HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Bence ilk güne göre baya topladım ise başlamak iyi geldi. Baksana bi se olmamis gibi hala haziran tüp bebek topikindeyim. Atın beni. Ben artık 2017 eylül tüp bebek yapriranlar topikinde olurum .

Ask olsun.. tabi burda olucan.. beraber ciktik bu yola.. anca beraber kanca beraber.. yilmak yok..
iyi olmana sevindim... hayirli sonuclar alirsin insallah canim.. nasipte neyse o ...

Bunu ShinSeGi söyledi....

Doğru söylüyorsun valla ne zayıfmışım dedim ben de çok kızdım yarın gidicem kan vericem söz
yok canım zayıflıktan değil o, o kadar hassas bi dönem geçiriyoruz ki.. sadece kullandığımız ilaçlar bile bizi farklılaştırıyor.. kanını ver sabah, güzel hayırlı sonuçlarla gel, gelelim inşallah

Kızlar merkezdeki hemşireyle görüştüm. Bütün iğnelerini bir önceki günle aynı saatte yap dedi. Akıntı adet ağrısı çok normal dedi. Rahat olun zihniniz çok önemli bu süreçte dedi. Rahatlatmaya çalıştı ama ben kafamı kesip yaşamak istiyorum şöyle bir 15 gün. Çok pimpirikliyim ya

kendin kesemezsen ben kesecem kafanı zaten :) az kaldı :) rahat ol kuşburnum, rahat ol çikolatalı pastam..

Burda hamile arkadaşlara sormak istiyorum. Siz çok mu rahattınız bu süreçte? Onun sayesinde mi hamile kaldınız?

İnşallah canım benim herkes için hayırlısı olsun benim 8. denemem bir kimyasal dışında hiç tutunamadı bile bi de tavan yapan hormonlarla biraz abartmış olabilirim gerçekten affınıza sığınıyorum tabi ki bu yolda yılmak yok devam edicez hamişlerimizle mutlu olucaz

Estagf. Canim... bu yolda bütün duyular normal.. hic özürlük bir durum degil yani...

Aglicaz... ama Allahin izniyle yine toparlanicaz! Ümkt kesilmez rabbimden..
en saglikli sonucu kan vermek...

hayırlısıyla tez vakitte yüzün gülsün bebişin sağsalim doğsun inşallah canım..

yarın kan verecekler listesi: Adige_ melikosss ve beennn

ayyy cnm hoşgeldınn sen nerde tedavi göreceksınnn bende cumartesı yada pazar başlarım sanırım
ama benım dondurulmuş transfer olacak
Ali Rüştü ERGÜR doktorum yakın bir arkadaşım onunla ilk denemede hamile kaldı. Tabi vesile ama nasip :) koşuyolunda park15 muayenahanelerinde işin tuhaf yanı maliyet hakkında net bir bilgim bile yok girdim bir tünele Allah sonunu hayıra çıkarsın:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…