HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Âmin canım darısı tüm isteyenlerin Başına bizlerin de sağlıkla devam eder inşallah. Tsh'a haftaya gene bakacakmış ona göre ilaç verecekmiş foto aldım Canım ama öyle küçükki :emir_bebek:
Allah bağışlasın canım, albümün ilk fotosu geldi desene :)
jeliboni jeliboni canım hersey yolunda mi napiosun? Bi değişiklik var mı neler hissediyorsun taze anne adayı
Canım iyiyim şükür sen nasılsın? Tüm gün gezdim gölbaşında fıldır fıldır.. daha şimdi geldim oturdum eve.. sende ne var ne yok? Göğşen hocada muayene nasıl geçti ne dedi??
Tedavi süresince çay kahve asitli şeyler ağrı kesici cinsel ilişki vs yasak dedi doktor
Peki ne yiyip içeyim sizce sizler neler yapıyorsunuz acaba sağlıklı beslenme adına
Ceviz süt vs gibi
Canım ben bol bol meyve kaynatp soğuk soğukiçtim sağlıklı oluyor baya.. vişne kaynat erik kaynat at dolaba soğuk soğuk iç.. bu sıcakta her şey yasak insan içecek bişey bulamıyor

Iyigeceler herkese benim test tarihim 5 temmuz ama 3 temmuzda yapmayi dusunuyorum ne dersiniz 3.gun embriyossu icin 10 gun beklemek yetmezmi. Bide bugun aksam yanlislikla 2. Coraspini ve 2. Folic asit ictim endiselenmelimiyim

Yüz üstü uyuyamaz mıyım ? Her ayrıntıyı düşünüyorum istemsizce.Doktorum transferi unut ye iç keyfine bak demişti halbuki.

Selamlar ben de dün opu oldum yarın embriyolar ile ilgili arayacaklar 8 yumurtam vardı inşallah döllenme olmuştur. Bugüne kadar bir şekilde geldik de bundan sonrası endişeli bekleyiş başladı. Herşey hepimiz için güzel olsun.

Selamlar ben de dün opu oldum yarın embriyolar ile ilgili arayacaklar 8 yumurtam vardı inşallah döllenme olmuştur. Bugüne kadar bir şekilde geldik de bundan sonrası endişeli bekleyiş başladı. Herşey hepimiz için güzel olsun.
Merhaba tedaviniz hayirli olsun vuzel guzel dollensinler

Doğru diyonda canım okadar şeyden sonra insan olumsuz düşünüyor ister istemz birde ben hep duamı ediyorum rabbime sığındım o beni benden iyi biliyor ama kendimide ümitlendirip heveslendirmek iatemiyorum çünkü daha çok üzlüyorum öyle en azından bunda daha da tecrübe edindim kendimi olumsuza hazırladım üzlmem yıpranmamk için en azından bir umudum daha var bu olmazsa o olur inş diyorum hayırlısını istiyorum çok şükr ne deyim yarın öğrencem olmadığını ama çok üzlmeycem en azından biliyordum derim :dua:
ben de senin gibiyim bu ay dondurulmuşlarla deneyeceğiz ama kendimi çok kaptırmak istemiyorum... bu iyimi kötü mü bilemiyorum

Iyigeceler herkese benim test tarihim 5 temmuz ama 3 temmuzda yapmayi dusunuyorum ne dersiniz 3.gun embriyossu icin 10 gun beklemek yetmezmi. Bide bugun aksam yanlislikla 2. Coraspini ve 2. Folic asit ictim endiselenmelimiyim

Canım benim de 3. Gün embriyosuydu ve 10.günde çıktı kan testinde.. eğer tuttuysa çıkıyor, değer biraz düşük olabilir ama sonuçta onuncu güne göre değerlendiriliyor.. normalde 12.gün kan testinin 50-100 değerlerinde olması normaldir dedi doktorum, ona göre kendi değerini hesaplarsın

X