HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Bu arada beni de listeye eklerseniz sevinirim.

Yelne
Yas: 35
Deneme: 2. Deneme (ilkinde yumurta toplanamadi)
Sebep: AMH 1.26 + morfoloji %8
Merkez-Doktor: Yurtdisi
Tedavi Özellikleri: kisa protokol, Pergoveris

Ben bir türlü yazamadım çünkü ağrıdan sağdan sola dönmekte bile zorlanır oldum Yarın yine kontrolüm var tahminimce cuma ya OPU ya çağıracaklar
Çok geçmiş olsun canım. .. ağrı olmana üzüldüm. Sonu inşallah hayırlı ugurlu olur... inşallah yüzün güler. .. 4. Günüm benimde iğnede ... Bu aksam 5. Yapacam. Yarın kontrolü var kan ve ultrason. E2 salı günü 165 di bakalım yarın ne cikacak. Senin e2 kaç canım. Bir de nerde tedavi oluyorsun

selamm, ben daha inziva sürecindeyim. ilk deneme sonrası kimyasal gebelik sonucu geç adet oldum mayıs sonunda. Çok az oldu kanama ama gün olarak uzun sürdü. Şimdi bu ayı pas geçeceğim haziran sonundaki adetimde dondurulmuşla 2. denemeyi yapıcaz. Sizin gelişmelerinizi heyecanla takip ediyorum. Umarım hepinizden güzel haberler gelir:)

Ben dün gittim kontrole ilaçlara devam ve yarın tekrar kontrol istedi.Opu muhtemelen cumartesi veya pazar olacakmış.Benim yumurta sayım az olduğundan çok ağrı vs yok şişkinlik var sadece.Senin sorunun neydi?

Ben bir türlü yazamadım çünkü ağrıdan sağdan sola dönmekte bile zorlanır oldum Yarın yine kontrolüm var tahminimce cuma ya OPU ya çağıracaklar

Ah canim benim ya.. cok gecmis olsun.. benimde ara ara kasiklarimda sanci oluyodu ki 10 folikül vardi.. senin belki 20.. Allah yardimcin oldun.. ne zaman kontrole gifiosun?

Merhabalar,
Ben de yarin ikinci defa tedaviye basliyorum. Herseyin guzel olmasi dilegiyle...

Aramiza hosgeldin canim.. hemen ekliyorum listeye..

Hakkinda hayirlisi olsun canim..

Dualarımız seninle,her şey güzel olacak inşallah ilk müjdeli haberi senden alacağız

Aaamin canim insaAllah hepimiz güzel haberler verelim burda..

Bizde seni takip edicez canim arada yaz bizeee.. haziranin sonuna surda ne kalmis kiiii..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…