Haziran 2022 itibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar

Kaybın için üzüldüm insallah bu sefer olur. Ne zaman test olmamiz lazim adet gununu mu beklemem lazim ilk kez denedim bu yontemi tam bilmiyorum .

Kaybın için üzüldüm insallah bu sefer olur. Ne zaman test olmamiz lazim adet gununu mu beklemem lazim ilk kez denedim bu yontemi tam bilmiyorum .
Teşekkür ederim canım, bilmukabele Allah razı olsun. Bende ilk defa deniyorum ama evet herkes 14.günü yapmayı tavsiye ediyor. Bana doktorum 9güm sonra test ver dedi neye istinaden dedi bilmiyorum vermedim ama bugün 10.gün. Senin kaç oldu canım?

Selam kızlar, bende geçen ay 2 hafta klomen kullanımı sonrası 1 yumurta oluştu iğne kullandım ve olmadi. Bu ikinci ayim femara kullandim ilacin 5. gunu 3 yumurtam olustu 3 gün sonra bir daha gittigimde birisi çatlamıştı 17 sinde igne vurdum yarın iğne sonrasi 14. Günüm ama ben dayanamayip az önce test yaptım ve negatif ama doktorum çok emin bir şekilde bu ay ikizler gelecek bence dedi çok ümitlendim. Geçen ay iğnenin 14. Günü adet olmustum adeti beklemeden test yapmayacagim bu sefer

Bende 20 haziran da oldum bugun 9.günü goguslerde hassiyet ,beyaz akıntı var ama adet olcakmisim gibi bel bacak agrisi var wc gitmeye korkuyorum
Sizinle aynı zaman adet olmuşsuz bende 5.günü ilaca başladım dün ilaç bitti yarın dr gidicem yumurtlarıma bakıcak fakat hiç bir belirti yok

Ikiz olma ihtimali var diyolar değilmi

Ikiz olma ihtimali ilaçtan kaynaklımı

İğnenin 14 Cu günü yarım saat sonra bitiyor ve afet olmadım ve sabah test yaptım negatif sizce bende umut varmıdır hala sadece soruyorum ımkansız kısmında değilim dimi hala

Ebenin de işte 12 de gittim yA kan verdim cıkmadı adet belirtileri vardı ped taktım olmadım ama 28 dongu gunumdeyimn adet olurum diye dusunuyorjm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…