HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Maalesef tr deki bana gün asiri bilgi vermiyorlar.. :110: bu yüzden 5. güne kadar beklemedeyim.. bu sürec beklemesi yani cok zormus hic bir bilgim
Yok suanda cünkü kaci döllendigine dair bile bilmiyorum bisey ., :KK43::KK43: insaAllah sagliklica gelisimleri olur.. 5. güne kadar gelirler insaAllah.. beklemedeyimmyani anlayacagin.. :işsiz:
Insallah hepsi guzel guzel gelisir canim allahin izniyle

[QU="yagmurcuk80, post: 51696177, member: 834704"]Carsamba transfer isallah kizlar. 5. Gun dondurulmus 2 embirio. Dualariniz eksik olmasin.[/QUOTE]
hayirli olsun tedavin cnm. yumurtalar yeni mi toplanip donduruldu yoksa kızın zamanindaki tedaviden mi kalma? ne güzel o kadar ugrasa ragmen melegine kavusmussun darısı başımıza. cikolata kistin kac cm di de alindi? tekrarlama oldu mu? gerci tupler alindiysa tekrarlayacak gecis alani olmaz dimi
Tekrarladi cnm. Tuple kistin alakasi yok yumurtayla ilgili. Evet 6 sene onceki embiriolarla basladik. Carsamaba 14 haziran transfer nasipse.

Canim benim kullandigim vitamin ilacı adı Vinalacimmunitum... bak bi netten

Vinalac çok iyi bir vitamin bizzat eğitimini aldım, içinde yeterli folik asit var ayrıca almana gerek yok, artı hamileler için gerekli tüm vitaminler artı iyot var, içinde iyot olan tek vitamin bebeğin beyin gelişimi için iyot çok çok önemli o yüzden gönül rahatlığı ile kullan ayrıca probiyotik de var içinde ben de kullanıyorum.

Arkadaşlar merhaba!Ben de bugün gittim kontrole 4 yumurtam gelişimi iyi görünüyormuş.Biri kocaman olmuş 22 mm:)E2:1360 bugün öğlen muayeneden hemen sonra çatlama önleyici iğne yaptırmamı istedi doktorum.orgalutran ve merional hemen alıp yaptırdım.İnşallah kendiliğinden çatlamamıştır:KK43:Bu akşam 10.30 da çatlama iğnesi vurulacak cumartesi sabah 9.30 da yumurta toplanacak.Anestezi ile olacak opu olanlar tamamen bayıldınız mı?İşlem sırasında ağrı hissettiniz mi?

Hadi hayirlisi canim .. maskeyle anestezi igneden kolay.. cuuuup uyuyosun 15 dakikaligina.. sonra uyaniyorsun.. benim 2 gün adet agrisi gibi sancim oldu ama dayanilcak gibi yani.. korkma.. saglikli yumoslarin olup döllensin hepsi saglikla canim.. hic korkma.. misil misil uyucan :-)

Slm kızlar, ben de bu ay 2. Tedavime başladım. İlki ocak ayında tuttu fakat kalp atışı olmayınca düşük yaptım. Bugün iğnelerimin 6. Günü puregon 300 ve merional 150 kullanıyorum, bugün kontrolüm vardı büyük olasılıkla pazartesi yumurtalar toplanacakmış. Hepimizin şansı açık olsun. Bu arada en yaşlı benim sanırım yaş 39

Canim aramiza hosgeldin ilk sayfada
Listemiz var katilmak istersen eklerim
Senide.. bugün bi kac arkadas seninle ayni igne gününde.. :-) paralel gidiyorsunuz..
kolay gelsin..

Carsamba transfer isallah kizlar. 5. Gun dondurulmus 2 embirio. Dualariniz eksik olmasin.
Nerelerdesin canimmmmm merak ettim
Seni.. Ayyyyy ilk tarih belli oldu desene.. hemen tedavi özelliklerine yaziyorum ilk sayfaya..
Heyecan dorukta..

Kizlar transfer gunlerinizi ve test tarihlerinizi yazin. Benim14 haziran carsamba transfer. 26 haziran test.

Yaziyorum ilk sayfaya..

Vinalac çok iyi bir vitamin bizzat eğitimini aldım, içinde yeterli folik asit var ayrıca almana gerek yok, artı hamileler için gerekli tüm vitaminler artı iyot var, içinde iyot olan tek vitamin bebeğin beyin gelişimi için iyot çok çok önemli o yüzden gönül rahatlığı ile kullan ayrıca probiyotik de var içinde ben de kullanıyorum.
Sen bayagi biliyorsun canım masallah

Iyi geceler hanımlar ben nisan ayında opumu oldum şiddetli ohss yüzünden transferim yapılmadı 5 adet 5. gün embriyosu donduruldu.Geçen ay kanamam olduğu için transfer yapılmadı.Kısmet haziranaymış bugün adetin 21. günü lucrin 3.75 iğnemi oldum adet olmayı bekliyorum tekrar :KK49:
Hayırlısı olsun tedavin beklemek de zor olmuştur,umarım bu ay sana uğurlu gelir de bebişin sımsıkı tutunur.Anladığım kadarıyla benzer bir süreçten geçiyorum,şiddetli OHSS e2 değerinden mi anlaşılıyor acaba,bnm doktorum da bu ay transfer yapmayabiliriz diyince şoktan bir şey soramadım

Arkadaşlar merhaba!Ben de bugün gittim kontrole 4 yumurtam gelişimi iyi görünüyormuş.Biri kocaman olmuş 22 mm:)E2:1360 bugün öğlen muayeneden hemen sonra çatlama önleyici iğne yaptırmamı istedi doktorum.orgalutran ve merional hemen alıp yaptırdım.İnşallah kendiliğinden çatlamamıştır:KK43:Bu akşam 10.30 da çatlama iğnesi vurulacak cumartesi sabah 9.30 da yumurta toplanacak.Anestezi ile olacak opu olanlar tamamen bayıldınız mı?İşlem sırasında ağrı hissettiniz mi?
Hadi hayırlı haberleri bekliyoruz,hemşire bana tamamen bayılmayacaksın hissizlik olacak söylenenleri anlayıp yapabilirsin demişti yaşayıp göreceğiz artık

Hayırlısı olsun tedavin beklemek de zor olmuştur,umarım bu ay sana uğurlu gelir de bebişin sımsıkı tutunur.Anladığım kadarıyla benzer bir süreçten geçiyorum,şiddetli OHSS e2 değerinden mi anlaşılıyor acaba,bnm doktorum da bu ay transfer yapmayabiliriz diyince şoktan bir şey soramadım
E2 değerime bakılmadı.Doktorum pkos olduğum için önceden anlatmıştı böyle bir ihtimal olduğunu, karnım şişti gerginleşti ve su topladı biraz sıkıntılı bi durum.Folukül sayısı da çok fazlaydı (40 dan fazla görünüyorlardı.) İnşallah hepimizin kucağı dolar. :dua: Bende ilk başta çok üzülmüştüm ama bebek tutunursa ohss daha da şiddetleniyormuş,anne için zulüm yani.Hem dondurulmuş embriyo ile gebelik şansı artıyormuş.:halay::halay::halay:

X