamına gelmiyor tabiki negatif oluyor:işsiz:napalım nasip değilmiş beklmeye devam en azından biliyordum :63:bitane daha var onuda kışın deneriz oda olmazsa kendimi yoramam :63:ister gelsin ister gelemsin artık benden bukadar:63:
Ben anlamadım sen idrar testi mi yaptın silik çizgi çıkınca da negatif mi diyorsun :KK20: tatlım silik de olsa 2. Çizginin görünmesi hamile olduğunu gösterir kaçıncı günündü bugün

Malesef canım negatif çıktı salı yada yarın kan vercem eşime demedim gölge gbi çizgi görünüyor çok hafif buda olduğu anlamına gelmiyor tabiki negatif oluyor:işsiz:napalım nasip değilmiş beklmeye devam en azından biliyordum :63:bitane daha var onuda kışın deneriz oda olmazsa kendimi yoramam :63:ister gelsin ister gelemsin artık benden bukadar:63:
O gölge çizgi varsa bence vardır değer düşüktür canım kan vermeden ümitsiz olma bence.. hatta hiç kimse ümitsiz olmasın ben ilk günden itibaren var olduğuna hep inandım sevdim konuştum eşime her sabah karnımı öptürdüm :) öp bakayım evlatlarını dedim :anneadayı: pozitif düşünün pozitif olsun beyin gücüne çok inanıyorum ben

Selam kızlar 5 yıllık evliyim ve allah izin verirse 2 tup bebek denememiz olacak geçen sene bu aylarda tup bebek yaptırmıştım tutmuştu değerlerim daha sonra düştü ve olumsuz sonuç aldık. ama ınsalalh bu sefer ikiz olacak inaniyorum.
Inşallah canım benim de 1 yıl önce olumlu sonuçlanan bir tedavim olmuştu ama kalp atışı olmayınca aldılar şu an tedavi ile yine hamileyim henüz kalp atışını duymadık onun stresi içindeyim Rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin insallah

Inşallah canım benim de 1 yıl önce olumlu sonuçlanan bir tedavim olmuştu ama kalp atışı olmayınca aldılar şu an tedavi ile yine hamileyim henüz kalp atışını duymadık onun stresi içindeyim Rabbim hepimize hayırlı evlatlar versin insallah
Amin canım benim olumlu olacak inan kuzum dogdugu an sesini bile duyacaksın

Ç
Yok canım ben zar zor görüyorum hayalet gölge gbi fotoda hiç gözükmüyor nadir çıkmış yani üzlmüyorum artık boşa uğraşıyorum boşa umud ediyorum :kızgın:kanda çıksa çıksa 1.0 çıkar eminim yada 0.01 çıkar en azından daha fazla ilaç kullanmaycam salı 12 gün oluyor o yüzden bekleyim dedim belkide yarın veririm beklemeye ne gerek varki demi:işsiz:
çok karamsarsın sen daha kabul etmemişsin ki hamile kalmayı vücudun nasıl kabul etsin çok kızdım gerçekten düşünsene vücudun yavruları tutmaya çalışıyor beynin hayır tutmasın diyor yok öle bi dünya.. hem ben 10. Gün vermiştim ve 212 yi görmüştüm bence sende göreceksin ver bugün kanı ve önce sen İnan

Hoşbulduk. Aslında mayısta aşılama olduğumda girmiştim kulübe. Uzaktan hep okudum:kahve: İleri hareket 0 ve morfoloji 1 olduğu için doktorumuz tekrar aşılama önermedi. Kendimizi tüp bebek macerasının içinde bulduk. 5yıllık evliyim ve 3yıldır çocuk istiyoruz. Bursada pembemaviye gidiyorum. Az önce aradılar 4 embriyo oluşmuş yarın transfer olacak. Bunlardan 2 si iyi gitmiyor dediler. Üzüldüm sabah sabah.
Hic uzulme canim bol bol dua etki onlar sana evlat olarak dönsun hayirlisiyla

Ben anlamadım sen idrar testi mi yaptın silik çizgi çıkınca da negatif mi diyorsun :KK20: tatlım silik de olsa 2. Çizginin görünmesi hamile olduğunu gösterir kaçıncı günündü bugün
Canım onu ne hallerle uğraştım çektim fotoda zar zor çıkıyor çok çok silik :KK12:ben gözle bile zar zor görüyom hayalet gölge gbi buna negatif dedim çünkü çok çok düşük ihtimal ve kendimi umutlandırmak istemiyorum belki yarın değerim 0.01 çıkcak ondan azda olsa zar zor görünmüştür diye düşünüyorum yarın sabah ikinci idarar testini yapıp kahvltı edip iğne saatinden önce kanımı vercem kesin net çıkacak negatif ben baştan beri hisetmiyordum nasip değilmiş napim birtane daha var onu yaparım kışın şuan burdan kaçıp gitmek istiyorum eşimde sonucu görünce üzlecek :kızgın:ama napabilirz rabbim zamnı gelmemiş diycez zorda olsa

O gölge çizgi varsa bence vardır değer düşüktür canım kan vermeden ümitsiz olma bence.. hatta hiç kimse ümitsiz olmasın ben ilk günden itibaren var olduğuna hep inandım sevdim konuştum eşime her sabah karnımı öptürdüm :) öp bakayım evlatlarını dedim :anneadayı: pozitif düşünün pozitif olsun beyin gücüne çok inanıyorum ben
Senin tutmuştu değil mi Dmrz Dmrz suan hangi asamadaydin unuttum kusura bakma?

Haklısın canım ama ne zman öyle düşünsek ya kese bozuldu kimyasal oldu ya boş gebelik oldu yada cinsiyetine 1 hafta kala kalbi durdu onun için hiç hevesimde kalmadı umudumda ama son bi kez daha deneycem bir donmuşum daha var son şansım o ama ister istemz üzlüyor insan :cry:

X