HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Aman

Ne bileyim iyice psikopata bağlamaya başladım. Canım sen çalışıyorsun demi. Ne yapacaksın transferde sonra izin işini. ... pazartesi esin gelsin dedi bana hemşire rapor için. Ama 3 gün mu yazar ki.
Tatlım 10 güne kadar yazıyorlar ama bence 3-4. Günden sonra başlayabilirsin ama önemli olan senin ne düşündüğün nasil hissettigin ben kendimi bildiğimden 10 gün rapor aldım için rahat etmezdi yoksa

Tatlım 10 güne kadar yazıyorlar ama bence 3-4. Günden sonra başlayabilirsin ama önemli olan senin ne düşündüğün nasil hissettigin ben kendimi bildiğimden 10 gün rapor aldım için rahat etmezdi yoksa
22 haziran da iş yerinde sertifika programım için sınavım var. Pazartesi doktor ne diyecek bakalim

Cumartesi transferim oldu. 4 gün ev de durup 5. Gün ise baslarıim heralde...

Aman

Ne bileyim iyice psikopata bağlamaya başladım. Canım sen çalışıyorsun demi. Ne yapacaksın transferde sonra izin işini. ... pazartesi esin gelsin dedi bana hemşire rapor için. Ama 3 gün mu yazar ki.
Evet canım çalışıyorum.. rapor istediğin kadar yazıyorlar ama ben akademisyenim zaten izin sıkıntı olmuyor çok şükür..

Kızlar beta hcg 42 çıktı galiba hamileyim
Hayırlı uğurlu olsun canım tebrkler :) :)

Kızlar beta hcg 42 çıktı galiba hamileyim

Wuuuw.. harika hanilesin ne galibasi kacinci günün.. 2 tanemi transfer oldun? Tebrikler darisi basimizaa...

Kizzzz ben sana yazdim pembe dedim sensiz vuralarin tadi yok ben geldim ama sen yoksun dedim ya

Canikombende yazdim huuuu dedim burdayim dedim.. hec geri yazmadin
Küstümmmm..

Selam kızlar ben de erken gebelik testi sipariş verdim :)

Sende bizdensinnnn ne zaman yapican pekiiii...

22 haziran da iş yerinde sertifika programım için sınavım var. Pazartesi doktor ne diyecek bakalim

Kuzum sen nirde calisiosun?

Test uygun geldi ama pahalıya almışım heralde.Ya bilemiyorum ki ne zaman yapmak lazım.Benim durum biraz karışık iki ayrı tarih var sizce ne zaman yapsam ki?Bu arada ben bugün duş aldım yarın da işe başlıyorum tamamen normal hayata döndüm galiba..salı ve perşembe transfer olmuştum.

Benim stresle başa çıkmakta bi yolum var hep olumsuzu düşünürüm minumum ümit,olumlu olursa ne ala..yarından cumaya kadar dalarım çalışmaya unuturum araya bayram girer derken diğer hafta test günü gelir,ama sanırım erken gebelik testini yapabilirim haftaya cuma veya cumartesi.

Insallah carcabuk gecer beklemek zor calisinca daha kolay gecer sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…