HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Bencede sat canim.. insaAllahda satarsin.. gelsin ikizlerrrrr

Hahahah.. ay iyi güldüm canim ya.. sekiz.. uuufff milli piyango gibi olur

olumsuz bi durum olsa zaten haber verirlerdi cnm haber yoksa bu iyiye işaret

InsaAllah canim insaAllah beklemek coooook zor.

ahahaha :) siz yine de dikkatli olun ne olur ne olmaz

Arkadaşlar merhaba!Ben de bugün gittim kontrole 4 yumurtam gelişimi iyi görünüyormuş.Biri kocaman olmuş 22 mm:)E2:1360 bugün öğlen muayeneden hemen sonra çatlama önleyici iğne yaptırmamı istedi doktorum.orgalutran ve merional hemen alıp yaptırdım.İnşallah kendiliğinden çatlamamıştırBu akşam 10.30 da çatlama iğnesi vurulacak cumartesi sabah 9.30 da yumurta toplanacak.Anestezi ile olacak opu olanlar tamamen bayıldınız mı?İşlem sırasında ağrı hissettiniz mi?

Slm kızlar, ben de bu ay 2. Tedavime başladım. İlki ocak ayında tuttu fakat kalp atışı olmayınca düşük yaptım. Bugün iğnelerimin 6. Günü puregon 300 ve merional 150 kullanıyorum, bugün kontrolüm vardı büyük olasılıkla pazartesi yumurtalar toplanacakmış. Hepimizin şansı açık olsun. Bu arada en yaşlı benim sanırım yaş 39

maske anesteziyi hiç duymadım bana normal anestezi verdiler kendime geldiğimde yatağımdaydım size de aynı şekilde yaparlar korkmayın bence nerede yaptıracaksınız

hadi hayirli olsun cnm. opu işlemi cok kolay tamamen bayiltiyorlar en fazla yarim saatte bitiyor işlem. anestezinin etkisi bende 1 saatte anca geciyor 1 saat sersem gibi oluyorum:) opu sonrasi bi kac gün benim kasiklarda hafif ağrı oldu özellikle wc deyken filan. ama cogu kiside hic bi agri olmamis

15-20 dakikalık bir operasyon, deliksiz uyuyorsun hiçbir şey hissetmiyorsun , şimdiden hayırlı uğurlu olsun inşallah:)

tedaviniz hayırlı olsun, inşallah tez zamanda bebişlerinize kavuşursunuz.. yaş olarak da gözünüzde büyütmeyin, bizim çağın modası 40ında anne olmak.. olumlu düşünmek lazım :)

Teşekkür ederim, haklısın geç evlenince böyle oluyor, kızım olursa erkenden evlendiricem:))))

Peki 35 yaş altı misin ve ilk deneme mi. Ben iki tane transfer etmesini istiyorum. Konuşmanın hoca ile ama verilen bi kağıttan 35 yaş altı ilk deneme için 1 embriyo transfer edilir diyor.

Ankara Başkent Üniversitesi Hastanesi mi canım. Hangi doktor

Peki 35 yaş altı misin ve ilk deneme mi. Ben iki tane transfer etmesini istiyorum. Konuşmanın hoca ile ama verilen bi kağıttan 35 yaş altı ilk deneme için 1 embriyo transfer edilir diyor.
32yasindayim canim.banada öyle demişti ama benim dondurulucakta kalmadığı için bide 3.gun embriyosu olunca ben istyrm dedim hocadakabul etti.

Hayirlisinolsun insallah canim bizde adanaliyiz aileler burada is icabi sehirdisinda oturuyz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…