Haziran 2022 itibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar

Kızlar selamlar, Haziran da iğne oldum doktor 29unda kan ver kanı görmek istiyoruz dedi. Tamam dedim ama burda herkes iğne etkisinden bahşediyor benim ilk iğnem tecrübesiz olunca bilemedim. Niye öyle dedi acaba. Vermedim ama bugün bekliyim diyorum bikaç gün

21 Haziran iğne yazmamışım

Alla allla ya ciddi misin kuzum cok gecmıs olsun basın sagolsun bekle diyosun dimi tamam kuzum eşim evde olamayacak test alsam mı sence yoksa öyle bi bakmak için

İğne de hormon var canım iğne etkisi geçtik den test yapmak mantıklı tedavi sırasında doktora ilişki takvimi yazıyor daha sonra test tarihi yazıyor

İğne de hormon var canım iğne etkisi geçtik den test yapmak mantıklı tedavi sırasında doktora ilişki takvimi yazıyor daha sonra test tarihi yazıyor
Evet canım bana test tarihimi 29 Haziran olarak verdi çok erkenmiş sanırım burda ki yorumlara dayanarak. Acaba kafasımı karıştı dicem ama hemşiresiyle hesaplayıp söyledi. Ben en iyisi adete 1-2 gün kalaya kadar bekliyim en az :)

Kacıncı günün iğnenin 14 Cu günde test de kesin çıkıyormuş haberın olsun adete kadar beklemene gerek yok yanı bende buralardan ogrendım

İnş hamilesinizdir bende aynı süreçten geçiyorum pcosluyum femara gibi yumurta büyütme hapı kullandım şimdide iğneye geçtim cumartesi yumurtalar uygun olursa çatlatma iğnesi olacak

İğne gününü sayarsak 9dayım canım. Geçmiyor günlerrr geçmiyooor sagolasın canım 14ü hemen hemen adet olur benim ztn bakalım artık
Bende 20 haziran da oldum bugun 9.günü goguslerde hassiyet ,beyaz akıntı var ama adet olcakmisim gibi bel bacak agrisi var wc gitmeye korkuyorum

Bende 20 haziran da oldum bugun 9.günü goguslerde hassiyet ,beyaz akıntı var ama adet olcakmisim gibi bel bacak agrisi var wc gitmeye korkuyorum
Bende akıntı olmadı cok cok az oldu 2-3 güldürde tamamen kuruyum. Göğüs hassasiyeti de yok ama bacakla kaşık arası bölgemde solda hep bi ağrı var iğneden beri. Şubatta bi düşük geçirdim bende onda da asabiyet dışında hiç bir belirtim olmamıştı adet günüm geçince bel kaşık ağrısı başlamıştı adet olacak gibi o kadar. 2 ay hamilelik sürecim oldu ne akıntı yaşadım ne göğüs hassasiyeti

İnş hamilesinizdir bende aynı süreçten geçiyorum pcosluyum femara gibi yumurta büyütme hapı kullandım şimdide iğneye geçtim cumartesi yumurtalar uygun olursa çatlatma iğnesi olacak
İnsallah canim benim isteyen herkese nasip olsun Ben regli olmadim ama pek umudum da yok. Ama sen cidden moralini yuksek tut. Sakin bu ay hamile kalacam diyip hareket etme. İster istemez vucudunu strese sokuyorsun. Bu ay esinle balayina cikmissiniz gibi dusun hep keyifle yasa bu sureci

Çok teşekkür ederim cumartesi çatlatma iğnesi olacak sanırım büyüyen yumurtalar için sonrası Allah'ın izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…