HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Dediklerine harfiyen katiliyorimmcanim.. allah sabrimizi bu yolda arttirsin.. insaAllah hepimiz güzel sonuclar aliriz..

merhaba arkadaşlar benim de tedavim geçen ay başlayacaktı aslında ama doktorum bazı tahliller vermişti hem onlar için hem de tedaviye başlamadan önce psikolojik destek almamın iyi geleceğini düşündüğü için bu aya kaldı. adet olunca başlayacağım rabbim nasip ederse. 5 kere kliniğin psikoloğu ile görüşmem oldu kızlar çok rahatladım, kafamda çok belirsizlik vardı çok korkuyordum ama sağolsun çok yardımcı oldu o bana. tabi benim bir de vajinismus sorunum var psikoloğumla bunun için de görüşüyoruz eğer bunu yenersek daha kolay olacağını muayenelerde anestezi almak zorunda kalmayacağımı söyledi. şuan egsersiz ödevleri veriyor dua edin nolur şunu halledelim 1 ya da 2 görüşme sonra doktorla beraber muayene edebilirz dedi inşallah yapabilirm

Kizlar bi yerde bir sey okudum dikkatimi cekti tup bebek yaparken e2 ne kadar yuksekse o kadar iyiymis bebegin tutunmasi icin ilk defa duydum dogrumu bilgisi olan var mi?
yok cnm yaa e2 aşırı artarsa ohh olma riski artar herseyin bi siniri var elbet :) yumurta sayisi ve kalitesi e2nin artmasini sagliyor o yuzden öyle demislerdir

bence e2 normal gidiyor cnm kafana takma sakin. ben önceki tedavilerde cedrotide igne kullandim catlama önleyici olarak aslinda rutin olarak herkese veriliyor ama ben gecen ay yüksek doz depo seklinde baskilayici igne kullanmıştım ondan doktor bu sefer baskilayici igne vermedi eğer lh yüksek cikmazsa vermicek

Canim cok zor sürec bunu jepimiz biliyoruz.. bide skntin varmis.. insaAllah sana sifa olur bu konusmalar .. Allah yardimcin olsun..
Hosgeldin aramiza..
Dilerim sende bu ay tedavin ile baslarsin ..

Ben de ilk ignemi dun vuruldum.
hadi hayırlı uğurlu olsun canım ikimiz de aynı gün başladık tedaviye.. bebişlerimizi sağlıklı sıhhatle kucaklayacağımız günleri de görelim inşallahh :)

vitamin değeri için test yapmadi ama dedik ilaçları kullacagkz mecbur. Sadece kafama takılan ekstra folik asit kullanmalı miyim. Bugün doktora sormayı unuttum
bence kullanırsın, yarın sor göğşen hocaya o da gerek görürse söyler zaten..
evet çatlama önleyici iğne veriyorlar ben de kullanmıştım daha evvel.. tüm yumurtalar onların kontrolünde olsun hiçbiri tek başına çatlamaya kalkmasın istiyorlar bu dönem cinsel ilişki yasak biliyorsunuz, içeride onlarca yumurta oluyor tüm kontrol onlarda olması gerek..

Sabirsizlikla Regl olmayi bekliyorum canim sen nasilsin bebislerin gelisimi nasilmis:))

Maalesef tr deki bana gün asiri bilgi vermiyorlar.. bu yüzden 5. güne kadar beklemedeyim.. bu sürec beklemesi yani cok zormus hic bir bilgim
Yok suanda cünkü kaci döllendigine dair bile bilmiyorum bisey ., insaAllah sagliklica gelisimleri olur.. 5. güne kadar gelirler insaAllah.. beklemedeyimmyani anlayacagin..

evet adanadayım benimde birkaç tanıdığım başkentte yaptırdı bir arkadaşımın ilk denemede tuttu diğer arkadaşım 2. denemesini yine başkentte yaptırıyor baya detaylı testler tahliller istemişler bende ay sonu gideceğim kısmet artık inşallah olur bu defa gunes0101

benım e 2 adetın 2. gunu 45 ti.ıgnenın 5 gunu 490 lardaydı.ignenın 8. gunu 800 kusurlardaydı.sonra bakılmadı ama.9 yumurta toplandı 6 olgun 3 u döllendı.2 de trnsfer edıldı.dıgerı gelısmedı 4. gunden sonra dondurulmadı.

Gonopeptyl- catlatma ignesini vurulduktan sonra, 36 saatten önce yumurtalarin catlamamsini önlüyor canim
yavvv bu doktorlarda raporu görünce nasıla rapor karşılıyor diye bi sürü ilac aldiriyor raporsuz alacagim ilacla ayni paraya denk geliyor nerdeyse gecen tedaviden de ilaclar kalmıştı elimde... inşallah hamile kalirsam cüzi bi fiyata saticam artik birine

ben o yasağı deldim gerci bana doktor yasak filan da demedi ya... hata aksam esimle espirisini yaptik catlama önleyici igne kullanmiyorum suan, esim bi de kendiliginden catlarmis yumlarin hepsi bebek olurmis sekizimiz olurmus diyo dur dedim agzini hayra ac...
gerci nerde bizde o şans öyle bisey olsa benim biri bile tutmaz kesin

olumsuz bi durum olsa zaten haber verirlerdi cnm haber yoksa bu iyiye işaret

Asıl benim e2 yerlerde ignenin 9. günü bugün e2 284. baskilayici tedavi gördüm ben sanirim ondan. bakalim doktor ne diyecek... tahminimden uzun sürecek heralde benim tedavi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…