HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Iyigeceler herkese benim test tarihim 5 temmuz ama 3 temmuzda yapmayi dusunuyorum ne dersiniz 3.gun embriyossu icin 10 gun beklemek yetmezmi. Bide bugun aksam yanlislikla 2. Coraspini ve 2. Folic asit ictim endiselenmelimiyim

Sonuc alirsin kan testinde canim.. benimde ilkinde mesela 10. günde rahatlikla cikmisti., 90lardaydi.. o yüzden bencede yarin kan testi yap.. idrar testi düsünmüyorsun dimi? :-)

Selamlar ben de dün opu oldum yarın embriyolar ile ilgili arayacaklar 8 yumurtam vardı inşallah döllenme olmuştur. Bugüne kadar bir şekilde geldik de bundan sonrası endişeli bekleyiş başladı. Herşey hepimiz için güzel olsun.

Hayirli olsun canim.. insallah hepsi sagliklica döllenir bebislerin .. Allah hakkinda hayirlisink ihsan eylesin.. bol bol dua..

Bizimkilerde adana ceyhanli aslinda aslen erzincanliyiz duy@pembehelvam:KK66:

Heee.. fark etmez dogu yemekleri harikulade güzel oluyo..
Sen yap ben gelicüüüüm :halay:

ben de senin gibiyim bu ay dondurulmuşlarla deneyeceğiz ama kendimi çok kaptırmak istemiyorum... bu iyimi kötü mü bilemiyorum

Güzel düsün her daim..
Allahtan asla ümit kesilmez..
Ümidimiz olmasa zaten yasam bize zehir olur inan ... hep ümitli ol..
Bol dua et... Allaha sigin.. ALLAH OL DERSE HIC BISEY ENGEL OLAMAZ...

yokhe yokhe güzel haberlerini bekliyorummmmm insallah :KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:
Malesef canım negatif çıktı salı yada yarın kan vercem eşime demedim gölge gbi çizgi görünüyor çok hafif buda olduğu anlamına gelmiyor tabiki negatif oluyor:işsiz:napalım nasip değilmiş beklmeye devam en azından biliyordum :63:bitane daha var onuda kışın deneriz oda olmazsa kendimi yoramam :63:ister gelsin ister gelemsin artık benden bukadar:63:

Malesef canım negatif çıktı salı yada yarın kan vercem eşime demedim gölge gbi çizgi görünüyor çok hafif buda olduğu anlamına gelmiyor tabiki negatif oluyor:işsiz:napalım nasip değilmiş beklmeye devam en azından biliyordum :63:bitane daha var onuda kışın deneriz oda olmazsa kendimi yoramam :63:ister gelsin ister gelemsin artık benden bukadar:63:
Kalk git kan ver. Kendini yiyip bitirme 3 gun.

Nasil gölge negatif oluyo kizzzz??? Hele foto at.. niye bosa üzüyon kendini hey Alllammmm.. cizgi var demek...

Amin canim aramiza hosgeldin tedavini nerede oluyorsun kacinci tedavin sorununuz nedir istersen pembehelvam senide sayfanin başina eklesin
Hoşbulduk. Aslında mayısta aşılama olduğumda girmiştim kulübe. Uzaktan hep okudum:kahve: İleri hareket 0 ve morfoloji 1 olduğu için doktorumuz tekrar aşılama önermedi. Kendimizi tüp bebek macerasının içinde bulduk. 5yıllık evliyim ve 3yıldır çocuk istiyoruz. Bursada pembemaviye gidiyorum. Az önce aradılar 4 embriyo oluşmuş yarın transfer olacak. Bunlardan 2 si iyi gitmiyor dediler. Üzüldüm sabah sabah.

Nasil gölge negatif oluyo kizzzz??? Hele foto at.. niye bosa üzüyon kendini hey Alllammmm.. cizgi var demek...
Yok canım ben zar zor görüyorum hayalet gölge gbi fotoda hiç gözükmüyor nadir çıkmış yani üzlmüyorum artık boşa uğraşıyorum boşa umud ediyorum :kızgın:kanda çıksa çıksa 1.0 çıkar eminim yada 0.01 çıkar en azından daha fazla ilaç kullanmaycam salı 12 gün oluyor o yüzden bekleyim dedim belkide yarın veririm beklemeye ne gerek varki demi:işsiz:

Yok canım ben zar zor görüyorum hayalet gölge gbi fotoda hiç gözükmüyor nadir çıkmış yani üzlmüyorum artık boşa uğraşıyorum boşa umud ediyorum :kızgın:kanda çıksa çıksa 1.0 çıkar eminim yada 0.01 çıkar en azından daha fazla ilaç kullanmaycam salı 12 gün oluyor o yüzden bekleyim dedim belkide yarın veririm beklemeye ne gerek varki demi:işsiz:

Git kan ver bence.. en sagliklisi..

Hoşbulduk. Aslında mayısta aşılama olduğumda girmiştim kulübe. Uzaktan hep okudum:kahve: İleri hareket 0 ve morfoloji 1 olduğu için doktorumuz tekrar aşılama önermedi. Kendimizi tüp bebek macerasının içinde bulduk. 5yıllık evliyim ve 3yıldır çocuk istiyoruz. Bursada pembemaviye gidiyorum. Az önce aradılar 4 embriyo oluşmuş yarın transfer olacak. Bunlardan 2 si iyi gitmiyor dediler. Üzüldüm sabah sabah.
Nasip canm inş iyi gider bir olsun bizim olsun diyoruz ya inş senin iki olur hayırlısıyla

Canim üzülme.. sonucta sana transfer olabilcek kalitede 2 tane embrio olusmus., ya hic olmasaydi? Tabiiki insan dondurmak ister geride kalanlari.. ama bunada sükür,, sonucta sende bende sadece 1 yumurta ve 1 spermden yaratildik.. tek olsun bizimle olsun.. yeterki sagliklica hayirlisini nasip etsin rabbim.

Canim üzülme.. sonucta sana transfer olabilcek kalitede 2 tane embrio olusmus., ya hic olmasaydi? Tabiiki insan dondurmak ister geride kalanlari.. ama bunada sükür,, sonucta sende bende sadece 1 yumurta ve 1 spermden yaratildik.. tek olsun bizimle olsun.. yeterki sagliklica hayirlisini nasip etsin rabbim.
Yarına kadar 1 tane kalırsa benim için yeterli. Kalmaz diye korkuyorum. Bir terslik olmaz inşallah. Bir de 3. Gün olacak diye önyargılarım da var . Ama 3. Gün olup tutanlar da çok. Hayırlısı ise olsun demekten başka duam yok hepimiz için. Gönlünüzden geçenlere amin diyorum.

Yarına kadar 1 tane kalırsa benim için yeterli. Kalmaz diye korkuyorum. Bir terslik olmaz inşallah. Bir de 3. Gün olacak diye önyargılarım da var . Ama 3. Gün olup tutanlar da çok. Hayırlısı ise olsun demekten başka duam yok hepimiz için. Gönlünüzden geçenlere amin diyorum.

Canim hic öyle 2ye 3e takilma.. bak burda 2. embriosu transferi olan iki arkadasimiz var.. suanda hamileler.. freyja1979 freyja1979 ve izmirie izmirie ..
hic umutsuzluga kapilma.. rabbim ol dedikten sonra olur..
benimde kizim var cok sükür.. oda 3. gün embriosu.. :-) o yüzden hiiiic takilma böyle seylere..
5.gün embriosu olupta tutmayanda cok..
nasip meselesi bu.. 3e 5e bakmiyor.,,

X