haziran anneleri 2009

s.d.34

annesinin minnoşu:)
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2008
2.746
172
herkese slm adetime 4gün var bugün test yaptım ikinci çizgi silik çıktı ama çıktı hamileyim şimdi kan testi yaptırcam ondada çıkarsa haziran annesi olcam rabbim nasip ederse tabiki

kızlar bende çift çizgiyi bu ay gördüm çok şükür ama kan testi yaptırmadım haadi hayırlısı olsun

tebrik ederim kızlar inşallah rabbim sorunsuz bir hamilelik geçirmenizi sağlar
bende ilk öğrendiğimde 5 eylüldü sanırım

Kizlar hayirli olsun çok sevindsim çok güzel bir haber ya bu ben kendimi hatirliyorumda ne ağlamiştim sevinçten ah ah şimdi ise kollarimdfa allah herkese nasşpeylesin böyle güzel günleri haberleri inşallah sonuna kadar gelirsiniz sağlicakla ... Bende 28 eylülde öğrenmiştim ...

Inş kizlar rabbim bebeklerimizi sağlicakla kucağimiza almayi nasip etsin kizlar benden biraz kahverengi bi kaç damla herkes tutunurken olur önemli deil bi arkadaşta tutunamamiş ondandir diyo çok gelmedi çok az bişey olurmu sizce

öyle bir akıntı bendede olmuştu canım
sen yinede çok dikkat et kendine aman ağır birşeyler kaldırayım deme

bende senin gibi test silik şüpheli çıktı dayanamadım arkadaşıma rica ettim gece yarısı beta hcg baktırdım sonuç:269 ÇOK MUTLUYUM UÇUŞUYORUM umarım sende sonucu olumlu alırsın bir an öce ama mutlaka baktır

oyyy hayırlısı olsun yeni hazıran anneleri..................

bende nisan annesiyim

hepimiz bebişlerimizi saglıkla kucaklarımızda görürüz inşallah

kızlar bugün kesemizi gördük 4+3müşüz doktordan gelen yeni hamişler sizde yazmayı unutmayın rabbim hepimizinkine sağlık sağlık sağlık versin isteyen herkese nasip etsin inş

merhaba kızlar benımde SAT ım 28 ağustos ve salı günü ilk randevum var s.d ilk randevuyu bıraz anlatırmısın cok merak edıyorum

canımm benimde sat 30 ağustos bugün kan tahilili sonucumla öğrendim hamiş olduğumu bende haftaya gitmeyi düşünüyorum doktora

benimde 30 oğustosta kızlar minicik yarım santimmiş bide internetteki hesapla yanlış çıkyo benim üç gün az çıktı heycandan bayılcaktım

ya kızlar bende ınanılmaz korkuyorum dış gebelik kimyasal gebelik falan

kızlarr ilk doktor kontrolümü yaptım cumartesi günü 6,6 mmlik kesem var çok şükürr.hayırlısıyla kalp atışınıda duyarız inşallahh..başka gidenler var mı kızlar??

ben 14 ekimde gitçem 6+7 olcaz allah nasip ederse bizde kalp atışalarını görcez inş herkes yazsın giden arkadaşlar benimde 5.63 en son kesemiz

bende 24 ekimde ikinci kontrole gitcem inşallahh..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…