HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ümidini asla yetirme canim... yoksa hep kendine eziyet edersin.. inan bende 2. günden itibaren tamamen normal hayatima döndüm.. kizim var,. 11 kilo.. onu kaldiriyorum yani... cünkü ben tammen Allaha teslimim... O Ol dedikten sonra., takla atsamda bisey olmaz ...

PembeHelvam salca gondereyimmi salça:))

Oooffff adanali.. ben gercekten siparis isticem senden... cep no at özelden

Merhaba, benim de yarın öğleden sonra transferim var..ama ben ertesi gün okula gidecem malum öğretmenlerin seminer dönemi..sorun olmaz diye düşünüyorum ..doktorum da sorun olmaz dedi

Canim.. hosgeldin .. insallah sana ski ski tutunut bebislerin.. donmus mu taze mi? Kactane? Ve kacinci gün embriosuuu...

Canım çok sevindim inan sabahtan beri aklımda ama telefona bakabilecek durumda değildim. Harika bir haber bu Allah tamamına erdirsin inşallah.

teşekkür ederim hepinize. 2 denemem , Nisan ayında dondurulmuş iki embriyom var, biri 6 biri 10 hücreli 3.gün embriyosu

O

OHhh.... hayırlı olsun canım. Esin mi bakıyor. . Ama ilk günden sonra kalk bence . Benim de. 2.Günüm. Yemeğimi kendim hazirkayıp yedim bugün. Balkona çıkıyorum. Falan.
Yok görümcelerim bakıyor :) yemek için bile kaldırmıyorlar 3gün yat diyorlar sonrasında da iş yaptırmazlar ama bahçede falan dolaşırım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…