Gebeliğe Hazırlık Hayıt tohumu ve aslan pençesini kullananlar Allah rızasına buraya bi bakabilirmi? 😁

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben sabahları Aslan pencesi Akşamları Hayıt içiyorum. Klorlu klorsuz ne bulursam. Kaynarsuyu Buyuk Bardaga bosaltıyorum üzerine aslan pencesi veya hayıt atıp agızını kapatıyorum ılıyınca yudum yudum içiyorum..

Uygulanışını ne şekilde yapıyorsunuz? Klorsuz su ile mi yapılıyor?

Kaynamış klorsuz suya 1 çay kaşığı hayıt tohumu ekleyip 10 dk demlenmesini bekliyordum gerçi ılısın derken benim süre daha çok oluyordu sonra süzüp aç karna ılık içtim.
Aslan pençesinide Kaynamış 1 bardak suya koyup 10 dk kaynatıp sonra ılıyana kadar bekletip süzüp içiyordum.

Saraçoğlu sitesinde klorsuz yazıyor normal su ile uygulayan da var kafam karıştı yanlış uygulamak istemiyorum garanti olsun diye ben klorsuz suda yapayım teşekkür ederim kızlar 🙃

Saraçoğlu sitesinde klorsuz yazıyor normal su ile uygulayan da var kafam karıştı yanlış uygulamak istemiyorum garanti olsun diye ben klorsuz suda yapayım teşekkür ederim kızlar 🙃

Klorsuz su en garantisi. Saraçoğlu özellikle içme suyu diye belirtiyor vardır bir hikmeti

Uygulanışını ne şekilde yapıyorsunuz? Klorsuz su ile mi yapılıyor?
Ben hayıt otunun suyunu içiyordum ama hazır olanlardan. Adetim düzene girsin diye kullanmıştım. İşede yaratmıştı. İlk defa duydum gebelik için kullanıldığını. ☺️

Ben hayıt otunun suyunu içiyordum ama hazır olanlardan. Adetim düzene girsin diye kullanmıştım. İşede yaratmıştı. İlk defa duydum gebelik için kullanıldığını. ☺
Bende bilmiyordum yumurtaları güçlendirdiğini duyunca denemek istedim bende 😅

Saraçoglunun sitesinde bulabilirsiniz ona gore uygulayın. Bende çikolata kisti olduğu için soğan ve aslan pençesini öneriyordu saraçoğlu. Hayitida kattim araya😅

Bende bazen klorlu bazen klorsuz yaptım günde 1 er bardak hayit, aslan pençesi, sogan suyu, ac tok dikkat etmedim hepsini ayri ayri kaynattim. Yumurtlama zamani biraktim. Çörekotu bal tarcin yedim, havuc yedim her gun, arada bi bende keciboynuzu pekmezi yedim, süt maydanoz buharı da yaptım iki gün 🙈 ovulasyon ilk defa denedim geçen ay. Dua da çok ediyorum vesile oldu Kürler.
O ay kimyal gebelik yaşadım.

Bakıyorumda hepsini yapmışım ne duyduysam 😅
Bu ayda 1 hafta hayit tohumu, aslan pençesi, soğan suyu yaptım.

Allah isteyen dileyen herkese anne olmayı yaşatsın. Iyi bir gebelik sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah🤲🏻🌸

Saraçoglunun sitesinde bulabilirsiniz ona gore uygulayın. Bende çikolata kisti olduğu için soğan ve aslan pençesini öneriyordu saraçoğlu. Hayitida kattim araya😅

Bende bazen klorlu bazen klorsuz yaptım günde 1 er bardak hayit, aslan pençesi, sogan suyu, ac tok dikkat etmedim hepsini ayri ayri kaynattim. Yumurtlama zamani biraktim. Çörekotu bal tarcin yedim, havuc yedim her gun, arada bi bende keciboynuzu pekmezi yedim, süt maydanoz buharı da yaptım iki gün 🙈 ovulasyon ilk defa denedim geçen ay. Dua da çok ediyorum vesile oldu Kürler.
O ay kimyal gebelik yaşadım.

Bakıyorumda hepsini yapmışım ne duyduysam 😅
Bu ayda 1 hafta hayit tohumu, aslan pençesi, soğan suyu yaptım.

Allah isteyen dileyen herkese anne olmayı yaşatsın. Iyi bir gebelik sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah🤲🏻🌸
Bende pko var ufak bir oranda bende bu ay kimyasal geçirdim soğan kürü yaptım 2 ay ama daha da geciktirdi adetimi benim 😅 Saraçoğlu sitesinde klorsuz yazıyor bazılarıda klorlu klorsuz farketmeden yaptım dedi kafam bulandı yanlış birşey uygulamak istemiyorum 🙃

Bende pko var ufak bir oranda bende bu ay kimyasal geçirdim soğan kürü yaptım 2 ay ama daha da geciktirdi adetimi benim 😅 Saraçoğlu sitesinde klorsuz yazıyor bazılarıda klorlu klorsuz farketmeden yaptım dedi kafam bulandı yanlış birşey uygulamak istemiyorum 🙃
Sifa olsun insallah saracoglu açıklamış ona gore gitmek daha mantıklı
Inşallah yasamayiz daha kotusunu tutunur bebislerimiz sağlıklı olur hiç üzülmeyiz 🙏
Gerçi motivasyonum baya düştü benim.
Her seyin hayırlısını dileyelim 🤲🏻

Bende aslan pençesi ve soğan kürü yapmıştım klorsuz suyla Saraçoğlu hep özellikle klorsuz suyu söylüyor

Sifa olsun insallah saracoglu açıklamış ona gore gitmek daha mantıklı
Inşallah yasamayiz daha kotusunu tutunur bebislerimiz sağlıklı olur hiç üzülmeyiz 🙏
Gerçi motivasyonum baya düştü benim.
Her seyin hayırlısını dileyelim 🤲🏻
Ne gelirse Allahtan başım üstüne diyip tevekkül ettim dediğin gibi stres ve üzüntü birçok şeye engel lütfen sende motivasyonunu sağlam tut 🙏🏼😊

Klorsuz ile içme suyu aynı şey zaten. Ve bu tarz çaylar klorsuz su ile yapılır Çeşme suyuyla olmaz

Deminden beri bu yorumu aradım 😊
İkisi aynı şey değil miydi yaa diyip.düşündüm bende 😄

Hilalcim inşallah şifa olur bende geçen ay aslanpençesi içmiştim
Bu ayda incir yapayım dedim ama malesf :KK43:

X