Haziran 2022 itibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar

Insulin direnciyle alakali ilac ya da takviye kullaniyor musun canim? Bak onunla alakali guzel tavsiyelerim var cunku ben cok arastirdim sonra uyguladim, allah cok sukur 8 kilo verdim hala da vermeye devam kendimde etkili yontemlerimi paylasabilirim

Yarını bekliyorum kan vermek için yarın öğleden sonra acile gidip kan vereceğim.
Sen ne zaman vuruldun bende de kaşık agrııs var gece de kalktım ağrıya hayırlısı dün test yaptırdım ben 1.20 çıktı ben 17 hazıran aksma 7 de oldum iğne

Sen ne zaman vuruldun bende de kaşık agrııs var gece de kalktım ağrıya hayırlısı dün test yaptırdım ben 1.20 çıktı ben 17 hazıran aksma 7 de oldum iğne
Ben 16 haziranı 17ye bağlayan gece 1de iğne oldum 18 haziran öğlen 13.00da mikroçip aşılama oldum. Yarın aşılamanın 12 iğnenin 14. Günü olacak

Ben 16 haziranı 17ye bağlayan gece 1de iğne oldum 18 haziran öğlen 13.00da mikroçip aşılama oldum. Yarın aşılamanın 12 iğnenin 14. Günü olacak
AA sen asılama olmuşsun , ay hadi bakalım ilk mi
Cok hedhcnalı benım sadece çatlatma iğnesi kuzum

AA sen asılama olmuşsun , ay hadi bakalım ilk mi
Cok hedhcnalı benım sadece çatlatma iğnesi kuzum
Ben 2 aydır sadece çatlatma iğnesi oldum tutmadı. Bu ay o yüzden aşılama oldum canım.yarım saat önce kaset test yaptım çok silik çıktı ama hala iğne etkisi mi bilemiyorum hayırlısı artık yarın belli olur büyük oranda

Asılama da prosedür felan nasıl İnan bılmıyorum kuzum Allah gönlüne göre versin , 2 3 once de bende de hep çizgiler çift çıktı kuruma imiş sanırım test de dün 1.20 çıktı ama erken değil mi bugın 12 bitecek ne diyosun kaşık agrım var koz dın geceden beri

Evet canım glifor kullanıyorum önerilerini duymayı çok isterim
Benim klomen kullanmama ragmen 2 ay yumurtam hic gelismedi. O can sikintisiyla ayni gun diyetisyen randevusu aldim. Durumumun hepsini anlattim. Pcosum insilun direncime baktilar normal deger arasinda ama bel bolgende yaglanma var baska hic bir yerde yok. Pcos larda testte cikmasa da illaki insulin direnci oluyor dedi. Kilo vercez ve bunu eliminasyon diyetiyle yapacaz hastaligin icin dedi. Ozelden sana atarim hafta hafta diyet listelerimi. Ben boyle bir ayda o inatci kilolari yaglari 8 kilo verdim

Valla bence iğneden sonra 14. Gün kan vermelisin. 1.20 arada bir değer yükselebişir de sıfırlanabilir de. Tam negatifken 1.20 öıkmaz 0.1 çıkar. Benim kasımdaki gebeliğimde ilk 3.9 çıktı sonra 4.30a çıktı ve sıfırlandı sonra 10 gün sonra tekrar idrar silik oldu 2 gün takip ettim koyulaştı kan verdim 27 çıktı ama 4000lere kadar çıktı. Kalp atışını falan da dinledik.8. Haftada kalbi durdu kürtaj oldum mecbur

Vitamin testlerini yaptir, eksik neyin varmis bunlar hep hormon dengesini olusturuyor. Yasakli yiyecekler var bir iki ay dikkat edip sonra guzel haberler aliyorsun. Mesela benim ilacla buyumeyen yumoslarim ilacsiz buyudu Bu zaten daha da motive ediyor inan. Berberin diye besin takviyesi kullaniyorum onu da bi arastir istersen mucize bir sey

Catlama ignesinden kac gin sonra 27 cikti canim?

Insulin direnciyle alakali ilac ya da takviye kullaniyor musun canim? Bak onunla alakali guzel tavsiyelerim var cunku ben cok arastirdim sonra uyguladim, allah cok sukur 8 kilo verdim hala da vermeye devam kendimde etkili yontemlerimi paylasabilirim
Bende de insülin ve pcos var biraz bahseder misin neler uyguladığını veya kullandığın takviyeleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…