haziran anneleri 2009

:lepi::lepi:kizlarr burdasinizz buldumm sizii:lepi:eee hamisliknasil gidiyoooo ..kimse daha bizimm sayfaya ugramiyooo ende bakimm dedimm izimkilerr nerde n yapiyo diyeeee.hadii sizlere kolay saglikli hamislikler diliyorumm hepinizi opuyorummmŞeniz

:lepi::lepi:kizlarr burdasinizz buldumm sizii:lepi:eee hamisliknasil gidiyoooo ..kimse daha bizimm sayfaya ugramiyooo ende bakimm dedimm izimkilerr nerde n yapiyo diyeeee.hadii sizlere kolay saglikli hamislikler diliyorumm hepinizi opuyorummmŞeniz

saol cnm şükür herşey iyi gidiyo

merhabalar arkadaşlar bende mübarek ramazan ayında hamile kalmışım çok şükür 7 ekim gecesi 2 test yaptım çift çizgiyi gördüm ertesi sabah yine yaptım yine çift çizgi çok şükür allahıma inşallah tatlı ballaı geçer kan testi yaptırmadım 2 hafta sonra doktora gidicem kısmetse allah herkese tüm isteyenlere versin......son adet tarihim 10 eylül benimle olan arkadaşlar varmı?

merhabalar arkadaşlar bende mübarek ramazan ayında hamile kalmışım çok şükür 7 ekim gecesi 2 test yaptım çift çizgiyi gördüm ertesi sabah yine yaptım yine çift çizgi çok şükür allahıma inşallah tatlı ballaı geçer kan testi yaptırmadım 2 hafta sonra doktora gidicem kısmetse allah herkese tüm isteyenlere versin......son adet tarihim 10 eylül benimle olan arkadaşlar varmı?

cnm doktora gidince haber ver hayırlı oslun

12 eylülde benım son adet günümdü canım aramızda 2 gün var yani.ilk doktora ne zaman gitmelıyım arkadaslar erkenmı ne yapayım bana bı akıl verın lütfen.siz ne zaman gittiniz kaç günlükken.benım 9 eylulde öğrendım hamişliğimi.

12 eylülde benım son adet günümdü canım aramızda 2 gün var yani.ilk doktora ne zaman gitmelıyım arkadaslar erkenmı ne yapayım bana bı akıl verın lütfen.siz ne zaman gittiniz kaç günlükken.benım 9 eylulde öğrendım hamişliğimi.

cnm ben adetimden 3 gün sonra girdim çıktı ultrasyonda

arkadaslar hepinizi tebrik ederim ben son adet tarihime gore 5+3 lik hamileyim, fransada yasiyorum burda genelde gebeligin 3.ayina denk gelen tarihte ilk randevuyu veriyorlar esim dr. hamile kalinca gelin demisti falan diyerek p.tesi gunune randevu aldi kese ve kalp atislarini gorebilirmiyiz sizce p.tesi gunu 5+5 oluyoruz, bide benim hic bi belirtim yok ne migdebulantisi ne aserme nede baka bisey rahat bi hamilelik gecirdigime sevinemiyorum bazen bebegimin varligini bi sekilde hissetmek istedigim icin herhalde,
internette okudugum yazilarda migde bulantisi yasamadiginiz icin daha az hamile sayilmazsiniz aksine sevinmelisiniz rahat bi hamilelik gecirdiginiz icin diyo
Insallah hepimiz saglikla kucagimiza aliriz kucuk meleklerimizi

arkadaslar hepinizi tebrik ederim ben son adet tarihime gore 5+3 lik hamileyim, fransada yasiyorum burda genelde gebeligin 3.ayina denk gelen tarihte ilk randevuyu veriyorlar esim dr. hamile kalinca gelin demisti falan diyerek p.tesi gunune randevu aldi kese ve kalp atislarini gorebilirmiyiz sizce p.tesi gunu 5+5 oluyoruz, bide benim hic bi belirtim yok ne migdebulantisi ne aserme nede baka bisey rahat bi hamilelik gecirdigime sevinemiyorum bazen bebegimin varligini bi sekilde hissetmek istedigim icin herhalde,
internette okudugum yazilarda migde bulantisi yasamadiginiz icin daha az hamile sayilmazsiniz aksine sevinmelisiniz rahat bi hamilelik gecirdiginiz icin diyo
Insallah hepimiz saglikla kucagimiza aliriz kucuk meleklerimizi

cnm aynı bende hiç hamile gibi deilim mirmirmirmir

uff aslinda oh ne iyi diyorum cok rahat bi hamilelik geciriyorum o kadar iyiki hamile oldugumu unutuyorum :) ama yinede acaba ters giden bisey mi var diye aklimada gelmiyor degil p.tesi insallah goruruz normalde 5. haftanin icinde kalp atislari basliyormus umarim kalp atislarinida duyabiliriz o zaman icim rahat edecek varligina inanacam

arkadaslar hani 5+3falan diyosunuz ya ben anlamıyorum 5 ne 3 ne çok fransız kaldım malum ilk bebeğim bilmiyorum bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp dıye düşünerek sorma gereğinde bulundum.umarım gülmezsınız

arkadaslar hani 5+3falan diyosunuz ya ben anlamıyorum 5 ne 3 ne çok fransız kaldım malum ilk bebeğim bilmiyorum bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp dıye düşünerek sorma gereğinde bulundum.umarım gülmezsınız

5+3 canım açılımı 5hafta 3 günlükk hamilesin demek oluyorr kaydirigubbakcemile5

canim 5+3, 5 hafta 3 gunluk demek
benim okudugum ve anladigim kadar ile 5 haftayi doldurmus 6.haftadan 3 gun almis oluyosun
5+0 ile 5+6. gune kadar hamileligin 5 haftalik doneminde oluyosun 5+6.gunden sonraki gun 6+0 oluyo
6+0 ile 6+6. gunde 6 haftalik donemde oluyosun umarin anlatabilmisimdir canim
daha genis sekilde anlatabilecek arkadaslarda olur eminim kib

çok teşk. ederım arkadaslar gerçekten.ben 5+3 günlük hamileği değilim daha doğrusu kaç günlük hamiş olduğumu bılmıyorum.doktora henüz gitmedım.ama hep sizden okuyordum örnek verdim hepimizin kucağına versin rabbim inş.

amin canim, internette bi cok hesapliycilar var onlardan ogrene bilirsin kac haftalik kac gunluk oldugunu son gordugun adet tarihini yaziyorsun o hesapliyor ne kadarlik hamile oldugunu
ben bugun dr'a gittim keseyi ve minigimizi gorduk 5 haftalik ve 2 mm lik :)

arkadaşlar benide araniza alin .allah kismet ederse bende 2009 haziran annesi olacağim .bende 5+2 yim bügün.oda şöyle hesaplaniyor.son adet tarihim 7 eylül internette doktor nevra var ben onun sitesinde hesaplatiyorum.son adet tarihini giriyorsun kaç haftalik hamile olduğunu gösteriyor.5 hafta 2 günlük demek oluyor 5+2 canim.bu arada bende sizin gibi endişeleniyorum .ben adetim 1 gün geçtüğünde evde idrar testi yaptim.2.çizgi silik çikti.çok şaşirdim.hiç beklemiyordum.ertesi gün kan testi yaptirdim 610,67 çikti.daha ultrasona girmedim.kismetse cumartesi öğleden sonraya randevu aldim.bende kalp atişlarini duymadim .rahatlayamayacağim sanirim.benim ablamda 1 tane zayif gebelik.birde kimyasal gebelik olmuştu.ama o değerin kaç olduğunu bilmiyor ama kan testinde düşük çikmişti değer diyor.
Bende şimdilik hafif kasik ağrisi dişinda hiç bir şey yok.bakalim ilerleyen dönemlerde ne yaşayacağiz.
Allah hepimize kucağina almayi nasip kismet etsin canim.

hayirli olsun güzelim .benimde son adet tarihim 7 eylüldü .hepimiz mübarek ayda hamile kalmişiz allah'a şükür. Arkadaşlar burada şikayetlerimizi ve hamileliğimizin safhalarini görüşürsek çok çok iyi olur.hemen hemen ayni zamanda doğum yapacağiz inşallah.

çok şükür hepimiz mübarek ayda hamile kalmışız.allah hepimizin kucağına almayı nasip etsin.benimde sat 8 eylüldü.9 ekimde değerim 742 di.sizlerin değerleri nasıl kıslar.doktorum ikiz gebelik olabilir görmeden bişey diyemem dedi.hayırlısı olsunda hepimiz için gerisi önemli değil.allah yardımcımız olsun

çok şükür hepimiz mübarek ayda hamile kalmışız.allah hepimizin kucağına almayı nasip etsin.benimde sat 8 eylüldü.9 ekimde değerim 742 di.sizlerin değerleri nasıl kıslar.doktorum ikiz gebelik olabilir görmeden bişey diyemem dedi.hayırlısı olsunda hepimiz için gerisi önemli değil.allah yardımcımız olsun

benimde sat 7 eylüldü. 9 ekimdeki değerim 610,67 idi.hayirlisi olsun ama ikiz çok zor ya hamileliği doğumu .allah sağlikli versin hayirlisi olsun.

X